Starttid | 3,8 km |
6,2 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Emmi Mähönen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 36:27 (1) | 58:06 | |
2. | Sanni Kivelä | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 39:30 (2) | 1:00:23 | |
3. | Oona Valkonen | Kangasniemen Kalske | FIN | 12:00:00 | 40:19 (3) | 1:01:32 | |
4. | Sanni Kymäläinen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 1:07:36 | ||
5. | Sara Karvonen | Lynx | FIN | 12:00:00 | 42:18 (4) | 1:07:40 | |
6. | Jannina Gustafsson | Tuusulan Voima-Veikot | FIN | 12:00:00 | 50:18 (12) | 1:11:07 | |
7. | Elina Lammi | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 43:10 (5) | 1:11:27 | |
8. | Tuija Kuusela | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | 47:49 (7) | 1:13:15 | |
9. | Emilia Teini | Rasti-Lukko | FIN | 12:00:00 | 46:56 (6) | 1:13:42 | |
10. | Jenna Pajunen | Anttolan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 51:55 (13) | 1:14:13 | |
11. | Johanna von Frenckell | OK Raseborg | FIN | 12:00:00 | 47:57 (8) | 1:14:25 | |
12. | Anniina Suhonen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 1:14:34 | ||
13. | Henna Skog | Koovee | FIN | 12:00:00 | 52:17 (14) | 1:15:36 | |
14. | Emma Simosas | OK Orient | FIN | 12:00:00 | 49:03 (9) | 1:15:46 | |
15. | Emilia Hyvärinen | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 49:04 (11) | 1:17:09 | |
16. | Ruska Saarela | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 49:03 (9) | 1:23:20 | |
17. | Anna Kerkkonen | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 12:00:00 | 58:23 (15) | 1:26:51 | |
18. | Silja Annila | Rasti-Lukko | FIN | 12:00:00 | 1:01:19 (16) | 1:35:37 | |
19. | Marjukka Hanhijärvi | Espoon Akilles | FIN | 12:00:00 | 1:06:37 (18) | 1:37:17 | |
20. | Annukka Hanhijärvi | Espoon Akilles | FIN | 12:00:00 | 1:04:44 (17) | 1:39:31 | |
21. | Leena Tani | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 1:20:18 (19) | 1:50:19 | |
22. | Mikaela Borgman | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 1:27:11 (20) | 2:14:28 | |
Susanna Forsell | OK Raseborg | FIN | 12:00:00 | ej startad | |||
Minna Närhi | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 12:00:00 | bröt | |||
Mia Lindroth | Asikkalan Raikas | FIN | 12:00:00 | bröt | |||
Henna-Riikka Haikonen | Anttolan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | bröt | |||
Johanna Hulkkonen | Pihkaniskat | FIN | 12:00:00 | ej startad | |||
Sirkku Minkkinen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | ej startad | |||
Ella Nurmi | Vaasan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | ej startad |