Starttid | 2,8 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eevert Toivonen | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 18:23 | |
2. | Ollipekka Heikkilä | Lynx | FIN | 12:00:00 | 18:34 | |
3. | Aleksi Härkönen | Pudasjärven Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 19:02 | |
4. | Lauri Lavikainen | Kymin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 19:04 | |
5. | Eero Jalli | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 19:16 | |
6. | Eero Heinonen | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 19:22 | |
7. | Joona Huila | Hiisirasti | FIN | 12:00:00 | 19:41 | |
8. | Aleksi Sorsa | Pihkaniskat | FIN | 12:00:00 | 21:03 | |
9. | Ossi Järvinen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 21:15 | |
10. | Aleksi Lammi | Lapuan Virkiä | FIN | 12:00:00 | 21:33 | |
11. | Juho Elovaara | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 21:42 | |
12. | Severi Valkamo | Koovee | FIN | 12:00:00 | 21:47 | |
13. | Olli Liikkanen | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 21:57 | |
14. | Jonne Pitkänen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 22:09 | |
15. | Aleksi Pietikäinen | Pihkaniskat | FIN | 12:00:00 | 22:11 | |
16. | Jesper Lindahl | Akilles OK | FIN | 12:00:00 | 22:29 | |
17. | Vinsci Kivinen | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 24:03 | |
18. | Emil Lönnström | OK Orient | FIN | 12:00:00 | 24:20 | |
19. | Tuomas Oikarinen | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 12:00:00 | 24:51 | |
20. | Juho Ylinen | Mäntän Seudun Eräpirkat | FIN | 12:00:00 | 25:03 | |
21. | Kasperi Niemi | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 25:06 | |
22. | Jere Pernu | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 25:09 | |
23. | Vesa Suonurmi | Kyrös-Rasti | FIN | 12:00:00 | 25:55 | |
24. | Otto Hannunen | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 26:38 | |
25. | Benjamin Tulonen | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 27:26 | |
26. | Antti Ursin | Lynx | FIN | 12:00:00 | 27:31 | |
27. | Roope Sormunen | Rasti E4 | FIN | 12:00:00 | 28:19 | |
28. | Lasse Moilanen | Pudasjärven Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 28:48 | |
29. | af Fabian Hällström | OK77 | FIN | 12:00:00 | 29:26 | |
30. | Miro Seppälä | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 29:34 | |
31. | Aleksi Mattila | Kyrös-Rasti | FIN | 12:00:00 | 29:55 | |
32. | Mauri Holopainen | Suunta 2000 | FIN | 12:00:00 | 30:14 | |
33. | Miika Vehmas | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 31:49 | |
34. | Aku Hietaharju | Rasti-Jussit | FIN | 12:00:00 | 32:43 | |
35. | Teemu Hartman | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 35:37 | |
36. | Henri Pasanen | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 36:39 | |
37. | Paavo Simola | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 12:00:00 | 39:22 | |
Anton Laukkanen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | disk | ||
Elmeri Aikio | Kuusamon Erä-Veikot | FIN | 12:00:00 | disk | ||
Atte Hietaoja | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | ej startad |