Starttid | 4,5 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Merja Rantanen | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 12:00:00 | 30:46 | |
2. | Marjo Niittynen | Koovee | FIN | 12:00:00 | 32:03 | |
3. | Anastasia Tikhonova | MS Parma | RUS | 12:00:00 | 33:19 | |
4. | Elina Kilpeläinen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 34:10 | |
5. | Satu Heittola | Rasti-Kurikka | FIN | 12:00:00 | 34:15 | |
6. | Tiia Miettinen | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 34:25 | |
7. | Ina Westerlund | OK77 | FIN | 12:00:00 | 34:37 | |
8. | Saara Nikkari | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:00:00 | 34:42 | |
9. | Laura Pajunen | Anttolan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 35:28 | |
10. | Lotta Karhola | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 35:37 | |
11. | Alexandra Voytova | Rasti-Kurikka | RUS | 12:00:00 | 35:39 | |
12. | Emma Juga | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 35:55 | |
13. | Sonja Kyrölä | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 36:46 | |
14. | Kaisa Lylynperä | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 36:50 | |
15. | Sanna Kauppila | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 37:07 | |
16. | Tiina Haarlaa | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 37:36 | |
17. | Jaana Pulkkinen | Ylistaron Kilpa-Veljet | FIN | 12:00:00 | 37:55 | |
18. | Mia-Riitta Hongell | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 38:00 | |
19. | Miitu Korhonen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 38:13 | |
20. | Anni Honkimaa | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 38:15 | |
21. | Tuuli Paunonen | Koovee | FIN | 12:00:00 | 38:33 | |
22. | Eveliina Nykänen | Lappeen Riento | FIN | 12:00:00 | 38:50 | |
23. | Essi Partanen | Valkeakosken Haka | FIN | 12:00:00 | 38:52 | |
24. | Anni Toiviainen | SK Vuoksi | FIN | 12:00:00 | 38:56 | |
25. | Miia Niittynen | Koovee | FIN | 12:00:00 | 38:58 | |
26. | Krista Joona | Pellon Ponsi | FIN | 12:00:00 | 39:15 | |
27. | Anu Ekström | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 39:21 | |
28. | Tia Tarkiainen | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 12:00:00 | 39:40 | |
28. | Miina Kanko | Koovee | FIN | 12:00:00 | 39:40 | |
30. | Anna Laitinen | Rasti-Lukko | FIN | 12:00:00 | 39:45 | |
31. | Johanna Niittymäki | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 39:54 | |
32. | Anna Moilanen | Kajaanin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 40:06 | |
33. | Säde Suutari | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 40:11 | |
34. | Susanna Laakkonen | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 40:35 | |
35. | Johanna Kiiski | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 40:49 | |
36. | Signe Dambe | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 40:56 | |
37. | Tarja Silvennoinen | Kalevan Rasti | FIN | 12:00:00 | 41:01 | |
38. | Liisa Pulli | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 41:23 | |
39. | Marjut Turunen | SK Vuoksi | FIN | 12:00:00 | 41:28 | |
40. | Niina Laakso | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 41:43 | |
41. | Maria Salmi | Lappeen Riento | FIN | 12:00:00 | 41:49 | |
42. | Elina Liuha | Suunta-Sepot | FIN | 12:00:00 | 42:07 | |
43. | Reetta Lassila | RasTiimi | FIN | 12:00:00 | 42:15 | |
43. | Charlotta Linnaila | OK Orient | FIN | 12:00:00 | 42:15 | |
45. | Hanna-Mari Siivonen | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 42:18 | |
45. | Linda Ekonoja | OK Botnia | FIN | 12:00:00 | 42:18 | |
47. | Minna Saarinen | Koovee | FIN | 12:00:00 | 42:21 | |
48. | Jasmin Sundbäck | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 42:39 | |
49. | Suvi Saarinen | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 42:46 | |
50. | Ellu Munukka | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 43:11 | |
51. | Sara Lax | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 43:16 | |
52. | Heidi Smeds | Närpes OK | FIN | 12:00:00 | 43:25 | |
53. | Eveliina Hasu | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 43:26 | |
54. | Roosa Lassila | RasTiimi | FIN | 12:00:00 | 43:42 | |
55. | Annemari Heikkinen | Kuusamon Erä-Veikot | FIN | 12:00:00 | 43:48 | |
56. | Elisa Murtola | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 43:49 | |
57. | Paula Partanen | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 43:57 | |
58. | Rafaela Ilmoni | OK77 | FIN | 12:00:00 | 44:14 | |
59. | Emmi Jokinen | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 44:54 | |
60. | Eija Meriläinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 45:18 | |
61. | Carola Ray | OK77 | FIN | 12:00:00 | 45:25 | |
62. | Vuokko Jurvakainen | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 45:34 | |
63. | Kutsenina Liubov | Turun Suunnistajat | RUS | 12:00:00 | 46:31 | |
64. | Anneli Lövsund | OK Botnia | FIN | 12:00:00 | 47:12 | |
65. | Sanna Laakso | Hiisirasti | FIN | 12:00:00 | 47:17 | |
