Starttid | 2,7 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Simo-Pekka Vanninen | Rasti-Kurikka | 12:00:00 | 26:09 | ||
1. | Jussi Partanen | Hyvinkään Rasti | 12:00:00 | 26:09 | ||
3. | Igor Klimov | Arena | RUS | 12:00:00 | 26:16 | |
4. | Jyrki Nikkinen | Hyvinkään Rasti | 12:00:00 | 28:08 | ||
5. | Veli-Matti Pulli | Rastivarsat | 12:00:00 | 28:12 | ||
6. | Marko Nisula | Teuvan Rivakka | 12:00:00 | 28:58 | ||
7. | Sami Isoherranen | OK77 | 12:00:00 | 30:38 | ||
8. | Ilkka Malmi | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 31:16 | ||
9. | Mika Huhtanen | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 31:21 | ||
10. | Jyri Kyllästinen | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 31:46 | ||
11. | Mikke Maronen | Lynx | 12:00:00 | 33:44 | ||
12. | Jukka Junnila | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 34:32 | ||
13. | Esa Tuokko | MS Parma | 12:00:00 | 34:49 | ||
14. | Evgeny Chernenko | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 34:54 | |
15. | Ari Kumpumäki | Viitasaaren Suunta | 12:00:00 | 35:46 | ||
16. | Kari Salonen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 36:21 | ||
17. | Tommi Maasilta | Rastivarsat | 12:00:00 | 36:25 | ||
18. | Juhani Lehtinen | Kauhajoen Karhu | 12:00:00 | 37:01 | ||
19. | Alexei Semenov | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 37:33 | |
20. | Alexey Fedorov | SPB 31KP | RUS | 12:00:00 | 38:05 | |
21. | Aleksei Hamppu | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 38:21 | ||
22. | Kai Korhonen | Korven Honka | 12:00:00 | 38:45 | ||
23. | Tony Hellstedt | Rastihaukat | 12:00:00 | 39:05 | ||
24. | Sergey Kortylev | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 41:58 | |
25. | Antti Lindholm | Perhon Kiri | 12:00:00 | 42:02 | ||
26. | Petri Hämäläinen | Pihkaniskat | 12:00:00 | 42:25 | ||
27. | Marko Jylhänlehto | Karkki-Rasti | 12:00:00 | 43:58 | ||
28. | Tuomas Johansson | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 44:41 | ||
29. | Marko Hänninen | RastiPiikkiö | 12:00:00 | 44:47 | ||
30. | Esko Reeni | Riihimäen Suunnistajat | 12:00:00 | 44:57 | ||
31. | Tuomas Puskala | Espoon Akilles | 12:00:00 | 45:26 | ||
32. | Juha Koskenvuo | Espoon Suunta | 12:00:00 | 46:13 | ||
33. | Ilpo Kettunen | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 46:47 | ||
34. | Jarkko Tuomola | Someron Esa | 12:00:00 | 51:49 | ||
35. | Thomas Ekholm | OK Orient | 12:00:00 | 53:15 | ||
36. | Samuli Lampinen | Riihimäen Suunnistajat | 12:00:00 | 55:17 | ||
37. | Leo Koskenvuo | Espoon Suunta | 12:00:00 | 1:00:40 | ||
38. | Tanel Saue | Mercury | EST | 12:00:00 | 1:02:09 | |
39. | Evgeny Myshakin | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 1:11:28 | |
Mikhail Malyshev | Nord-West | RUS | 12:00:00 | disk |