2 | Fjodor Abubov | YHNSCM | 12:00:00 |   2 | |
3 | Sami-pekka Arlin | Salo | 12:00:00 |   3 | |
4 | Toni Autima | Lapua | 12:00:00 |   4 | |
5 | Pierre Chetcuti | Helsinki Triathlon | 12:00:00 |   5 | |
6 | Mikko Dahlbom | Espoo | 12:00:00 |   6 | |
7 | Jaakko Hammarén | Häjyt Espoo | 12:00:00 |   7 | |
8 | Kimmo Heikkinen | FMR | 12:00:00 |   8 | |
9 | Ilkka Heinänen | Helsinki | 12:00:00 |   9 | |
10 | Henning Henschel | SMARK | 12:00:00 |   10 | |
11 | Patrik Hettula | Åbo | 12:00:00 |   11 | |
12 | Teppo Hirmasto | Espoo | 12:00:00 |   12 | |
13 | Tommi Häkkinen | Espoo | 12:00:00 |   13 | |
14 | Marcus JÄrvinen | Hangöstad | 12:00:00 |   14 | |
15 | Juha Kaitaranta | Porvoo | 12:00:00 |   15 | |
16 | Riku Kettu | Lohja | 12:00:00 |   16 | |
17 | Jouni Laaksamo | Kirkkonummi | 12:00:00 |   17 | |
18 | Juho Leppämäki | Lempäälä | 12:00:00 |   18 | |
19 | Torbjörn Lindström | Pargas | 12:00:00 |   19 | |
20 | Joachim Lund | ViskoTeepak | 12:00:00 |   20 | |
21 | Christoffer Lunden | Helsinki triathlon | 12:00:00 |   21 | |
22 | Oskar Lundén | karis | 12:00:00 |   22 | |
23 | Janne Löfberg | Espoo | 12:00:00 |   23 | |
24 | Jani Mast | Mäntsälä | 12:00:00 |   24 | |
25 | Jouni Moukolainen | 12:00:00 |   25 | ||
26 | Antti Myllys | KUNKKu | 12:00:00 |   26 | |
27 | Jani Nordman | Tammisaari | 12:00:00 |   27 | |
28 | Janne Norrgård | 12:00:00 |   28 | ||
29 | Sean Nugent | Suomen juoksuterapia | 12:00:00 |   29 | |
30 | Juha Palenius | KorsKe | 12:00:00 |   30 | |
31 | Mikko Raatikainen | Accenture Road Runners | 12:00:00 |   31 | |
32 | Joni Rantala | 12:00:00 |   32 | ||
33 | Janne Riihinen | Mäntsälä | 12:00:00 |   33 | |
34 | Olli Salminen | Keuruu | 12:00:00 |   34 | |
35 | Markus Salo | Punkalaitumen Kunto | 12:00:00 |   35 | |
36 | Teemu Saranpää | b00t | 12:00:00 |   36 | |
37 | Pertti Siirilä | Hämeenlinna | 12:00:00 |   37 | |
38 | Sami Suominen | Studio25 | 12:00:00 |   38 | |
39 | Mikael Söderström | ÖSK | 12:00:00 |   39 | |
40 | Jaakko Tainio | 12:00:00 |   40 | ||
41 | Jaakko Tainio | 12:00:00 |   41 | ||
42 | Tuomas Takalo | 12:00:00 |   42 | ||
44 | Ari Tolonen | Helsinki | 12:00:00 |   44 | |
45 | Petteri Tolvanen | JNP | 12:00:00 |   45 | |
46 | Kalle Valkama | Roadrunners2010 | 12:00:00 |   46 | |
47 | Filip Wiberg | Turku | 12:00:00 |   47 | |
48 | Jan-mikael Wikström | Österby Sportklubb | 12:00:00 |   48 | |
49 | Esa Övermark | Espoo | 12:00:00 |   49 | |
106 | Tomi Korhonen | 12:00:00 |   106 | ||
109 | Niko Mättö | Hangon palomiesyhdistys | 12:00:00 |   109 | |
110 | Juho Niemelä | OULU | 12:00:00 |   110 | |
117 | Reima Vahva | Lieto | 12:00:00 |   117 | |
121 | Marko Vänttinen | Hyvinkää | 12:00:00 |   121 |