Kalevan Kierros 2014 Luistelu 08.02.2014 Tuusulanjärvi
Tulosten rajaus
Alue Suomessa / maa
-- Valitse alue
Etelä-Pohjanmaa
Kaakko
Satakunta
Uusimaa
ja
0 parasta
voittaja
3 parasta
5 parasta
10 parasta
20 parasta
50 parasta
100 parasta
200 parasta
300 parasta
400 parasta
500 parasta
1000 parasta
1500 parasta
Pitkät seuranimet
Lyhyet seuranimet
Media
-- Valitse media
Aamuposti
Alasatakunta-lehti
Borgåbladet
Etelä-Suomen Sanomat
Forssan lehti
Hämeen Sanomat
Ilkka
Itä-Savo
Jakobstads Tidning
Kangasalan Sanomat
Karkkilalainen-lehti
Kauhajoen Kunnallislehti
Kaupunkilehti Tamperelainen
Keski-Uusimaa
Keskipohjanmaa
Koillis-Häme
Koillissanomat
Kouvolan Sanomat
Kunnallislehti
Lapin Kansa
Lauttakylä-lehti
Länsi-Savo
Länsi-Suomi
Nokian uutiset
Pietarsaaren Sanomat
Pohjois-Satakunta -lehti
Salon Seudun Sanomat
Suur-Keuruun lehti
Turun Tienoo
Vakka-Suomen Sanomat
Västra Nyland
Warkauden Lehti
YLE
Åbo Underrättelser
ja
0 parasta
voittaja
3 parasta
5 parasta
10 parasta
20 parasta
50 parasta
100 parasta
200 parasta
300 parasta
400 parasta
500 parasta
1000 parasta
1500 parasta
Pitkät seuranimet
Lyhyet seuranimet
Seura
-- Valitse seura
-
-----------
1333983
Air Systems Kajaani
Airsystems Kajaani
Akaa
Arc Sport
Ccrt
Erry
Espoo
Espoon Akilles
Espoon Etanat
Espoon Kepardit
Espoon Suunta
Finnmap Infra
Gsk
Haimoon Kisa
Hartolan Voima
Helsinki96
Himalayan Rapid Rowers
Hml Hitaat Sisu Team
Hml Hitaat Sisu Tiimi
Hml Hitaat Sisutiimi
Hml:N Hitaat
Htl
Hyvinkää
Hyvinkään Liha
Häjyt
Hämeenlinnan Hitaat
Hämeenlinnan Hitaat Neidot
Hämeenlinnan Hitaat Ry
Hämeenlinnan Hitaat Sisutiimi
Hämeenlinnan Hitaat, Naiset
Hämeenlinnan Hitaat1
Joensuu
Jyväskylä
Järvenpää
Kankaanpään Kalevankiertäjät
Kankaanpään Kalevankiertäjät 1
Kankaanpään Kalevankiertäjät Ry
Karama Oy
Kaukaan Lyly
Kensu
Kensu -Kk
Kensu Kk
Kensu-Kk
Kensuttaret
Kk Länsi-Uusimaa
Kk Länsi-Uusimaa 1
Kk Länsi-Uusimaa 2.
Kk T Eam Someron Esa
Kk-Länsiuusimaa 1
Korvanpojat Team
Korvenpojat
Korvenpojat Team
Kuls
Kunto Konnat
Kunto-Pirkat
Kuntokonnat
Kuntokonnat 2
Kuntopirkat
Kuusankosken Urheiluseura
Kymin Koskenpojat
Kymin Suunnistajat
Lannistumattomat Laahustajat
Lappeen Siniset
Lll-Imatra
Lup
Melaveikot
Melaveikot Ry
Myllykosken Kilpa-Veikot
Nousiaisten Alku
Otaniemen Jyllääjät
Otaniemen Jyllääjät 2
Pajulahti
Peruspumppu
Pihkaniskat
Pohjolan Design-Talo Oy
Porvoon Soutuesterit
Pyroll Oy
Rauman Kalevankiertäjät
Reilut Miehet Havumetsien
Riihimäen Kiista-Veikot
Ristiina
Selän Sitkeät
Selän Sitkeät Seireenit
Selän Sitkeät Sivistyneet
Sm Maanpää Oy
Soutuesterit
Sporttiveteraanit
Stormin Teräs
Suomen Retkiluistelijat
Sveitsiläiset
Taipalsaaren Veikot
Tammelan Ryske
Tammelan Ryske, Joukkue 2
Team Snowflakes
Tervakosken Pato
Tervakosken Pato 2
Toholammin Urheilijat
Tunmky
Turun Nmky
