Fin5 suunnistusviikko 2010 Ruokolahdella, kuntosarjat pv2
Resultat
Region i Finland / land
-- Välj region
Etelä-Pohjanmaa
Häme
Kaakko
Kainuu
Keski-Pohjanmaa
Keski-Suomi
Lahti
Lappi
Pohjois-Pohjanmaa
Satakunta
Savo-Karjala
Uusimaa
Varsinais-Suomi
FSO
och
0 bästa
vinnare
3 bästa
5 bästa
10 bästa
20 bästa
50 bästa
100 bästa
200 bästa
300 bästa
400 bästa
500 bästa
1000 bästa
1500 bästa
Långa föreningsnamn
Korta föreningsnamn
Media
-- Välj media
Aamuposti
Alasatakunta-lehti
Borgåbladet
Etelä-Suomen Sanomat
Forssan lehti
Hämeen Sanomat
Ilkka
Itä-Savo
Jakobstads Tidning
Kangasalan Sanomat
Karkkilalainen-lehti
Kauhajoen Kunnallislehti
Kaupunkilehti Tamperelainen
Keski-Uusimaa
Keskipohjanmaa
Koillis-Häme
Koillissanomat
Kouvolan Sanomat
Kunnallislehti
Lapin Kansa
Lauttakylä-lehti
Länsi-Savo
Länsi-Suomi
Nokian uutiset
Pietarsaaren Sanomat
Pohjois-Satakunta -lehti
Salon Seudun Sanomat
Suur-Keuruun lehti
Turun Tienoo
Vakka-Suomen Sanomat
Västra Nyland
Warkauden Lehti
YLE
Åbo Underrättelser
och
0 bästa
vinnare
3 bästa
5 bästa
10 bästa
20 bästa
50 bästa
100 bästa
200 bästa
300 bästa
400 bästa
500 bästa
1000 bästa
1500 bästa
Långa föreningsnamn
Korta föreningsnamn
Förening
-- Välj förening
5325
Akilles OK
Angelniemen Ankkuri
Anttu
Argentina
Azimut Rus
Azimut SpB
Baltiysk
Baltiysky
Belie Noch
BelyeNotch
Canada
DELTA
Delta
Epilän Esa
Es Su
EsAK
Espoon Akilles
ESSU
ESSW
Everest-Ru
FOTON
Golfstzim
Gulfstream
HBM OK SPB
HBM UK SPB
HC Unssi
HCS
Helsingin Suunnistajat
Hiidenkiertäjät
HIISI
Hiisirasti
HIKI
Hirutte6
HIS
HKOC, HKG
HLS
HLT
Hzimut SPB
IF Falken
IF Femman
IF Sibbo-Vargarna
IKNV
ILU
Itä-Päijänteen Rasti
Joku
Joutsenon Kullervo
JPS-15
JPS-75
Juventa
Jämsän Retki-Veikot
Järvenpään Palo
KA-RA
Kajaanin Suunnistajat
Kalevan Ra
Kalevan Rasti
Kang SK
KangasSK
KangSk
Kankaanpään Suunnistajat
KARA
KAUKA
Kekara
KenKi
Keravan Urheilijat
KEUKI
Keuruun Kisailijat
Kika
Kirishi-La
Kokkolan Suunnistajat
KOOVEE
Kortesjärven Järvi-Veikot
KOS
Koura
KSK
Kuhmon Peurat
Kuopion Suunnistajat
KUOSU
Kuus
Kuusamon Erä-Veikot
Kuusankosken Urheiluseura
KY-RA
Kymin Suunnistajat
KYRA
Kyrös-Rasti
Kyrösrasti
KYS
KÄRKV
L-LL
Lahden Suunnistajat-37
Lammin Säkiä
Lapin Veikot
Lappeen Riento
Leppävaaran Sisu
