Starttid | 2,6 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ida-Marie Cederberg | Pargas IF | 12:00:00 | 20:23 | ||
2. | Heidi Plit | Lynx | 12:00:00 | 22:47 | ||
3. | Amy Nymalm | Pargas IF | 12:00:00 | 23:33 | ||
4. | Essi Roininen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 24:09 | ||
5. | Ella Mahlamäki | Espoon Suunta | 12:00:00 | 24:18 | ||
6. | Anni Haanpää | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 25:18 | ||
7. | Saara Korhonen | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 26:28 | ||
8. | Liinu Nummela | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 26:41 | ||
9. | Laura Kotila | OH | 12:00:00 | 27:23 | ||
10. | Anni Kyrö | Rastivarsat | 12:00:00 | 28:17 | ||
11. | Johanna Räsänen | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 28:32 | ||
12. | Sanna Koskela | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 28:43 | ||
13. | Veera Klemettinen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 28:45 | ||
14. | Liisa Nenonen | SK Vuoksi | 12:00:00 | 29:49 | ||
15. | Kiia Isokallio | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 30:15 | ||
16. | Annika Kirvesmies | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 30:28 | ||
17. | Jonna Juva | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 30:41 | ||
18. | Anni Muhonen | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 31:02 | ||
19. | Venla Nurmi | Rastiketut | 12:00:00 | 32:14 | ||
20. | Eerika Alho | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 32:35 | ||
21. | Anastasia Metelkina | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 33:04 | |
22. | Lidia Stahanova | Kirishi-Ladoga | RUS | 12:00:00 | 33:56 | |
23. | Sarianne Hietala | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 34:15 | ||
24. | Anu Vainionpää | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 34:55 | ||
25. | Aino Keinänen | Lynx | 12:00:00 | 34:56 | ||
26. | Ronja Kontkanen | Kangasala SK | 12:00:00 | 35:03 | ||
27. | Isabella Paganus | Lynx | 12:00:00 | 35:22 | ||
28. | Iina Ridanpää | Espoon Suunta | 12:00:00 | 35:38 | ||
29. | Alisa Arkhipova | ABC St-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 35:49 | |
30. | Tiina Mäntylä | Rastiketut | 12:00:00 | 36:34 | ||
31. | Sonja Laasonen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 36:42 | ||
32. | Alexandra Khimanych | Foton-Moscow | RUS | 12:00:00 | 37:48 | |
33. | Roosa Similä | SK Vuoksi | 12:00:00 | 37:56 | ||
34. | Henriikka Haapasalo | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 38:25 | ||
35. | Kia Lehtimäki | Hiisirasti | 12:00:00 | 38:27 | ||
36. | Anna Skobeleva | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | 39:01 | |
37. | Julia Koivisto | Kortesjärven Järvi-Veikot | 12:00:00 | 39:34 | ||
38. | Annika Pajula | Kangasala SK | 12:00:00 | 41:17 | ||
39. | Hanna-Mari Saalo | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 42:52 | ||
40. | Eliisa Laine | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 44:18 | ||
41. | Aino Kulmala | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 46:15 | ||
42. | Venla Sirviö | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 47:52 | ||
43. | Darya Pavlikova | Lytkarino | RUS | 12:00:00 | 51:40 | |
44. | Ida Snickars | Solf IK | 12:00:00 | 53:09 | ||
45. | Michaela Weiss | OK77 | 12:00:00 | 1:19:09 | ||
Riikka Mäkinen | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | ej startad | |||
Siiri Lyytikäinen | Lappeen Riento | 12:00:00 | disk | |||
Margarita Feskova | SKRUM Moscow | RUS | 12:00:00 | ej startad |