Huippuliigan 3. osakilpailu ja MM-katsastus Imatralla
Resultat
Region i Finland / land
-- Välj region
Etelä-Pohjanmaa
Häme
Kaakko
Keski-Suomi
Lahti
Lappi
Pohjois-Pohjanmaa
Satakunta
Savo-Karjala
Uusimaa
Varsinais-Suomi
FSO
Norway
och
0 bästa
vinnare
3 bästa
5 bästa
10 bästa
20 bästa
50 bästa
100 bästa
200 bästa
300 bästa
400 bästa
500 bästa
1000 bästa
1500 bästa
Långa föreningsnamn
Korta föreningsnamn
Media
-- Välj media
Aamuposti
Alasatakunta-lehti
Borgåbladet
Etelä-Suomen Sanomat
Forssan lehti
Hämeen Sanomat
Ilkka
Itä-Savo
Jakobstads Tidning
Kangasalan Sanomat
Karkkilalainen-lehti
Kauhajoen Kunnallislehti
Kaupunkilehti Tamperelainen
Keski-Uusimaa
Keskipohjanmaa
Koillis-Häme
Koillissanomat
Kouvolan Sanomat
Kunnallislehti
Lapin Kansa
Lauttakylä-lehti
Länsi-Savo
Länsi-Suomi
Nokian uutiset
Pietarsaaren Sanomat
Pohjois-Satakunta -lehti
Salon Seudun Sanomat
Suur-Keuruun lehti
Turun Tienoo
Vakka-Suomen Sanomat
Västra Nyland
Warkauden Lehti
YLE
Åbo Underrättelser
och
0 bästa
vinnare
3 bästa
5 bästa
10 bästa
20 bästa
50 bästa
100 bästa
200 bästa
300 bästa
400 bästa
500 bästa
1000 bästa
1500 bästa
Långa föreningsnamn
Korta föreningsnamn
Förening
-- Välj förening
Angelniemen Ankkuri
Anttolan Urheilijat
Asikkalan Raikas
Delta
Espoon Suunta
Hiisirasti
Hämeenlinnan Suunnistajat
IF Femman
IF Sibbo-Vargarna
Ikaalisten Nouseva-Voima
Jämsän Retki-Veikot
Kalevan Rasti
Kangasala SK
Kangasniemen Kalske
Koovee
Lynx
MS Parma
NTNUI
OK Orient
Paimion Rasti
Pargas IF
Pellon Ponsi
Rajamäen Rykmentti
Rasti-Kurikka
Rasti-Lukko
Rastikarhut
SK Pohjantähti
SoIKHellas
Tampereen Pyrintö
TeamAustri
Vaajakosken Terä
Vehkalahden Veikot
och
0 bästa
vinnare
3 bästa
5 bästa
10 bästa
20 bästa
50 bästa
100 bästa
200 bästa
300 bästa
400 bästa
500 bästa
1000 bästa
1500 bästa
Långa föreningsnamn
Korta föreningsnamn
Bästa
0 bästa
vinnare
3 bästa
5 bästa
10 bästa
20 bästa
50 bästa
100 bästa
200 bästa
300 bästa
400 bästa
500 bästa
1000 bästa
1500 bästa
Långa föreningsnamn
Korta föreningsnamn
Etelä-Pohjanmaa
Rasti-Kurikka
Häme
Hämeenlinnan Suunnistajat
Ikaalisten Nouseva-Voima
Kangasala SK
Koovee
Tampereen Pyrintö
Kaakko
Anttolan Urheilijat
Vehkalahden Veikot
Keski-Suomi
Jämsän Retki-Veikot
Kangasniemen Kalske
Vaajakosken Terä
Lahti
Asikkalan Raikas
Lappi
Pellon Ponsi
Pohjois-Pohjanmaa
SK Pohjantähti
Satakunta
Hiisirasti
Rasti-Lukko
Rastikarhut
Savo-Karjala
Kalevan Rasti
Uusimaa
Delta
Espoon Suunta
Lynx
Rajamäen Rykmentti
Varsinais-Suomi
Angelniemen Ankkuri
MS Parma
Paimion Rasti
FSO
IF Femman
IF Sibbo-Vargarna
OK Orient
Pargas IF
Norway
NTNUI
OTHER
SoIKHellas
TeamAustri
Utvalda föreningar och
0 bästa
vinnare
3 bästa
5 bästa
10 bästa
20 bästa
50 bästa
100 bästa
200 bästa
300 bästa
400 bästa
500 bästa
1000 bästa
1500 bästa
Långa föreningsnamn
Korta föreningsnamn
|
< Tävlingens ramsida
|
<< Andra tävlingar
|
Feedback
|
Sökning från resultat
|
Form av resultaten:
Tabell
'Traditionell'
Mobilapparater
Press