Starttid | 2,1 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Henna Pylvänäinen | Sippurasti | 12:00:00 | 14:39 | ||
2. | Aino Lampinen | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 16:53 | ||
3. | Veera Roine | Delta | 12:00:00 | 17:02 | ||
4. | Mari Ryytty | SK Vuoksi | 12:00:00 | 17:06 | ||
5. | Elsa Peltonen | Itä-Päijänteen Rasti | 12:00:00 | 17:31 | ||
5. | Anni Muhonen | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 17:31 | ||
7. | Annu Pylkkänen | Savon Suunta | 12:00:00 | 17:47 | ||
8. | Salla Voutilainen | Siilin Rasti | 12:00:00 | 17:48 | ||
9. | Julia Karpenko | Juventa | RUS | 12:00:00 | 18:28 | |
10. | Viivi Varjus | SK Vuoksi | 12:00:00 | 18:36 | ||
10. | Venla Nurmi | Rastiketut | 12:00:00 | 18:36 | ||
12. | Tiina Mäntylä | Rastiketut | 12:00:00 | 18:56 | ||
13. | Kia Lehtimäki | Hiisirasti | 12:00:00 | 19:55 | ||
14. | Julia Himilä | Delta | 12:00:00 | 20:01 | ||
15. | Minna Lonka | SK Vuoksi | 12:00:00 | 20:10 | ||
16. | Freia Gustafsson | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 20:16 | ||
17. | Emmi Korhonen | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 20:35 | ||
18. | Svetlana Blagonravova | Olimp-Vidn | RUS | 12:00:00 | 20:57 | |
19. | Julia Koivisto | Kortesjärven Järvi-Veikot | 12:00:00 | 21:03 | ||
20. | Mira Mandell | IF Femman | 12:00:00 | 21:22 | ||
21. | Sanni Perälä | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 21:37 | ||
22. | Camilla Kalenius | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | 21:52 | ||
23. | Milja Pohjonen | Ikaalisten Nouseva-Voima | 12:00:00 | 22:00 | ||
24. | Carita Hautamäki | Koovee | 12:00:00 | 22:37 | ||
25. | Venla Polvela | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 22:48 | ||
26. | Siiri Lyytikäinen | Lappeen Riento | 12:00:00 | 22:50 | ||
27. | Katri Leinonen | Keuruun Kisailijat | 12:00:00 | 22:55 | ||
28. | Veera Hokka | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 22:59 | ||
29. | Jenni Jäkälä | SK Vuoksi | 12:00:00 | 23:10 | ||
29. | Xenia Rabinovich | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 23:10 | |
31. | Tessa Tähtinen | Päijät-Rasti | 12:00:00 | 24:02 | ||
32. | Katri Katainen | Keuruun Kisailijat | 12:00:00 | 24:53 | ||
33. | Zlata Averchenkova | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 25:06 | |
34. | Maria Tarasova | Gulfstream | RUS | 12:00:00 | 27:44 | |
35. | Emma Kivilaakso | Lynx | 12:00:00 | 30:00 | ||
36. | Maija Laasanen | Laihian Luja | 12:00:00 | 33:47 | ||
37. | Anna Ivanova | Gulfstream | RUS | 12:00:00 | 35:12 | |
38. | Sofia Averchenkova | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 46:19 | |
39. | Antonina Shtolina | Olimp-Vidn | RUS | 12:00:00 | 58:23 | |
Henriikka Tilli | Lynx | 12:00:00 | ej startad | |||
Ekaterina Fadeeva | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | disk | ||
Sanni Prittinen | Hämeenlinnan Tarmo | 12:00:00 | disk | |||
Emmilotta Backman | OK77 | 12:00:00 | ej startad | |||
Arina Bektasheva | Sestrorets | RUS | 12:00:00 | ej startad |