Starttid | 4,2 km |
5,6 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Natalia Chepaeva | Lappeen Riento | 12:00:00 | 40:26 (1) | 50:01 | ||
2. | Ekaterina Chetaeva | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 40:52 (2) | 50:44 | |
3. | Emmi Mähönen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 42:09 (3) | 52:17 | ||
4. | Emma Silvennoinen | Paimion Rasti | 12:00:00 | 42:37 (4) | 52:49 | ||
5. | Jenna Pajunen | Navi | 12:00:00 | 43:10 (6) | 53:35 | ||
6. | Anja Arbter | TeamAustri | AUT | 12:00:00 | 42:56 (5) | 53:36 | |
7. | Anna Nilsson-Simkovics | TeamAustri | AUT | 12:00:00 | 44:28 (9) | 54:28 | |
8. | Sanni Kivelä | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 44:01 (8) | 54:47 | ||
9. | Miitu Korhonen | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 43:55 (7) | 55:08 | ||
10. | Pinja Kurppa | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 44:30 (10) | 55:33 | ||
11. | Alexandra Klimenko | Lappeen Riento | 12:00:00 | 46:03 (11) | 55:43 | ||
12. | Victoria Höstman | Malax IF | 12:00:00 | 46:52 (15) | 57:16 | ||
13. | Jenni Hakulinen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 46:45 (13) | 57:33 | ||
14. | Aino Ojanen | Kangasala SK | 12:00:00 | 46:19 (12) | 57:43 | ||
15. | Laura Jakobsson | Rastikarhut | 12:00:00 | 46:50 (14) | 57:53 | ||
16. | Vuokko Jurvakainen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 49:19 (18) | 58:51 | ||
17. | Meri Maijala | Lapin Veikot | 12:00:00 | 49:02 (17) | 59:25 | ||
18. | Suvi Harju | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 48:45 (16) | 59:42 | ||
19. | Emmi Jokinen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 50:53 (22) | 1:01:08 | ||
20. | Laura Virjula | Navi | 12:00:00 | 49:29 (19) | 1:01:46 | ||
21. | Säde Suutari | Sippurasti | 12:00:00 | 51:27 (24) | 1:01:52 | ||
22. | Tuija Kuusela | Kankaanpään Suunnistajat | 12:00:00 | 51:42 (25) | 1:02:13 | ||
23. | Sanna Minkkinen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 50:30 (20) | 1:02:56 | ||
24. | Carita Espo | Sippurasti | 12:00:00 | 50:44 (21) | 1:03:31 | ||
25. | Eveliina Hasu | Sippurasti | 12:00:00 | 51:54 (26) | 1:04:12 | ||
26. | Lucija Telisman | TeamAustri | AUT | 12:00:00 | 51:20 (23) | 1:04:44 | |
27. | Aino Kattilakoski | Kokkolan Suunnistajat | 12:00:00 | 53:56 (29) | 1:05:32 | ||
28. | Anna Alppi | Kankaanpään Suunnistajat | 12:00:00 | 53:52 (28) | 1:06:15 | ||
29. | Elina Grahn | Närpes OK | 12:00:00 | 53:50 (27) | 1:07:26 | ||
30. | Laura Janhunen | Jämsän Retki-Veikot | 12:00:00 | 56:12 (30) | 1:08:46 | ||
31. | Anna Moilanen | Kajaanin Suunnistajat | 12:00:00 | 57:00 (31) | 1:09:36 | ||
32. | Kristiina Lampinen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 57:10 (32) | 1:10:36 | ||
33. | Jenna Ojala | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 58:10 (33) | 1:11:48 | ||
34. | Annukka Hanhijärvi | Espoon Akilles | 12:00:00 | 59:38 (35) | 1:11:51 | ||
35. | Outi Valkonen | Kangasniemen Kalske | 12:00:00 | 58:49 (34) | 1:11:55 | ||
36. | Laura Jakobsson | Espoon Suunta | 12:00:00 | 59:46 (36) | 1:12:22 | ||
37. | Leena Tani | Sippurasti | 12:00:00 | 1:00:14 (37) | 1:12:49 | ||
38. | Mari Penttilä | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:01:22 (38) | 1:15:09 | ||
39. | Laura Hakulinen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 1:01:36 (39) | 1:16:01 | ||
40. | Riikka Ajalin | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 1:02:56 (40) | 1:16:37 | ||
41. | Alisa Raitanen | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 1:04:29 (42) | 1:16:40 | ||
42. | Johanna Saari | Kankaanpään Suunnistajat | 12:00:00 | 1:05:28 (43) | 1:17:33 | ||
43. | Kaisa Kauppila | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 1:04:16 (41) | 1:20:53 | ||
Susanna Forsell | OK Raseborg | 12:00:00 | ej startad | ||||
Vilma Kotro | Kymin Suunnistajat | 12:00:00 | ej startad | ||||
Emilia Teini | Rasti-Lukko | 12:00:00 | ej startad | ||||
Julia Bauer | TeamAustri | AUT | 12:00:00 | ej startad |