1 | Hadeland OK (19) | 19:37 | Sätra Ove | 19:37 | ||
2 | Jalasjärven Jalas (13) | +1:28 | Laurila Jussi | 21:05 | ||
3 | Suunta Jyväskylä (2) | +1:42 | Reponen Tommi | 21:19 | ||
4 | Puolangan Ryhti (24) | +1:46 | Köngäs Teemu | 21:23 | ||
5 | Joutsenon Kullervo (20) | +1:52 | Asikainen Pasi | 21:29 | ||
6 | Vetelin Urheilijat (18) | +2:10 | Myllymäki Tero | 21:47 | ||
7 | SK Vuoksi (3) | +2:19 | Similä Henri | 21:56 | ||
8 | Kyrös-Rasti (8) | +2:24 | Linnainmaa Lauri | 22:01 | ||
9 | Suunta Jyväskylä 2 (31) | +2:26 | Sulkula Anton | 22:03 | ||
10 | JalJa/LapVi/TeuRi/PudU (U) (30) | +2:27 | Luoma Juha | 22:04 | ||
11 | Ounasvaaran Hiihtoseura (7) | +2:30 | Bergman Markku | 22:07 | ||
12 | Mäntsälän Urheilijat (12) | +2:40 | Saarinen Juho | 22:17 | ||
13 | IF Femman (1) | +2:51 | Tuomaala Juuso | 22:28 | ||
14 | Lounais-Hämeen Rasti (21) | +3:00 | Lanki Jukka | 22:37 | ||
15 | Suunta 2000 (11) | +3:26 | Viippola Ilpo | 23:03 | ||
16 | Pohjankyrön Rasti (9) | +3:40 | Saari Toni | 23:17 | ||
17 | Rastivarsat (26) | +3:50 | Kiljunen Juha | 23:27 | ||
18 | Sonkajärven Pahka (17) | +4:01 | Heiskanen Hannu | 23:38 | ||
19 | Punkalaitumen Kunto (23) | +4:07 | Hankaniemi Tomi | 23:44 | ||
20 | Itä-Päijänteen Rasti (14) | +4:09 | Peltonen Heikki | 23:46 | ||
21 | Haapamäen Urheilijat (15) | +4:52 | Peltonen Topias | 24:29 | ||
22 | Navi (5) | +5:02 | Ahola Joonas | 24:39 | ||
23 | Lappeen Riento (10) | +5:12 | Saikko Antti | 24:49 | ||
24 | Rasti-Pielinen (4) | +5:34 | Väyrynen Seppo | 25:11 | ||
25 | Rasti-Kurikka (25) | +5:44 | Uitto Jussi | 25:21 | ||
26 | Laitasaaren Veto (U) (16) | +6:02 | Karppinen Aleksi | 25:39 | ||
27 | Suunta Jyväskylä 3 (34) | +6:06 | Viholainen Eeli | 25:43 | ||
28 | Suunta 2000 2 (32) | +6:36 | Vapa Marko | 26:13 | ||
29 | Närpes OK (22) | +7:01 | Smeds Christoffer | 26:38 | ||
30 | Ylivieskan Kuula (35) | +7:11 | Nivala Jarmo | 26:48 | ||
31 | Suunta Jurva (28) | +7:12 | Kamila Kai | 26:49 | ||
32 | Saarijärven Pullistus (27) | +8:39 | Häkkinen Aapo | 28:16 | ||
33 | IF Femman 4 (36) | +10:44 | Enlund Alexandra | 30:21 | ||
34 | IF Femman 3 (33) | +15:53 | Holmback Hannes | 35:30 | ||
Pellon Ponsi (6) | bröt | Pantsar Jere | (29:59) | |||
IF Femman 2 (29) | disk | Bäckström Robin | (29:38) |