66. | Katja Vanhalakka | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 47:18 | |
67. | Teresa Kollanen | Rasti-Kurikka | FIN | 12:00:00 | 47:50 | |
68. | Elina Grahn | Närpes OK | FIN | 12:00:00 | 47:57 | |
69. | Nelli Hietaoja | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 48:53 | |
70. | Sanna Pitkänen | Kuusamon Erä-Veikot | FIN | 12:00:00 | 49:14 | |
71. | Vivian Lindholm | OK77 | FIN | 12:00:00 | 49:39 | |
72. | Elina Alvoittu | Vihtavuoren Pamaus | FIN | 12:00:00 | 49:51 | |
73. | Anniina Heikkinen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 50:12 | |
74. | Kirsi Salonen | Asikkalan Raikas | FIN | 12:00:00 | 50:14 | |
75. | Annelie Haka | Närpes OK | FIN | 12:00:00 | 51:14 | |
76. | Annamari Heikkilä | Lynx | FIN | 12:00:00 | 51:39 | |
77. | Elisa Tuomisto | Kyrös-Rasti | FIN | 12:00:00 | 53:00 | |
78. | Ann-Sofie Sundelin | OK Botnia | FIN | 12:00:00 | 53:01 | |
79. | Suvi Pelkonen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 53:42 | |
80. | Eija Ihanainen | Saarijärven Pullistus | FIN | 12:00:00 | 1:05:28 | |
Venla Niemi | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Sofia Haajanen | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Liisa Anttila | Koovee | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Anni Heikkonen | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Saana Sivill | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Anne-Mari Leskinen | Lynx | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Susanna Tervo | MS Parma | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Matleena Fincke | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Sabina Bäck | IF Femman | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Mari Rintanen | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Miia Karetjoki | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Hanna Raitanen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Johanna Pensas-Maajärvi | Lappeen Riento | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Outi Valkonen | Kangasniemen Kalske | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Hanna Aho | Ähtärin Urheilijat | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Outi Ojanen | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Riina Rintamäki | Pihkaniskat | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Marjo Saarenpää | Lahden Taimi | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Satu Tahvonen | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Saana-Maria Rahko | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Johanna Pietilä | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Sari Suomalainen | Leppävaaran Sisu | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Maija Ojanen | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Niina Männikkö | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Hilla Lamminpää | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Henna Autio | RasTiimi | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Ramona Åkermarck-Mähönen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Marjaana Andelin | Lahden Taimi | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Milla Mattila | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | bröt | ||
Caballero Alicia Cobo | SK Pohjantähti | ESP | 12:00:00 | disk | ||
Laura Palm | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Paula Porkka | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Sanna Palomäki | Lapuan Virkiä | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Reetta Lakanen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Matleena Juvonen | Raja-Karjalan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Katja Mjösund | MS Parma | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Sanna Paukkunen | MS Parma | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Tiina Kihlström | Ähtärin Urheilijat | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Terhi Kauppila | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Katja Lahtinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Kristiina Lampinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Henna Salminen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Mia Taini | Koovee | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Jaana Pietilä-Annala | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Hanna Sivén | Ähtärin Urheilijat | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Anna-Sofia Marila | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Sari Vääränen | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Marjo Koistinen | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Mirja Matilainen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Jenni Sabel | Hiisirasti | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Sanna Salmenoja | MS Parma | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Anniina Niiranen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:00:00 | ej startad |