Starttid | 21,0 km |
42,0 km |
42,195 km |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Viaceslav Shelepen | 12:00:00 | 1:36:43 (2) | 3:18:20 (1) | 3:18:44 (1) | 3:18:47 | |||
2. | Jukka Rantala | Tuusula | 12:00:00 | 1:35:00 (1) | 3:20:19 (2) | 3:20:47 (2) | 3:20:49 | ||
3. | Veikko Sivosavi | Team Raju | 12:00:00 | 1:43:08 (4) | 3:31:00 (3) | 3:31:25 (3) | 3:31:29 | ||
4. | Reijo Sahla | Littoinen | 12:00:00 | 1:43:10 (5) | 3:33:06 (4) | 3:33:33 (4) | 3:33:37 | ||
5. | Antti Turunen | Siptune Long Run | 12:00:00 | 1:42:36 (3) | 3:33:17 (5) | 3:33:44 (5) | 3:33:48 | ||
6. | Henrik Rosas | Kyrkslätt | 12:00:00 | 1:48:50 (9) | 3:36:46 (6) | 3:37:04 (6) | 3:37:13 | ||
7. | Kimmo Lukander | Helsinki | 12:00:00 | 1:46:03 (7) | 3:38:56 (7) | 3:39:10 (7) | 3:39:21 | ||
8. | Eero Keskinen | Järvenpää | 12:00:00 | 3:51:00 (8) | 3:51:27 (8) | 3:51:31 | |||
9. | Hannu Pesonen | Järvenpää | 12:00:00 | 1:54:06 (10) | 3:52:17 (9) | 3:52:40 (9) | 3:52:46 | ||
10. | Mauri Molander | Porvoo | 12:00:00 | 1:56:45 (13) | 3:54:04 (10) | 3:54:23 (10) | 3:54:31 | ||
11. | Teijo Piilonen | Äänekosken Sarjakuvaseura | 12:00:00 | 1:55:15 (12) | 3:56:54 (11) | 3:57:22 (11) | 3:57:27 | ||
12. | Pekka Wiik | Huittinen | 12:00:00 | 1:48:48 (8) | 4:03:09 (12) | 4:03:31 (12) | 4:03:39 | ||
13. | Tero Pyssysalo | Keski-Uudenmaan Yleisurheilu | 12:00:00 | 1:45:50 (6) | 4:03:51 (13) | 4:04:24 (13) | 4:04:26 | ||
14. | Philipp Fuss | Espoo | 12:00:00 | 1:57:41 (15) | 4:09:24 (14) | 4:09:50 (14) | 4:09:57 | ||
15. | Jaakko Rantamäki | Mustasaari | 12:00:00 | 1:57:27 (14) | 4:13:30 (15) | 4:13:58 (15) | 4:14:06 | ||
16. | Olli Laine | Turku / Finnish 100+ Marathon C | 12:00:00 | 2:08:18 (19) | 4:16:04 (16) | 4:16:32 (16) | 4:16:42 | ||
17. | Jari Kuhakoski | Kone Hissit | 12:00:00 | 2:01:20 (16) | 4:17:40 (17) | 4:18:05 (17) | 4:18:08 | ||
18. | Tommi Järvelä | Keravan Uimarit | 12:00:00 | 2:05:59 (17) | 4:18:30 (18) | 4:18:58 (18) | 4:19:08 | ||
19. | Jari Kortelainen | KeU | 12:00:00 | 2:07:32 (18) | 4:26:36 (19) | 4:27:06 (19) | 4:27:10 | ||
20. | Matti Laurila | Vehmaa | 12:00:00 | 1:54:28 (11) | 4:42:11 (20) | 4:42:47 (20) | 4:42:54 | ||
21. | Tapani Välimäki | TampereeTNYLklubi | 12:00:00 | 2:20:14 (22) | 4:49:17 (21) | 4:49:57 (21) | 4:49:57 | ||
22. | Kimmo Makkonen | Tiirismaan Tiisselit | 12:00:00 | 2:13:04 (20) | 4:57:35 (22) | 4:58:05 (22) | 4:58:17 | ||
23. | Kaapo Ikonen | Vantaa | 12:00:00 | 2:29:44 (23) | 4:58:07 (23) | 4:58:32 (23) | 4:58:44 | ||
24. | Urpo Rasila | Tuusula | 12:00:00 | 2:34:08 (24) | 5:16:36 (24) | 5:17:15 (24) | 5:17:15 | ||
25. | Ales Votocek | Mricna | LAT | 12:00:00 | 2:17:58 (21) | 5:19:49 (25) | 5:20:36 (25) | 5:20:47 | |
26. | Johannes Olijslager | Häjyt | 12:00:00 | 2:34:50 (25) | 5:23:19 (26) | 5:23:55 (26) | 5:23:55 | ||
27. | Tage Lemström | IP-08 | 12:00:00 | 2:34:57 (26) | 5:43:46 (27) | 5:44:42 (27) | 5:44:42 | ||
Juha Korhonen | OP-Pohjola | 12:00:00 | bröt | ||||||
Veikko Ollila | Häjyt / Rajamäki | 12:00:00 | ej startad | ||||||
Esa Nieminen | Järvenpää | 12:00:00 | ej startad |