Starttid | 1,8 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ollipekka Heikkilä | Lynx | 12:00:00 | 13:56 | ||
2. | Anton Salmenkylä | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 15:40 | ||
3. | Atte Hietaoja | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 15:47 | ||
4. | Michael Lindholm | OK Raseborg | 12:00:00 | 16:26 | ||
5. | Joona Tynys | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 16:35 | ||
6. | Evgeny Mykhin | Kalinka | RUS | 12:00:00 | 16:37 | |
7. | Olli Liikkanen | Rastivarsat | 12:00:00 | 16:46 | ||
8. | Tommi Hakuli | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 17:13 | ||
9. | Eero Jalli | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 17:17 | ||
10. | Jaakko Skog | Koovee | 12:00:00 | 17:19 | ||
11. | Eero Ylipulli | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 18:20 | ||
12. | Nico Kerkola | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 18:24 | ||
13. | Taneli Härkönen | Pudasjärven Urheilijat | 12:00:00 | 18:39 | ||
14. | Jesper Lindahl | Akilles OK | 12:00:00 | 18:46 | ||
15. | Eero Heinonen | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 18:50 | ||
16. | Juho Elovaara | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 18:51 | ||
17. | Juha Rauhala | Espoon Suunta | 12:00:00 | 18:53 | ||
18. | Miska Tervala | Rastivarsat | 12:00:00 | 18:54 | ||
19. | Vasiliy Kosarev | O-Sestrore | RUS | 12:00:00 | 18:59 | |
19. | Aleksi Sorsa | Pihkaniskat | 12:00:00 | 18:59 | ||
21. | Nikolai Kashin | Peterhof | RUS | 12:00:00 | 19:02 | |
22. | Olli Jalonen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 19:15 | ||
23. | Evgeny Tsapin | Nord West | RUS | 12:00:00 | 19:42 | |
24. | Niko Larmala | Espoon Suunta | 12:00:00 | 20:05 | ||
25. | Tuomas Oikarinen | OH | 12:00:00 | 20:18 | ||
26. | Sergey Krasilnikov | Polar Star | RUS | 12:00:00 | 20:21 | |
27. | Lari Pernu | Espoon Suunta | 12:00:00 | 20:23 | ||
28. | Kirill Komarov | Kalinka | RUS | 12:00:00 | 20:24 | |
29. | Matti Herttua | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 20:45 | ||
30. | Vitaly Fedorov | Nord West | RUS | 12:00:00 | 21:01 | |
31. | Fabian Hällström af | OK77 | 12:00:00 | 21:08 | ||
32. | André Lindroos | OK Raseborg | 12:00:00 | 22:26 | ||
33. | Juho Virtanen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 22:33 | ||
34. | Antti Kivikko | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 22:35 | ||
35. | Teemu Sundström | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 22:47 | ||
36. | Kasperi Niemi | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 23:15 | ||
37. | Roope Ruusuvuori | Vakka-Rasti | 12:00:00 | 23:24 | ||
38. | Mikko Rahkola | OH | 12:00:00 | 23:37 | ||
39. | Vesa Suonurmi | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 24:55 | ||
40. | Ilari Korsimo | Paimion Rasti | 12:00:00 | 25:05 | ||
41. | Nikolay Dmitrienko | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | 25:06 | |
42. | Ville Nissinen | Ulvilan Ura | 12:00:00 | 25:44 | ||
43. | Lauri Vähä-Savo | Ulvilan Ura | 12:00:00 | 26:02 | ||
44. | Miika Tarkkanen | Ulvilan Ura | 12:00:00 | 26:03 | ||
45. | Viljo Johansson | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 27:35 | ||
46. | Daniel Molnar | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 27:36 | ||
47. | Joona Parjanne | MS Parma | 12:00:00 | 28:16 | ||
48. | Johannes Louhi | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 28:43 | ||
49. | Joona Kirmula | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 29:11 | ||
50. | Ilya Mogilny | Belie Nochi | RUS | 12:00:00 | 32:48 | |
51. | Nikolay Sedov | Moscow | RUS | 12:00:00 | 33:10 | |
52. | Artemiy Bolotov | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 34:18 | |
53. | Vyacheslav Kosovets | Moscow | RUS | 12:00:00 | 37:07 | |
54. | Pyry Laitinen | Koovee | 12:00:00 | 50:10 | ||
55. | Paavo Simola | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 53:30 | ||
56. | Alexander Lukin | Moscow | RUS | 12:00:00 | 58:04 | |
Paavo Onnela | Lapin Veikot | 12:00:00 | ej startad | |||
Akseli Ketola | Koovee | 12:00:00 | disk | |||
Emil Lönnström | OK Orient | 12:00:00 | disk | |||
Aleksi Härkönen | Pudasjärven Urheilijat | 12:00:00 | disk | |||
Aapo Linjama | Espoon Suunta | 12:00:00 | disk | |||
Kazimieras Melaika | OK Krantas | LTU | 12:00:00 | disk | ||
Egor Azizov | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | disk | ||
Mark Khannolainen | Petrozavodsk | RUS | 12:00:00 | ej startad |