Starttid | 7,3 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mia Norrgrann | Närpes OK | 12:00:00 | 57:55 | ||
2. | Minna Ryyppö | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 58:28 | ||
3. | Heli Elovaara | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 58:31 | ||
4. | Erja Jokinen | Asikkalan Raikas | 12:00:00 | 1:00:21 | ||
5. | Hanna-Mari Mäkelä | Suunta-Sepot | 12:00:00 | 1:02:33 | ||
6. | Raisa Sell | OK77 | 12:00:00 | 1:04:07 | ||
7. | Niina Laakso | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:04:08 | ||
8. | Paula Porkka | Delta | 12:00:00 | 1:04:46 | ||
9. | Natalia Gurtchenkova | Närpes OK | 12:00:00 | 1:04:49 | ||
10. | Tea Laurila | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 1:05:13 | ||
11. | Heli Savonen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:05:18 | ||
12. | Tiia Grönholm | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 1:05:46 | ||
13. | Tiina Väre | Someron Esa | 12:00:00 | 1:06:56 | ||
13. | Johanna Niittymäki | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:06:56 | ||
15. | Niina Männikkö | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 1:07:25 | ||
16. | Jonna Bäckman | OK Orient | 12:00:00 | 1:07:34 | ||
17. | Anu Kangasaho | Delta | 12:00:00 | 1:07:50 | ||
18. | Signe Dambe | Paimion Rasti | 12:00:00 | 1:08:05 | ||
19. | Sanna Andelin | Lahden Taimi | 12:00:00 | 1:08:12 | ||
20. | Anniina Niiranen | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | 1:11:26 | ||
21. | Jenni Mettälä | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:12:01 | ||
22. | Erika Uotila | Koo-Vee | 12:00:00 | 1:12:04 | ||
23. | Maria Nieminen | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 1:12:37 | ||
24. | Emilia Mattila | Rastiketut | 12:00:00 | 1:12:52 | ||
25. | Anastasia Galitarova | Gulfstream | RUS | 12:00:00 | 1:14:12 | |
26. | Anniina Breilin | Asikkalan Raikas | 12:00:00 | 1:14:16 | ||
27. | Elisa Niiranen | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | 1:15:11 | ||
28. | Anne Kataja | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 1:15:13 | ||
29. | Sara Niemi | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 1:16:37 | ||
30. | Saijaleena Tikkinen | Koo-Vee | 12:00:00 | 1:18:50 | ||
31. | Ritva Partanen | Iisalmen Visa | 12:00:00 | 1:20:47 | ||
32. | Saana Orkola | Delta | 12:00:00 | 1:20:56 | ||
33. | Lena Paxal | OK Botnia | 12:00:00 | 1:22:10 | ||
34. | Heidi Norrgrann | Närpes OK | 12:00:00 | 1:22:21 | ||
35. | Heini Ojala | Rastiketut | 12:00:00 | 1:23:22 | ||
36. | Kukka-Maaria Repo | Olavin Rasti | 12:00:00 | 1:23:24 | ||
37. | Pernilla Backlund | Närpes OK | 12:00:00 | 1:25:22 | ||
38. | Johanna Pensas | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 1:27:37 | ||
39. | Polina Kuznetsova | Belie Nochi | RUS | 12:00:00 | 1:59:09 | |
Hanna Ruhanen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | ej startad | |||
Sirpa Jylhä | Espoon Suunta | 12:00:00 | ej startad | |||
Reija Kallioniemi | Rasti-Lukko | 12:00:00 | ej startad | |||
Riina Liuha | Asikkalan Raikas | 12:00:00 | ej startad | |||
Seidi Roine | Espoon Suunta | 12:00:00 | ej startad | |||
Anu Uhotoinen | Espoon Suunta | 12:00:00 | ej startad |