LIT
Litkarino
Lounais-Hämeen Rasti
LYNX
Maasotakou
MEKO
Mellunkylän Kontio
Mesikämmenet
Mile-Sport
MiVi
MS Parma
MuuRA
MÄNTSÄLÄ
Mäntsälän Urheilijat
NAVI
Navi
NF Linz
Nilsiän Nujakka
Nivalan Urheilijat
NordWest
Northern W
NorthernWi
NortWind
O.Ural.RU
O.Ural.th
O.Ural.tn
OK Botnia
OK Kristin
Olavin Rasti
OM6
OMega-MOS
ORA
Ounasvaaran Hiihtoseura
Paimion Rasti
PaVi
PERHKI
Perhon Kiri
Pihkam
Pihkaniska
Pihkaniskat
Polar Star
Pro Suomi
RA-VI
Rajamäen Rykmentti
RaKas
Ramenskoje
RAN
Rantasalmen Urheilijat
Rapi
Raske
Rasti 88
Rasti 88
Rasti-Hyry
Rasti-Jyry
Rasti-Kurikka
Rasti-Lukko
Rasti-Pielinen
Rastiketut
RastiPiikkiö
Rastitykki
Ratta
Riihimäen Suunnistajat
Ropazi6
RosavtobaN
RossijaSpB
RUS
Russia
RussiaKiro
RussiaKunt
S-Ikl
Saarijärven Pullistus
SAHKU
Saloisten Reipas
SASU
Savon Suunta
SK Kananta
SK Pohjantähti
SK Vuoksi
SK-Vuoksi
SKAinaHuka
Skrum
Someron Esa
Sotkamon Jymy
Stora Enso
SuJy
SUOMI
Suomi MSP
SUSE
Suunta 2000
Suunta JKL
Suunta Jyväskylä
Suunta-JKL
Suunta-Sepot
Suunta-Veikot
SäySa
Tampereen Pyrintö
TE-RI
Team Austr
TeksasinTa
TEU-RI
Teuvan Rivakka
Turun Suunnistajat
Tus
Tuusulan Voima-Veikot
ULV URA
Ulvilan Ura
UlvilanUra
VAASU
Vakka-Rasti
Vehkalahden Veikot
Venäjä
Vesta
Vesta-Russ
Vetelin Urheilijat
VIPA
VirNuMiToV
WREKIN S.B
YK
YLLRA
ZMZ
och
0 bästa
vinnare
3 bästa
5 bästa
10 bästa
20 bästa
50 bästa
100 bästa
200 bästa
300 bästa
400 bästa
500 bästa
1000 bästa
1500 bästa
Långa föreningsnamn
Korta föreningsnamn
Bästa
0 bästa
vinnare
3 bästa
5 bästa
10 bästa
20 bästa
50 bästa
100 bästa
200 bästa
300 bästa
400 bästa
500 bästa
1000 bästa
1500 bästa
Långa föreningsnamn
Korta föreningsnamn
Etelä-Pohjanmaa
Kortesjärven Järvi-Veikot
Rasti-Kurikka
Rastiketut
Teuvan Rivakka
Häme
Epilän Esa
Kyrös-Rasti
Lounais-Hämeen Rasti
Tampereen Pyrintö
Kaakko
Joutsenon Kullervo
Kuusankosken Urheiluseura
Kymin Suunnistajat
Lappeen Riento
Navi
Olavin Rasti
Rantasalmen Urheilijat
Vehkalahden Veikot
Kainuu
Kajaanin Suunnistajat
Kuhmon Peurat
Rasti-Hyry
Sotkamon Jymy
Keski-Pohjanmaa
Kokkolan Suunnistajat
Nivalan Urheilijat
Perhon Kiri
Vetelin Urheilijat
Keski-Suomi
Itä-Päijänteen Rasti
Jämsän Retki-Veikot
Keuruun Kisailijat
Saarijärven Pullistus
Suunta Jyväskylä
Lahti
