Starttid | 2,6 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kirsi Boström | Lynx | 12:00:00 | 24:55 | ||
2. | Tatjana Eskolin | Pargas IF | 12:00:00 | 25:38 | ||
3. | Natalia Naumova | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 26:20 | |
4. | Teresa Kollanen | Rasti-Kurikka | 12:00:00 | 26:39 | ||
5. | Tessa Pulli | Rastivarsat | 12:00:00 | 26:53 | ||
6. | Kati Haanpää | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 29:33 | ||
7. | Paula Hartman | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 30:14 | ||
8. | Tiina Kainulainen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 30:15 | ||
9. | Jana Kink | Kape OK | EST | 12:00:00 | 30:50 | |
10. | Annamari Heikkilä | Lynx | 12:00:00 | 30:54 | ||
11. | Tiina Kerkola | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 31:09 | ||
12. | Virpi Palmen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 31:14 | ||
13. | Virpi Tilli | Lynx | 12:00:00 | 31:35 | ||
14. | Maarit Dahlman-Tervala | Rastivarsat | 12:00:00 | 31:40 | ||
15. | Hanna Vainionpää | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 31:44 | ||
16. | Sari Tupitsa | Rasti E4 | 12:00:00 | 31:49 | ||
17. | Karin Rantamäki | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 32:35 | ||
18. | Ursi Ruppenthal | Swiss Orienteering | SUI | 12:00:00 | 32:43 | |
19. | Maarika Taipalus | Rasti-Kurikka | 12:00:00 | 32:48 | ||
20. | Anniina Heikkinen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 33:01 | ||
21. | Marika Yli-Kauppila | Punkalaitumen Kunto | 12:00:00 | 33:21 | ||
22. | Niina Liukkonen | Navi | 12:00:00 | 33:45 | ||
23. | MIchela Conti | CO UTOE Bellinzona | SUI | 12:00:00 | 33:50 | |
24. | Marja-Leena Ojanaho | Keminmaan Urheilijat | 12:00:00 | 34:05 | ||
25. | Natalia Kunitskaya | Saint-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 34:17 | |
26. | Anja Koski | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 34:54 | ||
27. | Helena Havia-Kinnala | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 35:05 | ||
28. | Elena Grosheva | Vesta | RUS | 12:00:00 | 35:13 | |
29. | Tamara Khizhnyak | Moscow | RUS | 12:00:00 | 36:18 | |
30. | Riikka Holm | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 37:08 | ||
31. | Krista Mäkinen | MS Parma | 12:00:00 | 37:16 | ||
32. | Hanna Kahanpää | Espoon Suunta | 12:00:00 | 38:24 | ||
33. | Lotta Haavisto | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 38:47 | ||
34. | Riitta Ojala | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 38:53 | ||
35. | Mervi Anttila | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 39:51 | ||
36. | Susanna Rokka | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 39:54 | ||
37. | Ulla Nissinen | Ulvilan Ura | 12:00:00 | 40:22 | ||
38. | Virpi Guseff | Hirvensalon Heitto | 12:00:00 | 40:44 | ||
39. | Tatiana Sekhina | Veliky Novgorod | RUS | 12:00:00 | 40:45 | |
40. | Mervi Heinaro | Espoon Suunta | 12:00:00 | 41:03 | ||
41. | Marjut Rolig | Hauhon Sisu | 12:00:00 | 42:49 | ||
42. | Pia Hietanen | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 43:18 | ||
43. | Nina Berg | Solf IK | 12:00:00 | 43:31 | ||
44. | Sari Lilja | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 43:35 | ||
45. | Marja Räsänen | Nilsiän Nujakka | 12:00:00 | 43:43 | ||
46. | Anu Salokangas | Espoon Akilles | 12:00:00 | 44:43 | ||
47. | Iina Oja | Pihkaniskat | 12:00:00 | 45:43 | ||
48. | Virpi Snickars | Solf IK | 12:00:00 | 46:56 | ||
49. | Mirka Oikkonen | OH | 12:00:00 | 48:11 | ||
50. | Liisa Vikström | OH | 12:00:00 | 53:07 | ||
51. | Taina Koistinen | Nastolan Terä | 12:00:00 | 53:36 | ||
51. | Tarja Tuovinen | Lapin Sudet | 12:00:00 | 53:36 | ||
53. | Louise Reinikka | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:04:13 | ||
54. | Teija Sahlström | Espoon Akilles | 12:00:00 | 1:07:44 | ||
Marjo Koistinen | Espoon Suunta | 12:00:00 | bröt | |||
Laura Sumanen | Hyvinkään Rasti | 12:00:00 | ej startad |