Starttid | 1,2 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lauri Heinaro | Espoon Suunta | 12:00:00 | 11:28 | ||
2. | Markus Pais | OK West | EST | 12:00:00 | 11:30 | |
3. | Sergey Popov | ABC St-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 12:07 | |
4. | Pyry Hyppölä | Sotkamon Jymy | 12:00:00 | 12:09 | ||
5. | Joni Koskinen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 13:04 | ||
6. | Vilppu Viinikainen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 13:12 | ||
7. | Joona Laitinen | Kalske | 12:00:00 | 13:19 | ||
8. | Janne Lehtimäki | Hiisirasti | 12:00:00 | 13:34 | ||
9. | Mikko Tervakangas | Espoon Suunta | 12:00:00 | 13:37 | ||
10. | Simo-Atte Somppi | Laihian Luja | 12:00:00 | 14:00 | ||
11. | Niklas Heikkilä | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 14:20 | ||
12. | Eetu Martikainen | Ilomantsin Urheilijat | 12:00:00 | 15:05 | ||
13. | Eetu Hänninen | RastiPiikkiö | 12:00:00 | 15:14 | ||
14. | Jonny Donner | OK77 | 12:00:00 | 15:53 | ||
15. | Aapo Salonen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 16:25 | ||
16. | Santtu Kanerva | Suunta-Sepot | 12:00:00 | 16:29 | ||
17. | Anton Dovgalenko | ABC St-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 16:30 | |
18. | Leevi Ilomäki | Hiisirasti | 12:00:00 | 18:03 | ||
19. | Topias Kulmala | Keuruun Kisailijat | 12:00:00 | 18:28 | ||
20. | Joonas Säde | SK Vuoksi | 12:00:00 | 18:38 | ||
21. | Sergey Mityakov | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 19:06 | |
22. | Elias Miikkulainen | Espoon Akilles | 12:00:00 | 20:16 | ||
23. | Vladislav Epifanov | Balt:Bereg | RUS | 12:00:00 | 20:35 | |
24. | Valerii Mihailov | ABC St-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 22:34 | |
25. | Igor Tuzov | SKRUM Moscow | RUS | 12:00:00 | 22:45 | |
26. | Joonas Alitalo | Oulunsalon Vasama | 12:00:00 | 23:01 | ||
27. | Esko Kuusela | Epilän Esa | 12:00:00 | 23:28 | ||
28. | Henri Kinnunen | Olavin Rasti | 12:00:00 | 24:07 | ||
29. | Lucas Mylläri | Närpes OK | 12:00:00 | 28:51 | ||
30. | Artjom Hestakov | SKRUM Moscow | RUS | 12:00:00 | 28:55 | |
31. | Vitalii Pustovoyt | ABC St-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 33:15 | |
32. | Anton Poleschuk | JUVENTA | RUS | 12:00:00 | 36:26 | |
33. | Elmeri Mäkinen | Rastikarhut | 12:00:00 | 39:42 | ||
34. | Emil Salmenkylä | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 1:01:34 | ||
Nikita Bystryi | JUVENTA | RUS | 12:00:00 | disk | ||
Pauli Hietanen | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | disk | |||
Heikki Onnela | Lapin Veikot | 12:00:00 | disk | |||
Mikhail Semenchykov | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | disk | ||
Alexey Klimentyev | Moscow | RUS | 12:00:00 | disk | ||
Sergey Kravtsov | JUVENTA | RUS | 12:00:00 | disk | ||
Artem Sokolov | Balt:Bereg | RUS | 12:00:00 | disk |