Lahden Suunnistajat-37
Lammin Säkiä
Lappi
Lapin Veikot
Ounasvaaran Hiihtoseura
Suunta 2000
Pohjois-Pohjanmaa
Kuusamon Erä-Veikot
Saloisten Reipas
SK Pohjantähti
Satakunta
Hiisirasti
Kankaanpään Suunnistajat
Rasti-Lukko
Suunta-Sepot
Ulvilan Ura
Savo-Karjala
Kalevan Rasti
Kuopion Suunnistajat
Nilsiän Nujakka
Rasti-Pielinen
Savon Suunta
Uusimaa
Delta
Espoon Akilles
Helsingin Suunnistajat
Hiidenkiertäjät
Järvenpään Palo
Keravan Urheilijat
Leppävaaran Sisu
Mellunkylän Kontio
Mesikämmenet
Mäntsälän Urheilijat
Pihkaniskat
Rajamäen Rykmentti
Rasti-Jyry
Riihimäen Suunnistajat
Suunta-Veikot
Tuusulan Voima-Veikot
Varsinais-Suomi
Angelniemen Ankkuri
Paimion Rasti
Rasti 88
RastiPiikkiö
Someron Esa
Turun Suunnistajat
Vakka-Rasti
FSO
Akilles OK
IF Sibbo-Vargarna
OK Botnia
OTHER
5325
Anttu
Argentina
Azimut Rus
Azimut SpB
Baltiysk
Baltiysky
Belie Noch
BelyeNotch
Canada
DELTA
Es Su
EsAK
ESSU
ESSW
Everest-Ru
FOTON
Golfstzim
Gulfstream
HBM OK SPB
HBM UK SPB
HC Unssi
HCS
HIISI
HIKI
Hirutte6
HIS
HKOC, HKG
HLS
HLT
Hzimut SPB
IF Falken
IF Femman
IKNV
ILU
Joku
JPS-15
JPS-75
Juventa
KA-RA
Kalevan Ra
Kang SK
KangasSK
KangSk
KARA
KAUKA
Kekara
KenKi
KEUKI
Kika
Kirishi-La
KOOVEE
KOS
Koura
KSK
KUOSU
Kuus
KY-RA
KYRA
Kyrösrasti
KYS
KÄRKV
L-LL
LIT
Litkarino
LYNX
Maasotakou
MEKO
Mile-Sport
MiVi
MS Parma
MuuRA
MÄNTSÄLÄ
NAVI
NF Linz
NordWest
Northern W
NorthernWi
NortWind
O.Ural.RU
O.Ural.th
O.Ural.tn
OK Kristin
OM6
OMega-MOS
ORA
PaVi
PERHKI
Pihkam
Pihkaniska
Polar Star
Pro Suomi
RA-VI
RaKas
Ramenskoje
RAN
Rapi
Raske
Rasti 88
Rastitykki
Ratta
Ropazi6
RosavtobaN
RossijaSpB
RUS
Russia
RussiaKiro
RussiaKunt
S-Ikl
SAHKU
SASU
SK Kananta
SK Vuoksi
SK-Vuoksi
SKAinaHuka
Skrum
Stora Enso
SuJy
SUOMI
Suomi MSP
SUSE
Suunta JKL
Suunta-JKL
SäySa
TE-RI
Team Austr
TeksasinTa
TEU-RI
Tus
ULV URA
UlvilanUra
VAASU
Venäjä
Vesta
Vesta-Russ
VIPA
VirNuMiToV
WREKIN S.B
YK
YLLRA
ZMZ
Utvalda föreningar och
0 bästa
vinnare
3 bästa
5 bästa
10 bästa
20 bästa
50 bästa
100 bästa
200 bästa
300 bästa
400 bästa
500 bästa
1000 bästa
1500 bästa
Långa föreningsnamn
Korta föreningsnamn
|
< Tävlingens ramsida
|
<< Andra tävlingar
|
Feedback
|
Sökning från resultat
|
Form av resultaten:
Tabell
'Traditionell'
Mobilapparater
Press