Starttid | 4,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Päivi Puolakka | Säyneisen Salpa | 12:00:00 | 40:09 | ||
2. | Irina Stepanova | Kalinka | RUS | 12:00:00 | 40:41 | |
3. | Liisa Veijalainen | MS Parma | 12:00:00 | 40:52 | ||
4. | Erja Raiko | Hyvinkään Rasti | 12:00:00 | 41:06 | ||
5. | Anneli Laine | Rastivarsat | 12:00:00 | 42:22 | ||
6. | Olga Pozhidaeva | Saint-Pete | RUS | 12:00:00 | 42:26 | |
7. | Arja Pajunen | Oriveden Ponnistus | 12:00:00 | 42:38 | ||
8. | Helena Kanste | Sotkamon Jymy | 12:00:00 | 43:25 | ||
8. | Jenny Bourne | Abominable | AUS | 12:00:00 | 43:25 | |
10. | Helena Kattelus | Sippurasti | 12:00:00 | 44:41 | ||
11. | Maarit Juura | Kankaanpään Suunnistajat | 12:00:00 | 45:01 | ||
12. | Inara Gipsle | TVOC | GBR | 12:00:00 | 45:52 | |
13. | Raili Liimatainen | Riihimäen Suunnistajat | 12:00:00 | 46:01 | ||
14. | Elena Kirichenko | Juventa | RUS | 12:00:00 | 46:10 | |
15. | Helena Heinola | Joutsenon Kullervo | 12:00:00 | 46:17 | ||
16. | Riitta Hämäläinen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 46:56 | ||
17. | Päivi Kekki | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | 47:06 | ||
18. | Nina Lekanova | Veresk-Vub | RUS | 12:00:00 | 47:46 | |
19. | Pirjo Lavikainen | Kangasala SK | 12:00:00 | 48:03 | ||
20. | Maria-Leena Hakkarainen | Itä-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 48:29 | ||
21. | Anneli Hämäläinen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 48:49 | ||
22. | Nina Molotkova | Voronezh | RUS | 12:00:00 | 49:28 | |
23. | Kristiina Ahlqvist | Raisu Lumous | 12:00:00 | 49:35 | ||
24. | Egle Krasuckiene | Labirintas | LTU | 12:00:00 | 49:49 | |
25. | Airi Sipponen | Paimion Rasti | 12:00:00 | 53:21 | ||
26. | Päivi Turunen | Hiisirasti | 12:00:00 | 54:22 | ||
27. | Lea Patronen | Espoon Akilles | 12:00:00 | 54:57 | ||
28. | Gunilla Björklund | IK Falken | 12:00:00 | 56:40 | ||
29. | Nadezda Levicheva | VereskSPb | RUS | 12:00:00 | 57:10 | |
30. | Marja Kukkonen | Raja-Karjalan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:00:03 | ||
31. | Iris Karvonen | Leppävaaran Sisu | 12:00:00 | 1:00:07 | ||
32. | Anna-Maija Pasanen | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | 1:00:25 | ||
33. | Kerttu Jäntti | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 1:01:17 | ||
34. | Kaisa Yliniemi | Nivalan Urheilijat | 12:00:00 | 1:02:47 | ||
35. | Eija Hyvönen | Rasti-Pielinen | 12:00:00 | 1:03:09 | ||
36. | Tuula Pöntinen | Navi | 12:00:00 | 1:05:07 | ||
37. | Marja Hytönen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 1:06:55 | ||
38. | Anne Forsström | OK Raseborg | 12:00:00 | 1:08:24 | ||
39. | Monica Kronberg | IF Femman | 12:00:00 | 1:13:14 | ||
40. | Pirkko Lappalainen | Navi | 12:00:00 | 1:19:48 | ||
41. | Liudmila Safronova | Saint-Pete | RUS | 12:00:00 | 1:22:05 | |
42. | Irma Ahonkivi | Rastikarhut | 12:00:00 | 1:24:04 | ||
43. | Monica Roeling | KOVZ | NED | 12:00:00 | 1:28:36 | |
Elisabeth Koskialho | Rasti-Lukko | 12:00:00 | ej startad | |||
Catherine Dawson | NATO | GBR | 12:00:00 | ej startad | ||
Anneli Bergström | Espoon Suunta | 12:00:00 | ej startad |