1 | Vesa Rajala | Oulu | 12:00:00 | ||
2 | Sami Suopajärvi | Sodankylä | 12:00:00 | ||
3 | Ari Brunni | Liminka | 12:00:00 | ||
4 | Tommi Heikkilä | Psycho/ Rovaniemi | 12:00:00 | ||
5 | Hannu Rantala | Oulu | 12:00:00 | ||
6 | Juho Roimaa | Kolström Team | 12:00:00 | ||
7 | Tommi Leinonen | Vaajakosken Kuohu | 12:00:00 | ||
8 | Tommi Rautiainen | Oulu | 12:00:00 | ||
9 | Janne Mäkelä | Tornio | 12:00:00 | ||
10 | Jari Järvenpää | Inter Simo | 12:00:00 | ||
11 | Jouko Saastamoinen | Rovaniemi | 12:00:00 | ||
12 | James Tester | Trzan Runners | 12:00:00 | ||
13 | Olli Kamunen | Trzan Runners | 12:00:00 | ||
14 | Robert Johansson | Buena Vista A.c. | 12:00:00 | ||
15 | Jukka Nikurautio | Veljekset Vaara Oy | 12:00:00 | ||
16 | Sakari Jokela | Inter Simo | 12:00:00 | ||
17 | Tomi Hautakoski | Mammuttihirsi | 12:00:00 | ||
18 | Petri Luokkanen | Mammuttihirsi | 12:00:00 | ||
19 | Hannu Lempinen | Isoworks Oy | 12:00:00 | ||
20 | Simo Vaarala | Kittilän Urheilijat | 12:00:00 | ||
21 | Marko Vatanen | Rovaniemi | 12:00:00 | ||
22 | Roine Veki | Levin Heinäkengät | 12:00:00 | ||
23 | Hannu Zitting | Kempele | 12:00:00 | ||
24 | Kalle Ehrnrooth | Helsinki/kelpokuljetus | 12:00:00 | ||
25 | Tero Nikkarinen | Destia | 12:00:00 | ||
26 | Jari Vanhapiha | Tornio | 12:00:00 | ||
27 | Teppo Heikkala | Pölkky Oy | 12:00:00 | ||
28 | Keijo Mononen | Savonlinna | 12:00:00 | ||
29 | Sebastein Brosseau | France - Lapland Hotels And Safaris | 12:00:00 | ||
30 | Olli Laitala | Sievin Sisu | 12:00:00 | ||
31 | Veli-Pekka Haajanen | Oulu | 12:00:00 | ||
32 | Petri Pesonen | Veljekset Toivanen Oy | 12:00:00 | ||
33 | Jouko Kaarteenaho | Oulu | 12:00:00 | ||
34 | Joonas Kortelainen | Kempele | 12:00:00 | ||
35 | Andrei Shilovskiy | Levi-Instituutti | 12:00:00 | ||
36 | Ville Vepsäläinen | Rovaniemi | 12:00:00 | ||
37 | Kalle Loimula | Dragging Spoons | 12:00:00 | ||
38 | Antti Heinikoski | Kuivaniemen Isku | 12:00:00 | ||
39 | Santtu Saraste | Ss-Myynti | 12:00:00 | ||
240 | Janne Narkilahti | Oulu/kemijärvi | 12:00:00 | ||
241 | Tuomas Huttunen | Hc Kemi | 12:00:00 | ||
242 | Ilkka Ruotsala | Kittilän Urheilijat | 12:00:00 | ||
252 | Seppo Korpiniemi | 12:00:00 | |||
256 | Pasi Huhtalo | Aavasaksan Kisa | 12:00:00 | ||
276 | Hannu-Pekka Määttä | JT-Talo | 12:00:00 | ||
277 | Marko Ruokokoski | Oulu Firefighters ry | 12:00:00 | ||
283 | Tatu Airisniemi | Posion Pyrintö | 12:00:00 | ||
284 | Pekka Vidman | Frankly | 12:00:00 | ||
288 | Sakari Mäntyniemi | 12:00:00 | |||
291 | Antti Tiilola | Evon Metsäpojat | 12:00:00 | ||
297 | Erno Kurppa | 12:00:00 | |||
301 | Juha Vornanen | Team Poro | 12:00:00 |