Starttid | 3,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vili Niemi | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 11:08 | |
2. | Antti Anttonen | Vaajakosken Terä | FIN | 12:00:00 | 11:15 | |
3. | Severi Kymäläinen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 11:27 | |
4. | Otto Simosas | OK Orient | FIN | 12:00:00 | 11:32 | |
5. | Antti Parjanne | Lynx | FIN | 12:00:00 | 11:40 | |
6. | Ross Morrison | Rajamäen Rykmentti | NZL | 12:00:00 | 11:48 | |
7. | Vesa Aaltonen | IF Brahe | FIN | 12:00:00 | 11:55 | |
8. | Petteri Muukkonen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 12:00 | |
9. | Matti Liukkonen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 12:07 | |
10. | Mikko Patana | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 12:08 | |
11. | Toni Saari | Vaajakosken Terä | FIN | 12:00:00 | 12:12 | |
12. | Jere Ahonen | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 12:16 | |
13. | Kimmo Mieskoski | Rasti-Lukko | FIN | 12:00:00 | 12:21 | |
13. | Henri Taanila | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 12:00:00 | 12:21 | |
15. | Lasse Kautto | Vaajakosken Terä | FIN | 12:00:00 | 12:27 | |
16. | Antti Turpeinen | Vaajakosken Terä | FIN | 12:00:00 | 12:45 | |
17. | Juuso Lindeqvist | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 12:48 | |
18. | Manu Mutka | Turun Metsänkävijät | FIN | 12:00:00 | 12:50 | |
19. | Topi Hasu | OK Orient | FIN | 12:00:00 | 12:51 | |
20. | Timo Hongell | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 12:54 | |
21. | Eero-Matti Vainio | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 12:57 | |
22. | Aaro Nurmiainen | Lappeen Riento | FIN | 12:00:00 | 13:01 | |
23. | Petri Annila | Koovee | FIN | 12:00:00 | 13:13 | |
24. | Tero Myllymäki | Vetelin Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 13:14 | |
25. | Filip Brunell | IF Brahe | FIN | 12:00:00 | 13:15 | |
26. | Erik Haajanen | OK Raseborg | FIN | 12:00:00 | 13:23 | |
27. | Matti Maajärvi | Lappeen Riento | FIN | 12:00:00 | 13:24 | |
28. | Tuomas Metsälä | Lynx | FIN | 12:00:00 | 13:26 | |
29. | Janne Kuningas | Luumäen Rasti | FIN | 12:00:00 | 13:30 | |
30. | Lauri Kahila | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 13:44 | |
31. | Niklas Ahti | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 13:45 | |
31. | Miika Laine | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 13:45 | |
33. | Matias Sankari | Itä-Hämeen Rasti | FIN | 12:00:00 | 13:47 | |
34. | Lauri Nuuttila | Rasti-Kurikka | FIN | 12:00:00 | 13:51 | |
35. | Antti Paasikoski | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 14:09 | |
36. | Marko Kivelä | Vetelin Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 14:23 | |
37. | Vesa Ylis-Junttila | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 14:31 | |
38. | Vesa Ovaska | Itä-Päijänteen Rasti | FIN | 12:00:00 | 15:05 | |
39. | Riku Siren | Kyrös-Rasti | FIN | 12:00:00 | 15:08 | |
40. | Matti Kärkkäinen | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 12:00:00 | 15:14 | |
41. | Juha Mikkolainen | Valkeakosken Haka | FIN | 12:00:00 | 15:32 | |
Henrik Väisänen | Hiisirasti | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Kari Salo | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Fredric Portin | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Janne Mänkärlä | Lynx | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Henrikki Hakala | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | ej startad |