Tutku
Tuusulan Tallaajat
Tuusulantallaajat
Uskelan Urhot
Uskelan Urhot /Susi/Ulkopuoline
Vantaan Pyöräilijät
Viialan Viri
Vkkk
Vuoksenrannan Säde
Ykv
Yläkemijoen Urheilijat
ja
0 parasta
voittaja
3 parasta
5 parasta
10 parasta
20 parasta
50 parasta
100 parasta
200 parasta
300 parasta
400 parasta
500 parasta
1000 parasta
1500 parasta
Pitkät seuranimet
Lyhyet seuranimet
Parhaat
0 parasta
voittaja
3 parasta
5 parasta
10 parasta
20 parasta
50 parasta
100 parasta
200 parasta
300 parasta
400 parasta
500 parasta
1000 parasta
1500 parasta
Pitkät seuranimet
Lyhyet seuranimet
Etelä-Pohjanmaa
Reilut Miehet Havumetsien
Kaakko
Kuusankosken Urheiluseura
Kymin Suunnistajat
Satakunta
Stormin Teräs
Uusimaa
Espoon Akilles
Espoon Suunta
Otaniemen Jyllääjät
Pihkaniskat
OTHER
-
-----------
1333983
Air Systems Kajaani
Airsystems Kajaani
Akaa
Arc Sport
Ccrt
Erry
Espoo
Espoon Etanat
Espoon Kepardit
Finnmap Infra
Gsk
Haimoon Kisa
Hartolan Voima
Helsinki96
Himalayan Rapid Rowers
Hml Hitaat Sisu Team
Hml Hitaat Sisu Tiimi
Hml Hitaat Sisutiimi
Hml:N Hitaat
Htl
Hyvinkää
Hyvinkään Liha
Häjyt
Hämeenlinnan Hitaat
Hämeenlinnan Hitaat Neidot
Hämeenlinnan Hitaat Ry
Hämeenlinnan Hitaat Sisutiimi
Hämeenlinnan Hitaat, Naiset
Hämeenlinnan Hitaat1
Joensuu
Jyväskylä
Järvenpää
Kankaanpään Kalevankiertäjät
Kankaanpään Kalevankiertäjät 1
Kankaanpään Kalevankiertäjät Ry
Karama Oy
Kaukaan Lyly
Kensu
Kensu -Kk
Kensu Kk
Kensu-Kk
Kensuttaret
Kk Länsi-Uusimaa
Kk Länsi-Uusimaa 1
Kk Länsi-Uusimaa 2.
Kk T Eam Someron Esa
Kk-Länsiuusimaa 1
Korvanpojat Team
Korvenpojat
Korvenpojat Team
Kuls
Kunto Konnat
Kunto-Pirkat
Kuntokonnat
Kuntokonnat 2
Kuntopirkat
Kymin Koskenpojat
Lannistumattomat Laahustajat
Lappeen Siniset
Lll-Imatra
Lup
Melaveikot
Melaveikot Ry
Myllykosken Kilpa-Veikot
Nousiaisten Alku
Otaniemen Jyllääjät 2
Pajulahti
Peruspumppu
Pohjolan Design-Talo Oy
Porvoon Soutuesterit
Pyroll Oy
Rauman Kalevankiertäjät
Riihimäen Kiista-Veikot
Ristiina
Selän Sitkeät
Selän Sitkeät Seireenit
Selän Sitkeät Sivistyneet
Sm Maanpää Oy
Soutuesterit
Sporttiveteraanit
Suomen Retkiluistelijat
Sveitsiläiset
Taipalsaaren Veikot
Tammelan Ryske
Tammelan Ryske, Joukkue 2
Team Snowflakes
Tervakosken Pato
Tervakosken Pato 2
Toholammin Urheilijat
Tunmky
Turun Nmky
Tutku
Tuusulan Tallaajat
Tuusulantallaajat
Uskelan Urhot
Uskelan Urhot /Susi/Ulkopuoline
Vantaan Pyöräilijät
Viialan Viri
Vkkk
Vuoksenrannan Säde
Ykv
Yläkemijoen Urheilijat
Valitut seurat ja
0 parasta
voittaja
3 parasta
5 parasta
10 parasta
20 parasta
50 parasta
100 parasta
200 parasta
300 parasta
400 parasta
500 parasta
1000 parasta
1500 parasta
Pitkät seuranimet
Lyhyet seuranimet
|
< Kilpailun etusivu
|
<< Muut kilpailut
|
Palaute
|
Haku tuloksista
|
Tulosten muoto:
Taulukko
'Perinteinen'
Mobililaitteet
Lehdistö