Starttid | 2,4 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sara Kurth | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 14:31 | ||
2. | Hilda Kukonlehto | Kangasala SK | 12:00:00 | 15:17 | ||
3. | Sanni Oikkonen | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 15:20 | ||
4. | Siiri Saalo | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 15:32 | ||
5. | Petra Lehtinen | Kauhajoen Karhu | 12:00:00 | 15:36 | ||
6. | Liya Beard | Lytkarino | RUS | 12:00:00 | 16:15 | |
7. | Venla Turakainen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 16:49 | ||
8. | Veera Haavisto | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 16:54 | ||
9. | Anni Nykänen | Navi | 12:00:00 | 17:23 | ||
10. | Kaisa Klemettinen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 17:32 | ||
11. | Venla Taulavuori | Alatornion Pirkat | 12:00:00 | 17:36 | ||
12. | Siiri Silvennoinen | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 18:17 | ||
13. | Kaisa Haanpää | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 18:38 | ||
14. | Jessica Lauter | LauterTeam | EST | 12:00:00 | 19:03 | |
15. | Kati Lilja | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 19:33 | ||
16. | Saara Saalo | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 19:57 | ||
17. | Maria Blinova | BelieNochi | RUS | 12:00:00 | 20:15 | |
18. | Essi Korhonen | SK Vuoksi | 12:00:00 | 20:37 | ||
19. | Henna Lehtonen | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 20:38 | ||
19. | Ellen Heinaro | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 20:38 | ||
21. | Elisa Mattila | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 20:41 | ||
22. | Saara Holopainen | Suunta-Veikot | 12:00:00 | 20:54 | ||
23. | Siina Heiskanen | Kangasniemen Kalske | 12:00:00 | 21:00 | ||
24. | Taika Kangas | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 21:04 | ||
25. | Sofia Haglund | Solf IK | 12:00:00 | 21:30 | ||
26. | Jutta Ojala | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 22:16 | ||
27. | Elina Ilonen | SK Vuoksi | 12:00:00 | 22:28 | ||
28. | Sofia Mukhacheva | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 22:49 | |
29. | Daria Yatsenko | BelieNochi | RUS | 12:00:00 | 23:18 | |
30. | Viivi Voutilainen | Muuramen Rasti | 12:00:00 | 23:25 | ||
31. | Aleksandra Lebedenko | Juventa | RUS | 12:00:00 | 23:41 | |
31. | Anna Ojala | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | 23:41 | ||
33. | Veronika Visherskaya | BelieNochi | RUS | 12:00:00 | 23:57 | |
34. | Micaela Kalenius | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | 24:02 | ||
35. | Elina Heinonen | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 24:12 | ||
36. | Essi Lautamäki | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 24:30 | ||
37. | Nelli Niskanen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 25:36 | ||
38. | Venla Hokka | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 25:53 | ||
39. | Elli Ahola | Rastiketut | 12:00:00 | 27:33 | ||
40. | Fia Snickars | Solf IK | 12:00:00 | 27:44 | ||
41. | Patricia Knip | IF Femman | 12:00:00 | 28:05 | ||
42. | Sanni Miettinen | Delta | 12:00:00 | 30:09 | ||
43. | Aino Näpänkangas | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 30:15 | ||
44. | Minna Turtiainen | Olavin Rasti | 12:00:00 | 34:31 | ||
45. | Kristel Kalve | Estonia | EST | 12:00:00 | 40:39 | |
46. | Anastasiya Mashchenko | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 40:55 | |
47. | Yulia Egorova | YarkiyMir | RUS | 12:00:00 | 57:44 | |
48. | Daria Diakonova | SKRUMMosco | RUS | 12:00:00 | 59:46 | |
49. | Maria Temkina | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 1:01:14 | |
Viivi Pellinen | Joutsenon Kullervo | 12:00:00 | ej startad | |||
Anniina Tuominen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | ej startad | |||
Iris Juhola | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | ej startad | |||
Nea Rapo | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | ej startad | |||
Aino Palmen | Espoon Suunta | 12:00:00 | ej startad |