Starttid | 2,7 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Topi Syrjäläinen | Navi | 12:00:00 | 11:52 | ||
2. | Fabian Hällström af | OK77 | 12:00:00 | 11:55 | ||
3. | Nico Kerkola | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 12:19 | ||
4. | Emil Lönnström | Akilles OK | 12:00:00 | 12:20 | ||
5. | Joona Kirmula | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 12:25 | ||
6. | Tuomas Heikkilä | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 12:33 | ||
7. | Tommi Huostila | Lammin Säkiä | 12:00:00 | 13:49 | ||
8. | Eero Penttilä | Hauhon Sisu | 12:00:00 | 13:56 | ||
9. | Anton Sihvonen | Navi | 12:00:00 | 14:17 | ||
10. | Jaakko Skog | Koo-Vee | 12:00:00 | 14:19 | ||
11. | Akseli Ruohola | MS Parma | 12:00:00 | 14:23 | ||
12. | Jimi Viita-Aho | Oriveden Ponnistus | 12:00:00 | 14:31 | ||
13. | Lauri Kaitola | Rastiketut | 12:00:00 | 14:44 | ||
14. | Sami Laurila | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 14:45 | ||
15. | Jesper Lindahl | Akilles OK | 12:00:00 | 14:54 | ||
16. | Santeri Parttimaa | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 15:19 | ||
17. | Linus Westerlund | OK Raseborg | 12:00:00 | 15:26 | ||
18. | Aleksi Pietikäinen | Pihkaniskat | 12:00:00 | 15:33 | ||
19. | Aleksi Parttimaa | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 15:39 | ||
20. | Miska Tervala | Rastivarsat | 12:00:00 | 15:41 | ||
21. | Tuomas Puputti | Delta | 12:00:00 | 15:54 | ||
22. | Alexander Enlund | Pargas IF | 12:00:00 | 16:04 | ||
23. | Zacharias Hällström af | OK77 | 12:00:00 | 16:06 | ||
24. | Panu Ternola | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 16:36 | ||
25. | Rasmus Ekström | MS Parma | 12:00:00 | 16:46 | ||
26. | Joonas Heikkilä | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 17:25 | ||
27. | Jarkko Heikku | Hiisirasti | 12:00:00 | 17:27 | ||
28. | Teemu Eerola | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 17:36 | ||
29. | Veeti Vuorisalo | Suunta-Sepot | 12:00:00 | 17:41 | ||
30. | Veikka Annila | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 17:52 | ||
31. | Jonas Sarparanta | Lynx | 12:00:00 | 18:05 | ||
32. | Eero Heinonen | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 18:10 | ||
33. | Micke Karlsson | Pargas IF | 12:00:00 | 18:39 | ||
34. | Pyry Pihlavisto | Delta | 12:00:00 | 18:40 | ||
35. | Atte Reunanen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 18:44 | ||
36. | Valter Pasanen | OK77 | 12:00:00 | 18:52 | ||
37. | Aapo Kerkkonen | Jämsän Retki-Veikot | 12:00:00 | 18:56 | ||
38. | Rikhard Penger | Pargas IF | 12:00:00 | 19:12 | ||
39. | Severi Valkamo | Koo-Vee | 12:00:00 | 19:18 | ||
40. | Eero Lapila | MS Parma | 12:00:00 | 19:51 | ||
41. | Ville Kinnala | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 20:05 | ||
41. | Ilari Korsimo | Paimion Rasti | 12:00:00 | 20:05 | ||
43. | Roope Ruuhiala | Hiisirasti | 12:00:00 | 21:59 | ||
44. | Verneri Venojärvi | MS Parma | 12:00:00 | 22:39 | ||
45. | Ville Nissinen | Ulvilan Ura | 12:00:00 | 25:13 | ||
46. | Joni Kujansuu | MS Parma | 12:00:00 | 27:41 | ||
47. | Sebastian Fingerroos | MS Parma | 12:00:00 | 28:57 | ||
48. | Sauli Rytkönen | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 29:42 | ||
49. | Maxim Karpelson | Yarkiy Mir | RUS | 12:00:00 | 30:35 | |
50. | Niklas Ekström | MS Parma | 12:00:00 | 31:57 | ||
51. | Elmeri Numminen | Espoon Akilles | 12:00:00 | 34:18 | ||
52. | Ville Remahl | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | 42:14 | ||
53. | Jani Nurminen | Valkeakosken Haka | 12:00:00 | 1:15:06 | ||
Daniel Molnar | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | ej startad | |||
Kiri Huhtanen | Koo-Vee | 12:00:00 | ej startad | |||
Iiro Kaitola | Rastiketut | 12:00:00 | ej startad | |||
Eevert Toivonen | Kangasala SK | 12:00:00 | ej startad |