Starttid | 1,7 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marten Henrik Pais | Ok West | EST | 12:00:00 | 13:52 | |
2. | Aapo Tonder | SK Vuoksi | 12:00:00 | 13:58 | ||
3. | Antti Saarela | Keminmaan Urheilijat | 12:00:00 | 14:14 | ||
4. | Maxim Ivanov | Baltiyskiy | RUS | 12:00:00 | 14:45 | |
5. | Aapo Viippola | Oulun Tarmo | 12:00:00 | 15:16 | ||
6. | Samu Pylvänäinen | Sippurasti | 12:00:00 | 15:20 | ||
7. | Akseli Kalela | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | 15:46 | ||
8. | Nikita Fadeev | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 16:00 | |
9. | Miika Husu | SK Vuoksi | 12:00:00 | 16:13 | ||
10. | Otto Latvala | Alajärven Ankkurit | 12:00:00 | 16:38 | ||
11. | Guriy Alexandrov | Juventa | RUS | 12:00:00 | 16:58 | |
12. | Niklas Heikkilä | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | 16:59 | ||
13. | Pyry Hyppölä | Sotkamon Jymy | 12:00:00 | 17:37 | ||
14. | Juuso Kaihtela | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 17:45 | ||
15. | Väinö Juvakka | Lappeen Riento | 12:00:00 | 18:25 | ||
15. | Juha Lilja | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 18:25 | ||
17. | Atte Isolähteenmäki | Länsi-Lavian Loiske | 12:00:00 | 18:52 | ||
18. | Otto Juga | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 18:58 | ||
19. | Nikita Bogryanov | K110 | RUS | 12:00:00 | 19:27 | |
20. | Alexey Malov | Kirishi-La | RUS | 12:00:00 | 19:28 | |
21. | Sergey Esatov | Baltiyskiy | RUS | 12:00:00 | 19:40 | |
22. | Eero Kelosuo | SK Vuoksi | 12:00:00 | 19:54 | ||
23. | Veikka Liljeström | Olavin Rasti | 12:00:00 | 20:18 | ||
24. | Atte Mattila | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 20:31 | ||
25. | Vsevolod Selkov | Juventa | RUS | 12:00:00 | 21:08 | |
26. | Rasmus Salminen | Kouvolan Rasti-72 | 12:00:00 | 21:15 | ||
27. | Oskari Niemi | Lappeen Riento | 12:00:00 | 21:33 | ||
28. | Anton Fedorov | Gulfstream | RUS | 12:00:00 | 22:08 | |
29. | Elias Lehikoinen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 22:14 | ||
30. | Ilya Medvedev | Juventa | RUS | 12:00:00 | 22:47 | |
31. | Olli Haapalainen | Rastiketut | 12:00:00 | 22:57 | ||
32. | Daniil Orudzhov | Kuzmolovo1 | RUS | 12:00:00 | 23:03 | |
33. | Vladislav Shumnov | BelieNochi | RUS | 12:00:00 | 23:45 | |
33. | Simo Linnainmaa | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 23:45 | ||
33. | Vlad Chugunov | Kuzmolovo1 | RUS | 12:00:00 | 23:45 | |
36. | Evgeniy Timoshenko | Juventa | RUS | 12:00:00 | 23:59 | |
37. | Joonas Säde | SK Vuoksi | 12:00:00 | 24:08 | ||
38. | Pauli Hietanen | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | 24:43 | ||
39. | Denis Myakishev | St.-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 25:46 | |
40. | Lukas Kankkunen | OK77 | 12:00:00 | 25:53 | ||
41. | Justus Rantala | Riihimäen Suunnistajat | 12:00:00 | 27:58 | ||
42. | Maxim Linin | NordWest | RUS | 12:00:00 | 28:08 | |
43. | Aleksandr Semenov | Juventa | RUS | 12:00:00 | 30:16 | |
44. | Theo Perepelkin | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 31:18 | |
45. | Linus Peltonen | Lappeen Riento | 12:00:00 | 31:19 | ||
46. | Anton Poleshchuk | Juventa | RUS | 12:00:00 | 32:13 | |
47. | Eskil Grahn | Närpes OK | 12:00:00 | 33:13 | ||
48. | Elias Liukka | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 33:37 | ||
49. | Artem Sachko | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 35:28 | |
50. | Valery Shumnov | BelieNochi | RUS | 12:00:00 | 38:04 | |
51. | Leo Granberg | IF Femman | 12:00:00 | 41:24 | ||
52. | Niklas Rontu | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 41:31 | ||
53. | Antti Ketola | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 46:46 | ||
54. | Konsta Mäkelä | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 49:02 | ||
Denis Davydov | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | ej startad | ||
Lauri Heinaro | Espoon Suunta | 12:00:00 | disk | |||
Denis Razumov | NordWest | RUS | 12:00:00 | disk | ||
Daniil Botov | Ramenskoye | RUS | 12:00:00 | ej startad |