Starttid | 1,8 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janika Puikkonen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 13:27 | ||
2. | Noora Koskinen | Hiisirasti | 12:00:00 | 13:32 | ||
3. | Krista Lahtinen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 13:57 | ||
4. | Anni Valtonen | MS Parma | 12:00:00 | 14:25 | ||
5. | Miisa-Maria Leinonen | Kymin Suunnistajat | 12:00:00 | 14:32 | ||
6. | Natalia Malukova | Kirishi-La | RUS | 12:00:00 | 15:21 | |
7. | Veera Ahola | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 16:09 | ||
8. | Venla Kinnala | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 16:39 | ||
9. | Alisa Laitinen | Navi | 12:00:00 | 17:26 | ||
10. | Hanne-Line Ekström | MS Parma | 12:00:00 | 17:36 | ||
10. | Roosa Metsola | Kymin Suunnistajat | 12:00:00 | 17:36 | ||
12. | Emma Muhonen | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 17:38 | ||
13. | Alexandra Enlund | IF Femman | 12:00:00 | 17:47 | ||
14. | Katariina Aaltonen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 18:08 | ||
15. | Iita Pulkkinen | Navi | 12:00:00 | 18:17 | ||
16. | Emilia Riitaoja | Länsi-Lavian Loiske | 12:00:00 | 18:34 | ||
17. | Rita Bakustina | NordWest | RUS | 12:00:00 | 18:36 | |
18. | Isabel Donner | OK77 | 12:00:00 | 18:43 | ||
19. | Anri Pohjonen | Ikaalisten Nouseva-Voima | 12:00:00 | 18:51 | ||
20. | Eveliina Nurmi | Rastiketut | 12:00:00 | 19:10 | ||
21. | Sanni ROmu | Someron Esa | 12:00:00 | 19:24 | ||
22. | Ruslana Beliykova | Juventa | RUS | 12:00:00 | 19:44 | |
23. | Nea Isolähteenmäki | Länsi-Lavian Loiske | 12:00:00 | 19:51 | ||
24. | Aino Prittinen | Hämeenlinnan Tarmo | 12:00:00 | 20:12 | ||
25. | Tatiana Krylova | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 20:30 | |
26. | Tuuli Suutari | Sippurasti | 12:00:00 | 20:32 | ||
27. | Ekaterina Yakovleva | Vesta | RUS | 12:00:00 | 21:12 | |
28. | Emmi Hiltunen | Siikaisten Sisu | 12:00:00 | 22:00 | ||
29. | Venla Liljeström | Olavin Rasti | 12:00:00 | 22:14 | ||
30. | Venla-Lyydia Raivio | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 22:21 | ||
31. | Natalia Blagonravova | Olimp-Vidn | RUS | 12:00:00 | 22:53 | |
32. | Sophia Arrakoski | OK77 | 12:00:00 | 23:02 | ||
33. | Emmi Latvala | Alajärven Ankkurit | 12:00:00 | 23:16 | ||
34. | Anni Kivilaakso | Lynx | 12:00:00 | 23:18 | ||
35. | Sara Mäkelä | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 24:26 | ||
36. | Alena Belyaeva | Orienta-Ky | RUS | 12:00:00 | 25:26 | |
37. | Johanna Paasi | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 26:50 | ||
38. | Pirjo Ala-Mäyry | Koovee | 12:00:00 | 26:57 | ||
39. | Hilla Toivanen | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 30:12 | ||
40. | Kiira Karvonen | Lynx | 12:00:00 | 30:22 | ||
41. | Anna Krylova | Olimp-Vidn | RUS | 12:00:00 | 30:56 | |
42. | Ekaterina Kurguzova | Olimp-Vidn | RUS | 12:00:00 | 1:14:45 | |
Minerva Juhola | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | ej startad |