Starttid | 3,1 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tuomas Heikkilä | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 20:30 | |
2. | Aaro Aho | Valkeakosken Haka | FIN | 12:00:00 | 22:01 | |
3. | Aaro Julkunen | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 12:00:00 | 22:29 | |
4. | Teemu Eerola | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 22:46 | |
5. | Niku Rintala | Teuvan Rivakka | FIN | 12:00:00 | 22:58 | |
6. | Akseli Ruohola | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 23:26 | |
7. | Eero Lapila | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 23:27 | |
8. | Otto Kaario | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 23:50 | |
9. | Taavi Mustajoki | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 24:29 | |
10. | Janne Niskanen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 24:33 | |
11. | Tommi Hakuli | Keravan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 24:46 | |
12. | Miika Nurmi | Vaasan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 24:50 | |
13. | Lauri Koivumäki | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 25:11 | |
14. | Mitri Tuomala | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 25:18 | |
15. | Matti Suutari | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 25:21 | |
16. | Erik Ahola | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 25:23 | |
17. | Juuso Lampinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 26:14 | |
18. | Konsta Puranen | Koovee | FIN | 12:00:00 | 26:25 | |
19. | Antti Pasi | Kymin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 26:38 | |
20. | Vesa Lahtinen | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 26:49 | |
21. | Tommi Härkönen | Kajaanin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 26:50 | |
22. | Daniel Koivisto | Kymin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 27:02 | |
23. | Joni Hirvonen | Asikkalan Raikas | FIN | 12:00:00 | 27:58 | |
24. | Aapo Viippola | Oulun Tarmo | FIN | 12:00:00 | 28:30 | |
25. | Samu Takanen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 28:35 | |
26. | Otso Westerlund | Koovee | FIN | 12:00:00 | 28:39 | |
27. | Mikko Ahola | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 29:02 | |
28. | Topias Niemi | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 30:12 | |
29. | Aleks Hiidenhovi | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 12:00:00 | 30:19 | |
30. | Aleksi Hellman | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 31:59 | |
31. | Märten Pais | Vehkalahden Veikot | EST | 12:00:00 | 32:01 | |
32. | Viljami Pätäri | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 32:49 | |
33. | Aaro Lampinen | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 32:54 | |
34. | Tuukka Mäkinen | Lauttakylän Luja | FIN | 12:00:00 | 33:13 | |
35. | Lauri Ketola | Koovee | FIN | 12:00:00 | 33:22 | |
36. | Roope Lohikoski | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | 34:49 | |
37. | Ville Kinnala | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 37:27 | |
Valtteri Pätäri | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | bröt | ||
Samuli Natunen | Savon Suunta | FIN | 12:00:00 | bröt | ||
Hannes Holmback | IF Femman | FIN | 12:00:00 | disk |