Starttid | 5,2 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pekka Inkeri | Olavin Rasti | 12:00:00 | 35:07 | ||
2. | Teijo Oksanen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 39:36 | ||
3. | Juha Kauria | Olavin Rasti | 12:00:00 | 40:24 | ||
4. | Seppo Rantanen | Lappeen Riento | 12:00:00 | 42:23 | ||
5. | Nikolay Fedorov | St.-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 42:49 | |
6. | Timo Salonen | Valkeakosken Haka | 12:00:00 | 44:02 | ||
7. | Igor Kunitskiy | Saint-Pete | RUS | 12:00:00 | 46:45 | |
8. | Kari Ranta-Puska | Espoon Akilles | 12:00:00 | 46:56 | ||
9. | Kai Hilo | Lynx | 12:00:00 | 49:02 | ||
10. | Pasi Isokallio | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 49:13 | ||
11. | Andrey Kuzmin | AzimutSPB | RUS | 12:00:00 | 49:35 | |
12. | Maxim Gureev | Mile-Sport | RUS | 12:00:00 | 50:16 | |
13. | Jouni Mutka | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 51:26 | ||
14. | Jyrki Melender | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 51:33 | ||
15. | Ari Kuusholma | Hiisirasti | 12:00:00 | 51:42 | ||
16. | Pekka Lyytinen | SulkU | 12:00:00 | 52:03 | ||
17. | Harry Perälä | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 52:26 | ||
18. | Ossi Huhtanen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 52:59 | ||
19. | Hannu Numminen | Espoon Akilles | 12:00:00 | 53:18 | ||
20. | Ilkka Korhonen | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 53:49 | ||
21. | Seppo Kylliäinen | Lappeen Riento | 12:00:00 | 54:18 | ||
22. | Arto Pesonen | Savon Suunta | 12:00:00 | 54:49 | ||
23. | Andrey Mitenkov | St.-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 54:50 | |
24. | Heikki Sorsa | HPV | 12:00:00 | 56:07 | ||
25. | Heikki Ovaska | Luumäen Rasti | 12:00:00 | 56:53 | ||
26. | Antti Hanhijärvi | Espoon Akilles | 12:00:00 | 56:56 | ||
27. | Andrey Tkachenko | WN | RUS | 12:00:00 | 57:19 | |
28. | Robertas Mikalauskas | Labirintas | LTU | 12:00:00 | 57:28 | |
29. | Heikki Koskela | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 58:06 | ||
30. | Jarmo Könönen | Espoon Akilles | 12:00:00 | 59:47 | ||
31. | Ari Kolehmainen | TSVGrünwal | GER | 12:00:00 | 1:00:06 | |
32. | Timo Suhonen | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 1:00:28 | ||
33. | Pekka Nurmilaukas | Lappeen Riento | 12:00:00 | 1:01:01 | ||
34. | Ari Piitulainen | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 1:03:45 | ||
35. | Asko Senttula | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 1:03:54 | ||
36. | Olli Heikkinen | Pihkaniskat | 12:00:00 | 1:04:45 | ||
37. | Kim Österberg | OK77 | 12:00:00 | 1:05:35 | ||
38. | Eero Hakala | IF Femman | 12:00:00 | 1:05:41 | ||
39. | Arto Kalliokoski | Perhon Kiri | 12:00:00 | 1:06:40 | ||
40. | Igor Berezin | Saint-Pete | RUS | 12:00:00 | 1:07:02 | |
41. | Jussi Myllys | Olavin Rasti | 12:00:00 | 1:07:14 | ||
42. | Heikki Heinaro | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 1:10:12 | ||
43. | Laurent Compere | O Caen | FRA | 12:00:00 | 1:10:51 | |
44. | Vesa Ala-Rasula | Kuortaneen Kunto | 12:00:00 | 1:11:17 | ||
45. | Martin Melin | IK Falken | 12:00:00 | 1:14:00 | ||
46. | Kasperi Launis | Raisu Lumous | 12:00:00 | 1:16:14 | ||
47. | Ari Kyöstilä | Rastivarsat | 12:00:00 | 1:16:53 | ||
48. | Jari Heikkinen | Espoon Akilles | 12:00:00 | 1:17:13 | ||
49. | Archakov Alexey | Orienta-Ky | RUS | 12:00:00 | 1:17:29 | |
50. | Jari Kivelä | Perhon Kiri | 12:00:00 | 1:19:36 | ||
51. | Arto Raivio | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 1:19:38 | ||
52. | Christian Lukasczyk | OLGZürich | SUI | 12:00:00 | 1:24:39 | |
53. | Reijo Toivonen | Espoon Akilles | 12:00:00 | 1:46:19 | ||
Andrey Sorokin | Nord West | RUS | 12:00:00 | disk | ||
Yuri Pechenkin | YarkiyMir | RUS | 12:00:00 | disk | ||
Hannu Lusa | Rasti-Jussit | 12:00:00 | ej startad |