Starttid | 2,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Elmeri Toivanen | Delta | 12:00:00 | 12:14 | ||
2. | Erik Ahola | Kangasala SK | 12:00:00 | 12:56 | ||
3. | Santeri Oikkonen | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 13:14 | ||
4. | Alexander Barazenko | Nord West | RUS | 12:00:00 | 13:39 | |
5. | Nikita Trifonov | Juventa | RUS | 12:00:00 | 14:01 | |
6. | Tuomas Heikkilä | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 14:11 | ||
7. | Janne Niskanen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 14:40 | ||
8. | Mitri Tuomala | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 14:45 | ||
8. | Valtteri Heikkinen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 14:45 | ||
10. | Niku Rintala | Teuvan Rivakka | 12:00:00 | 14:57 | ||
11. | Aaro Lampinen | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 15:00 | ||
12. | Samuli Natunen | Savon Suunta | 12:00:00 | 15:12 | ||
13. | Antti Pasi | Kymin Suunnistajat | 12:00:00 | 15:13 | ||
14. | Matti Suutari | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 15:34 | ||
15. | Kirill Gurlev | Sestrorets | RUS | 12:00:00 | 15:54 | |
16. | Akseli Ruohola | MS Parma | 12:00:00 | 15:57 | ||
17. | Arttu Malmlund | Koovee | 12:00:00 | 16:04 | ||
18. | Juuso Lampinen | Navi | 12:00:00 | 16:09 | ||
19. | Riku Saksa | Teuvan Rivakka | 12:00:00 | 16:24 | ||
20. | Kiri Huhtanen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 16:27 | ||
21. | Egor Annenkov | Vesta | RUS | 12:00:00 | 16:54 | |
22. | Samu Takanen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 17:14 | ||
23. | Kirill Pustovoyt | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 17:17 | |
24. | Tommi Hakuli | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 17:25 | ||
25. | Mikko Kemppi | Kangasala SK | 12:00:00 | 17:40 | ||
26. | Atte Nokka | Rasti 88 | 12:00:00 | 18:19 | ||
27. | Niilo Ojanaho | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 18:29 | ||
28. | Joona Nisula | Teuvan Rivakka | 12:00:00 | 18:38 | ||
29. | Evgeny Perevedentsev | Foton-Mosc | RUS | 12:00:00 | 19:02 | |
30. | Vladislav Vikhrov | Kirishi-La | RUS | 12:00:00 | 19:10 | |
31. | Kasatkin Artem | Orienta-Ky | RUS | 12:00:00 | 19:12 | |
32. | Eemeli Saukkonen | Pihkaniskat | 12:00:00 | 19:19 | ||
33. | Atte Reunanen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 19:28 | ||
34. | Ville Launonen | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 19:39 | ||
35. | Rasmus Ekström | MS Parma | 12:00:00 | 19:43 | ||
36. | Alexander Knip | IF Femman | 12:00:00 | 19:48 | ||
37. | Antti Paasi | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 20:03 | ||
38. | Egor Melnikov | SKRUMMosco | RUS | 12:00:00 | 20:22 | |
39. | Aatu Korja | Delta | 12:00:00 | 20:33 | ||
40. | Juho Lakanen | Perhon Kiri | 12:00:00 | 20:37 | ||
40. | Hugo Lervik | Solf IK | 12:00:00 | 20:37 | ||
42. | Alexander Khoroshavin | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 20:40 | |
43. | Vesa Lahtinen | Delta | 12:00:00 | 20:46 | ||
44. | Juuso Järviö | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 21:27 | ||
45. | Maxim Karpelson | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 21:43 | |
46. | Dmitrii Kuharchuk | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 21:50 | |
47. | Hannes Stubb | IK Falken | 12:00:00 | 21:51 | ||
48. | Andrey Varpahovskiy | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 22:08 | |
49. | Lars Brunner | OLGKöllike | SUI | 12:00:00 | 22:15 | |
49. | Vladislav Grachev | LytkarinoK | RUS | 12:00:00 | 22:15 | |
51. | Mikhail Vikhrov | Kirishi-La | RUS | 12:00:00 | 22:45 | |
52. | Hannes Holmback | IF Femman | 12:00:00 | 22:50 | ||
53. | Aaro Haikonen | Ulvilan Ura | 12:00:00 | 22:56 | ||
54. | Dmitriy Gulchenko | SKRUMMosco | RUS | 12:00:00 | 23:19 | |
55. | Ville Kinnala | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 23:50 | ||
56. | Iiro Kaitola | Rastiketut | 12:00:00 | 24:19 | ||
57. | Alvar Palmen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 24:29 | ||
58. | Topias Niemi | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 24:48 | ||
59. | Evgeny Rogov | Foton-Mosc | RUS | 12:00:00 | 24:49 | |
60. | Ville Rehn | Lynx | 12:00:00 | 25:05 | ||
61. | Jeremias Joutsensaari | Kangasala SK | 12:00:00 | 26:11 | ||
62. | Akseli Laatikainen | SK Vuoksi | 12:00:00 | 28:15 | ||
63. | Kasper Ena | IK Falken | 12:00:00 | 29:57 | ||
64. | Alexey Kurochkin | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 30:11 | |
65. | Lauri Kaitola | Rastiketut | 12:00:00 | 31:34 | ||
66. | Smirnov Mihail | Orienta-Ky | RUS | 12:00:00 | 31:51 | |
67. | Valerii Mihailov | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 32:05 | |
68. | Valera Kostetskiy | Nord West | RUS | 12:00:00 | 32:18 | |
69. | Alexander Garbuz | Olimp-Vidn | RUS | 12:00:00 | 32:28 | |
70. | Timofey Durynin | Lytkarino | RUS | 12:00:00 | 34:46 | |
71. | Georgy Fadin | Foton-Mosc | RUS | 12:00:00 | 35:15 | |
72. | Konstantin Kurilov | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 37:00 | |
73. | Niko Kontinen | Navi | 12:00:00 | 38:26 | ||
74. | Vladimir Shefov | Sestrorets | RUS | 12:00:00 | 45:24 | |
75. | Anatoliy Yenalskiy | LytkarinoK | RUS | 12:00:00 | 53:56 | |
Antti Väyrynen | Kymin Suunnistajat | 12:00:00 | ej startad | |||
Urho Vepsäläinen | Espoon Akilles | 12:00:00 | disk | |||
Jyri Kankkunen | Savon Rasti | 12:00:00 | ej startad | |||
Ville Remahl | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | ej startad | |||
Daniil Botigin | BelieNochi | RUS | 12:00:00 | ej startad | ||
Konsta Mäntylä | Lynx | 12:00:00 | ej startad |