Starttid | 2,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janika Puikkonen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 15:55 | ||
2. | Roosa Metsola | Kymin Suunnistajat | 12:00:00 | 16:08 | ||
3. | Anni Valtonen | MS Parma | 12:00:00 | 17:31 | ||
4. | Iita Pulkkinen | Navi | 12:00:00 | 17:49 | ||
5. | Veera Ahola | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 18:30 | ||
6. | Tatiana Krylova | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 18:32 | |
7. | Venla Kinnala | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 18:38 | ||
8. | Milla Rajala | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 19:13 | ||
9. | Sanni ROmu | Someron Esa | 12:00:00 | 19:45 | ||
10. | Natalia Malukova | Kirishi-La | RUS | 12:00:00 | 20:02 | |
10. | Emma Muhonen | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 20:02 | ||
12. | Natalia Blagonravova | Olimp-Vidn | RUS | 12:00:00 | 20:07 | |
13. | Ekaterina Yakovleva | Vesta | RUS | 12:00:00 | 20:12 | |
14. | Alexandra Enlund | IF Femman | 12:00:00 | 20:24 | ||
15. | Ruslana Beliykova | Juventa | RUS | 12:00:00 | 20:25 | |
16. | Eveliina Nurmi | Rastiketut | 12:00:00 | 20:27 | ||
17. | Alisa Laitinen | Navi | 12:00:00 | 20:56 | ||
18. | Emmi Hiltunen | Siikaisten Sisu | 12:00:00 | 21:08 | ||
19. | Miisa-Maria Leinonen | Kymin Suunnistajat | 12:00:00 | 22:05 | ||
20. | Anri Pohjonen | Ikaalisten Nouseva-Voima | 12:00:00 | 22:06 | ||
20. | Johanna Paasi | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 22:06 | ||
22. | Rita Bakustina | NordWest | RUS | 12:00:00 | 22:08 | |
23. | Sara Mäkelä | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 22:18 | ||
24. | Emmi Latvala | Alajärven Ankkurit | 12:00:00 | 22:35 | ||
25. | Nea Isolähteenmäki | Länsi-Lavian Loiske | 12:00:00 | 22:49 | ||
26. | Venla Liljeström | Olavin Rasti | 12:00:00 | 25:01 | ||
27. | Aino Prittinen | Hämeenlinnan Tarmo | 12:00:00 | 25:14 | ||
28. | Hanne-Line Ekström | MS Parma | 12:00:00 | 25:25 | ||
29. | Anni Kivilaakso | Lynx | 12:00:00 | 25:44 | ||
30. | Venla-Lyydia Raivio | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 26:40 | ||
31. | Anna Krylova | Olimp-Vidn | RUS | 12:00:00 | 27:10 | |
32. | Hilla Toivanen | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 27:29 | ||
33. | Isabel Donner | OK77 | 12:00:00 | 28:26 | ||
34. | Lotta Ketola | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 31:04 | ||
35. | Pirjo Ala-Mäyry | Koovee | 12:00:00 | 38:14 | ||
36. | Ekaterina Kurguzova | Olimp-Vidn | RUS | 12:00:00 | 41:07 | |
Kiira Karvonen | Lynx | 12:00:00 | ej startad | |||
Noora Koskinen | Hiisirasti | 12:00:00 | disk | |||
Alena Belyaeva | Orienta-Ky | RUS | 12:00:00 | ej startad | ||
Emilia Riitaoja | Länsi-Lavian Loiske | 12:00:00 | ej startad | |||
Minerva Juhola | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | ej startad | |||
Krista Lahtinen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | ej startad |