Starttid | 2,9 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vesa Mäkinen | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 22:08 | ||
2. | Marko Pitkänen | Jämsän Retki-Veikot | 12:00:00 | 23:16 | ||
3. | Olli Suonpää | MS Parma | 12:00:00 | 25:30 | ||
4. | Kari Hillo | Valkeakosken Haka | 12:00:00 | 25:49 | ||
5. | Ville Sundberg | Lynx | 12:00:00 | 26:27 | ||
6. | Juha Hirvonen | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | 26:46 | ||
7. | Juha Villa | Päijät-Rasti | 12:00:00 | 26:52 | ||
8. | Eetu Liukko | Enonkosken Urheilijat | 12:00:00 | 26:55 | ||
9. | Olli Väätäinen | Hiisirasti | 12:00:00 | 27:27 | ||
10. | Sami Hyvönen | Rasti-Pielinen | 12:00:00 | 27:46 | ||
11. | Pekka Niemi | Kankaanpään Suunnistajat | 12:00:00 | 28:12 | ||
12. | Miikka Huovila | Delta | 12:00:00 | 28:26 | ||
13. | Esa Viitanen | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 28:28 | ||
14. | Turo Väätäinen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 28:44 | ||
15. | Mika Rautanen | Tuupovaaran Sepot | 12:00:00 | 28:51 | ||
16. | Kalle Laine | Kauhajoen Karhu | 12:00:00 | 29:08 | ||
17. | Teemu Kemppainen | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 29:16 | ||
18. | Mikko Vainio | Koovee | 12:00:00 | 30:15 | ||
19. | Teemu Rautiainen | Rasti E4 | 12:00:00 | 30:24 | ||
20. | Mikko Torro | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 30:26 | ||
21. | Ville Glad | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 30:31 | ||
22. | Jyrki Mikkola | Kankaanpään Suunnistajat | 12:00:00 | 30:54 | ||
23. | Daniil Pyankov | Peterhof | RUS | 12:00:00 | 31:11 | |
24. | Alexander Shein | KUZMOLOVO-110% | RUS | 12:00:00 | 31:21 | |
25. | Dmitry Senin | GULFSTREAM-Senin | RUS | 12:00:00 | 31:27 | |
26. | Benny Forsström | OK Raseborg | 12:00:00 | 31:43 | ||
27. | Pasi Pesola | Laitasaaren Veto | 12:00:00 | 32:10 | ||
28. | Kenneth Smeds | Närpes OK | 12:00:00 | 33:32 | ||
29. | Arttu Pulli | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 33:33 | ||
30. | Tapio Ristimäki | Stormin Teräs | 12:00:00 | 33:53 | ||
31. | Jyrki Muukkonen | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 34:32 | ||
32. | Janne Kämä | OH | 12:00:00 | 34:41 | ||
33. | Juha Kotaniemi | Koskelankylän Riento | 12:00:00 | 35:13 | ||
34. | Nikolay Krylov | Omega Moscow | RUS | 12:00:00 | 35:15 | |
35. | Kai Koistinen | Vakka-Rasti | 12:00:00 | 35:16 | ||
36. | Tuomo Sevon | Saloisten Reipas | 12:00:00 | 35:50 | ||
37. | Andrey Senin | GULFSTREAM-Senin | RUS | 12:00:00 | 35:52 | |
38. | Tuomas Asikainen | Suunta-Sepot | 12:00:00 | 36:09 | ||
39. | Pekka Herttua | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 36:32 | ||
40. | Jari Lahtinen | Päijät-Rasti | 12:00:00 | 38:47 | ||
41. | Kari Huhta | Olavin Rasti | 12:00:00 | 39:17 | ||
42. | Juho Yli-Kaatiala | Kuortaneen Kunto | 12:00:00 | 39:42 | ||
43. | Egor Miterev | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 39:55 | |
44. | Tomas Glasberg | Malax IF | 12:00:00 | 40:13 | ||
45. | Santeri Kenttä | OK77 | 12:00:00 | 40:46 | ||
46. | Mikko Toikkanen | Espoon Akilles | 12:00:00 | 41:02 | ||
47. | Miikael Nelimarkka | Suunta 2000 | 12:00:00 | 41:53 | ||
48. | Aleksi Lahti | Valkeakosken Haka | 12:00:00 | 42:08 | ||
49. | Valtteri Tetri | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 42:18 | ||
50. | Anton Korovin | Prizma-Penza | RUS | 12:00:00 | 43:13 | |
51. | Petri Koskela | Suunta-Veikot | 12:00:00 | 43:15 | ||
52. | Mikko Kankare | Someron Esa | 12:00:00 | 43:20 | ||
53. | Jesse Valto | Rauman Työväen Urheilijat | 12:00:00 | 44:05 | ||
54. | Mikko Ruokolainen | OK77 | 12:00:00 | 44:35 | ||
55. | Vesa Kärpijoki | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 47:28 | ||
56. | Antti Laakso | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 49:24 | ||
57. | Matti Raitoharju | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 54:20 | ||
58. | Sergey Yurchuk | Foton-Moscow | RUS | 12:00:00 | 1:01:03 | |
59. | Steven Simpson | Bay of Plenty | NZL | 12:00:00 | 1:06:26 | |
Lauri Kivelä | Länsi-Uudenmaan Suunnistajat | 12:00:00 | ej startad | |||
Lauri Laine | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | bröt | |||
Vladislav Valkovskiy | Kalinka | RUS | 12:00:00 | ej startad | ||
Harri Sinnelä | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | ej startad |