Starttid | 3,6 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Erik Haajanen | OK Raseborg | 12:00:00 | 23:44 | ||
2. | Joona Viholainen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 24:52 | ||
3. | Fredrik Blomster | OK Orient | 12:00:00 | 25:26 | ||
3. | Topi Hasu | OK Orient | 12:00:00 | 25:26 | ||
5. | Marcus von Schoultz | OK Orient | 12:00:00 | 25:30 | ||
6. | Kleo Ketonen | OK Orient | 12:00:00 | 26:39 | ||
7. | Ville Saikko | Lappeen Riento | 12:00:00 | 26:42 | ||
8. | Juho Matikainen | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 26:52 | ||
9. | Matias Sankari | Itä-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 27:47 | ||
10. | Jesse Ukkola | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 27:58 | ||
11. | Olli-Petteri Hirvonen | Rastivarsat | 12:00:00 | 28:29 | ||
12. | Riku Siren | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 28:51 | ||
13. | Lauri Inkeri | Olavin Rasti | 12:00:00 | 29:09 | ||
14. | Eero-Matti Vainio | MS Parma | 12:00:00 | 29:50 | ||
15. | Teemu Pajunen | Navi | 12:00:00 | 29:54 | ||
16. | Otso Seppälä | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 29:58 | ||
17. | Eerik Sihvola | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 30:31 | ||
18. | Simo Villanen | SK Vuoksi | 12:00:00 | 30:56 | ||
19. | Roy Wickholm | OK Raseborg | 12:00:00 | 31:24 | ||
20. | Dmitry Danilchenkov | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 31:51 | ||
21. | Joakim Höstman | Malax IF | 12:00:00 | 32:52 | ||
22. | Eero Kahila | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 36:15 | ||
23. | Aleksi Anttila | Rastivarsat | 12:00:00 | 36:21 | ||
24. | Santeri Kössi | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 36:33 | ||
25. | Perttu Sainio | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 37:47 | ||
26. | Joonas Salminen | Valkeakosken Haka | 12:00:00 | 38:37 | ||
27. | Jaakko Peni | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 41:56 | ||
28. | Henrikki Hakala | Kauhavan Wisa | 12:00:00 | 42:39 | ||
Robert von Frenckell | OK Raseborg | 12:00:00 | ej startad | |||
Santeri Valkamo | Koovee | 12:00:00 | ej startad | |||
Ville Paldan | Koovee | 12:00:00 | ej startad | |||
Miika Arvola | Koovee | 12:00:00 | ej startad | |||
Ville Mörsky | Keuruun Kisailijat | 12:00:00 | ej startad | |||
Matias Rinta | Kauhavan Wisa | 12:00:00 | ej startad | |||
Ville-Matti Tarvonen | Kangasniemen Kalske | 12:00:00 | ej startad | |||
Mikko Knuuttila | Ikaalisten Nouseva Voima | 12:00:00 | ej startad | |||
Jukka-Pekka Seppänen | Hiisirasti | 12:00:00 | ej startad | |||
Matti Saari | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | ej startad | |||
Tomi Koskela | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | ej startad | |||
Lauri Lappalainen | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | ej startad | |||
Markus Stolze | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | ej startad | |||
Kalle Peltomäki | Siikaisten Sisu | 12:00:00 | ej startad | |||
Valtteri Patana | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | ej startad | |||
Antto-Iiro Suhonen | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | ej startad | |||
Samu Heiska | Kauhavan Wisa | 12:00:00 | ej startad | |||
Lauri Heikka | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | ej startad | |||
Rasmus Tunis | IF Femman | 12:00:00 | ej startad | |||
Mats Ahlnäs | IF Femman | 12:00:00 | ej startad | |||
Henri Kontoniemi | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | ej startad |