Starttid | 3,6 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heljä Peltonen | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | 37:19 | ||
2. | Ruta Staneviciene | Labirintas | LTU | 12:00:00 | 39:44 | |
3. | Lea Martikainen | Ilomantsin Urheilijat | 12:00:00 | 40:03 | ||
4. | Ulla Moilanen | Kajaanin Suunnistajat | 12:00:00 | 40:38 | ||
5. | Anne Sorsa | HPV | 12:00:00 | 42:51 | ||
6. | Anu Järv | M:A:R:U: | EST | 12:00:00 | 43:01 | |
7. | Tiina Kuusholma | Hiisirasti | 12:00:00 | 44:35 | ||
8. | Tuija Raitanen | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 44:56 | ||
9. | Katri Lilja | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 46:30 | ||
10. | Tarja Kärkkäinen | Jämsän Retki-Veikot | 12:00:00 | 47:27 | ||
11. | Maarit Nummikoski | Rastikarhut | 12:00:00 | 48:16 | ||
12. | Galina Tsvetaeva | Korolev-Bu | RUS | 12:00:00 | 49:41 | |
13. | Ulrika Haajanen | OK Raseborg | 12:00:00 | 49:44 | ||
14. | Nadezda Makeeva | Polar Star | RUS | 12:00:00 | 49:54 | |
15. | Maarit Harju | Kuoreveden Kärki | 12:00:00 | 50:34 | ||
16. | Päivi Laatunen | Vihtavuoren Pamaus | 12:00:00 | 52:45 | ||
17. | Daiva Mikalauskiene | Labirintas | LTU | 12:00:00 | 54:23 | |
18. | Teija Launis | Raisu Lumous | 12:00:00 | 54:49 | ||
19. | Sari Siivola | Espoon Akilles | 12:00:00 | 55:07 | ||
20. | Trachsel Brigit | OLGThun | SUI | 12:00:00 | 55:24 | |
21. | Raija Uusipulkamo | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 55:43 | ||
22. | Anne Barsk | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 56:10 | ||
23. | Pirkko Vehomäki | SulkU | 12:00:00 | 56:27 | ||
24. | Paula Hakulinen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 1:00:45 | ||
25. | Sirpa Tarvonen | Kangasniemen Kalske | 12:00:00 | 1:01:23 | ||
26. | Saija Toivola | Rastivarsat | 12:00:00 | 1:01:30 | ||
27. | Galina Onofreychuk | Tver | RUS | 12:00:00 | 1:03:26 | |
28. | Sirpa Kolehmainen-Mattinen | Joutsenon Kullervo | 12:00:00 | 1:06:05 | ||
29. | Ritva Forsell | OK Raseborg | 12:00:00 | 1:06:09 | ||
30. | Olga Ivanova | Olimp-Vidn | RUS | 12:00:00 | 1:07:01 | |
31. | Olga Gureeva | Mile-Sport | RUS | 12:00:00 | 1:07:33 | |
32. | Elina Karanta | KRAM | 12:00:00 | 1:08:14 | ||
33. | Lilia Fedorova | MGAU | RUS | 12:00:00 | 1:08:45 | |
34. | Eva Heikkilä | Järvenpään Palo | 12:00:00 | 1:12:10 | ||
35. | Tuula Mbembela | Lynx | 12:00:00 | 1:12:16 | ||
36. | Eivor Granqvist | Malax IF | 12:00:00 | 1:15:39 | ||
37. | Pirjo Iivonen | Riihimäen Suunnistajat | 12:00:00 | 1:28:58 | ||
38. | Rauza Zhakupova | Gulfstream | RUS | 12:00:00 | 1:30:26 | |
Raija Hänninen | Delta | 12:00:00 | bröt |