Starttid | 2,4 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vilma Annala | Kangasala SK | 12:00:00 | 19:11 | ||
2. | Essi Rantanen | MS Parma | 12:00:00 | 20:33 | ||
3. | Sanna Koskela | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 20:49 | ||
4. | Anni Kyrö | Rastivarsat | 12:00:00 | 20:56 | ||
5. | Heidi Plit | Lynx | 12:00:00 | 21:07 | ||
6. | Liinu Nummela | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 21:54 | ||
7. | Janina Sinkkonen | MS Parma | 12:00:00 | 21:58 | ||
8. | Salla Pitkänen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 22:03 | ||
9. | Laura Kotila | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 22:09 | ||
9. | Tuuli Heikkilä | Lynx | 12:00:00 | 22:09 | ||
11. | Essi Roininen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 22:29 | ||
12. | Ronja Kontkanen | Kangasala SK | 12:00:00 | 22:53 | ||
13. | Johanna Räsänen | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 23:02 | ||
14. | Aino Varkoi | Kangasniemen Kalske | 12:00:00 | 23:25 | ||
15. | Riikka Mäkinen | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 23:34 | ||
16. | Eliisa Laine | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 23:52 | ||
17. | Henriikka Haapasalo | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 24:01 | ||
18. | Heidi Mustonen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 24:15 | ||
18. | Hanna Leppävuori | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 24:15 | ||
20. | Heini Rintanen | Kangasala SK | 12:00:00 | 24:21 | ||
21. | Jasmiina Rantala | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 24:26 | ||
22. | Elisa Hankonen | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 24:53 | ||
23. | Zuzanna Morawska | Flota Gdynia | POL | 12:00:00 | 25:06 | |
24. | Annika Matilainen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 25:19 | ||
25. | Sara Niva | Laitasaaren Veto | 12:00:00 | 25:26 | ||
26. | Iida Lähteenmäki | Kankaanpään Suunnistajat | 12:00:00 | 26:03 | ||
27. | Kiia Isokallio | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 26:08 | ||
28. | Krista Tuominen | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | 26:18 | ||
29. | Riikka Haverinen | Kajaanin Suunnistajat | 12:00:00 | 27:18 | ||
30. | Annika Kirvesmies | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 27:35 | ||
31. | Siiri Koskinen | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 28:04 | ||
32. | Petra Kollanen | Lynx | 12:00:00 | 29:33 | ||
33. | Sarianna Pinola | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 30:02 | ||
34. | Hilla Vahvelainen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 30:36 | ||
35. | Emma Sippo | Kangasniemen Kalske | 12:00:00 | 30:45 | ||
36. | Ronja Friman | Hyvinkään Rasti | 12:00:00 | 31:07 | ||
37. | Sini Holappa | Ylikiimingin Nuijamiehet | 12:00:00 | 33:23 | ||
38. | Venla Sirviö | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 35:09 | ||
39. | Iina Hasu | OK Orient | 12:00:00 | 36:17 | ||
40. | Laura Kylmälä | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 36:47 | ||
41. | Isabella Paganus | Lynx | 12:00:00 | 37:18 | ||
42. | Venla Mattila | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 40:10 | ||
43. | Tanja Heinjoki | Jämsän Retki-Veikot | 12:00:00 | 42:10 | ||
44. | Nanu Itkonen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 59:33 | ||
Annika Sopo | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | ej startad | |||
Annika Pajula | Kangasala SK | 12:00:00 | ej startad | |||
Moona Harju | Pudasjärven Urheilijat | 12:00:00 | ej startad |