Starttid | 5,3 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kirsi Boström | Lynx | 12:00:00 | 46:33 | ||
2. | Marja Kukonlehto | Kangasala SK | 12:00:00 | 47:39 | ||
3. | Sirra Toivonen | Kangasala SK | 12:00:00 | 48:03 | ||
4. | Alexandra Barkalova | Kuzmolovo1 | RUS | 12:00:00 | 49:18 | |
5. | Sari Koskinen | Hiisirasti | 12:00:00 | 50:09 | ||
6. | Tatiana Sekhina | Dialog-V:N | RUS | 12:00:00 | 50:30 | |
7. | Virpi Remahl | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | 51:13 | ||
8. | Mirka Haataja | Espoon Suunta | 12:00:00 | 51:45 | ||
9. | Tarja Taulavuori | Alatornion Pirkat | 12:00:00 | 52:28 | ||
10. | Riikka Holm | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 53:11 | ||
11. | Natalia Makeychik | Voronezh | RUS | 12:00:00 | 53:47 | |
12. | Tarja Lepo | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 54:40 | ||
13. | Sanna Valkonen | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 55:44 | ||
14. | Tiina Kerkola | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 56:10 | ||
15. | Eija Blomqvist | IF Femman | 12:00:00 | 57:07 | ||
16. | Hanna Lankinen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 57:28 | ||
17. | Hanna Niinimäki | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 58:01 | ||
18. | Helena Havia-Kinnala | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 59:30 | ||
19. | Leena Tuumi-Niemi | Hiisirasti | 12:00:00 | 59:34 | ||
20. | Sari Lilja | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 1:00:40 | ||
21. | Taina Koistinen | Nastolan Terä | 12:00:00 | 1:00:53 | ||
22. | Katri Louhi | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 1:01:55 | ||
23. | Leena Myllys | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 1:02:19 | ||
24. | Anniina Heikkinen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 1:05:36 | ||
25. | Natalya Kunitskaya | Saint-Pete | RUS | 12:00:00 | 1:06:04 | |
26. | Ulla Nissinen | Ulvilan Ura | 12:00:00 | 1:06:36 | ||
27. | Sirpa Aarrejoki | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 1:06:46 | ||
28. | Lotta Haavisto | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 1:06:52 | ||
29. | Monika Österberg | OK77 | 12:00:00 | 1:08:27 | ||
30. | Pia Hietanen | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | 1:11:48 | ||
31. | Minna Valkonen-Korhonen | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 1:13:02 | ||
32. | Gemma Solé | Catalonia Team | CAT | 12:00:00 | 1:14:23 | |
33. | Tarja Kärjä | Savon Suunta | 12:00:00 | 1:17:14 | ||
34. | Annika Strandberg | IF Femman | 12:00:00 | 1:19:11 | ||
35. | Virpi Snickars | Solf IK | 12:00:00 | 1:20:04 | ||
36. | Theres Brunner | OLGKöllike | SUI | 12:00:00 | 1:21:17 | |
37. | Heli Haakana | Espoon Suunta | 12:00:00 | 1:21:18 | ||
38. | Louise Reinikka | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:24:50 | ||
39. | Jenny Buelens | ASUBOrient | BEL | 12:00:00 | 1:33:37 | |
40. | Virpi Kinnunen | Olavin Rasti | 12:00:00 | 1:37:39 | ||
Marjo Koistinen | Espoon Suunta | 12:00:00 | bröt | |||
Anu Alasaari | Nivalan Urheilijat | 12:00:00 | ej startad |