Starttid | 2,8 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juulia Tala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 14:09 | |
2. | Emilia Tala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 14:10 | |
3. | Ilona Ruohola | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 14:49 | |
4. | Sabina Aumo | OK Orient | FIN | 12:00:00 | 14:53 | |
5. | Salla Norrbacka | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 15:16 | |
6. | Anni Hyvärinen | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 15:31 | |
7. | Anna Calderara | Lynx | FIN | 12:00:00 | 16:09 | |
8. | Melissa Lönnström | OK Orient | FIN | 12:00:00 | 16:16 | |
9. | Lotte-Line Ekström | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 16:31 | |
10. | Katarina Sallila | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 17:12 | |
11. | Veera Turakainen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 17:45 | |
12. | Kristiina Martikainen | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 17:58 | |
13. | Sonja Annala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 17:59 | |
14. | Siiri Viskari | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 18:20 | |
15. | Kaisa Ahtola | Espoon Akilles | FIN | 12:00:00 | 19:08 | |
16. | Ida Rantamäki | OK Raseborg | FIN | 12:00:00 | 19:09 | |
17. | Siiri Sorjonen | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 19:40 | |
18. | Henrika Brink | Pargas IF | FIN | 12:00:00 | 19:48 | |
19. | Cecilia Sandell | OK Raseborg | FIN | 12:00:00 | 20:11 | |
20. | Maria Mäki-Petäys | Espoon Akilles | FIN | 12:00:00 | 20:25 | |
21. | Ada Kero | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 20:28 | |
22. | Maijukka Hanhijärvi | Espoon Akilles | FIN | 12:00:00 | 20:58 | |
23. | Tinja Varonen | Leppävaaran Sisu | FIN | 12:00:00 | 21:10 | |
24. | Siri Lindroos | OK Raseborg | FIN | 12:00:00 | 21:31 | |
25. | Maija Ranta-Puska | Espoon Akilles | FIN | 12:00:00 | 21:32 | |
26. | Iisa Pelkonen | Lynx | FIN | 12:00:00 | 21:36 | |
27. | Nea Åberg | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 21:59 | |
28. | Hilla Pirinen | Keravan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 22:12 | |
29. | Salla Isoherranen | Lynx | FIN | 12:00:00 | 23:07 | |
30. | Siiri Lindroth | Karkki-Rasti | FIN | 12:00:00 | 23:14 | |
31. | Liisa Turkkila | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 23:21 | |
32. | Vilja Viinikainen | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 23:31 | |
33. | Aino Hasu | OK Orient | FIN | 12:00:00 | 24:09 | |
34. | Aurora Mäkelä | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 24:14 | |
35. | Emmi Markki | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 24:45 | |
36. | Inkeri Karttila | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 25:33 | |
37. | Saima Loukkalahti | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 26:22 | |
38. | Aino Virtanen | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 26:31 | |
39. | Venla Romu | Someron Esa | FIN | 12:00:00 | 27:21 | |
40. | Doris Väisänen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 29:05 | |
41. | Ekaterina Pavilainen | Lynx | FIN | 12:00:00 | 29:47 | |
42. | Saana Nikkinen | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 30:09 | |
43. | Ulrika Rautio | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 30:51 | |
44. | Saana Viskari | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 31:03 | |
45. | Nelli Aaltonen | Lynx | FIN | 12:00:00 | 31:23 | |
46. | Hilma Hursti | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 32:41 | |
47. | Maija Varmavuo | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 33:04 | |
48. | Siru Numminen | Espoon Akilles | FIN | 12:00:00 | 34:26 | |
49. | Kia Mbembela | Lynx | FIN | 12:00:00 | 36:32 | |
50. | Viliina Sundberg | Lynx | FIN | 12:00:00 | 48:09 | |
51. | Pauliina Rinta-Jouppi | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 1:03:32 | |
Ida Pitkänen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Senni Ruuskanen | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | ej startad | ||
Merianna Rantakokko | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | ej startad |