SM-yö Alastarolla

H40

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
6,0 km
Maali
8,0 km
 
1.   Mikko Hölsö Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  21:59:00   41:03 (1)  54:15  
2.   Sören Nymalm Pargas IF  FIN  23:08:00   42:04 (4)  55:19  
3.   Jouni Mähönen Tampereen Pyrintö  FIN  23:20:00   41:12 (2)  55:55  
4.   Manu Mutka Turun Metsänkävijät  FIN  22:02:00   41:27 (3)  57:23  
5.   Janne Märkälä Tampereen Pyrintö  FIN  22:35:00   42:56 (5)  57:43  
6.   Mikael Salo OK Orient  FIN  22:08:00   44:19 (9)  57:55  
7.   Petri Noponen Hiidenkiertäjät  FIN  22:20:00   43:04 (6)  58:45  
8.   Tuomas Tala Hiidenkiertäjät  FIN  23:17:00   44:09 (8)  59:06  
9.   Janne Virtanen Paimion Rasti  FIN  22:26:00   44:55 (10)  59:29  
10.   Vesa Kankaanpää OK77  FIN  22:29:00   44:05 (7)  59:39  
11.   Tero Heikkilä Paimion Rasti  FIN  22:05:00   47:13 (13)  1:01:16  
12.   Petri Moisio Saarijärven Pullistus  FIN  22:17:00   46:07 (12)  1:01:49  
13.   Pekka Lapila MS Parma  FIN  22:44:00   45:47 (11)  1:02:49  
14.   Tero Mamia Koovee  FIN  22:23:00   47:14 (14)  1:04:16  
15.   Kari Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  22:59:00   51:08 (19)  1:04:42  
16.   Heikki Kettunen Vaajakosken Terä  FIN  22:56:00   49:52 (17)  1:06:02  
17.   Janne Kallioniemi Rasti-Lukko  FIN  22:53:00   50:03 (18)  1:06:09  
18.   Antti Rönnemaa Siilin Rasti  FIN  22:38:00   49:45 (16)  1:07:07  
19.   Jarkko Ryyppö Rastivarsat  FIN  23:14:00   51:13 (20)  1:07:17  
20.   Marko Loukkalahti Hiidenkiertäjät  FIN  21:56:00   48:25 (15)  1:07:40  
21.   Tapio Pöysti Rastikarhut  FIN  21:47:00   52:38 (24)  1:08:19  
22.   Terho Lahtinen Espoon Suunta  FIN  23:05:00   51:42 (21)  1:08:26  
23.   Janne Kivilaakso Lynx  FIN  23:23:00   52:03 (22)  1:09:31  
24.   Jarmo Mauriala Koovee  FIN  22:14:00   52:29 (23)  1:09:40  
25.   Mikko Kärkkäinen Lammin Säkiä  FIN  23:11:00   54:23 (25)  1:10:25  
26.   Jyrki Haikonen Ulvilan Ura  FIN  21:41:00   56:21 (27)  1:13:52  
27.   Tomi Savolainen Rastiketut  FIN  20:38:00   54:42 (26)  1:15:28  
28.   Sami Isoherranen Lynx  FIN  22:50:00   57:07 (28)  1:16:17  
29.   Lassi Virtanen Rasti-Lukko  FIN  22:41:00   57:19 (29)  1:16:54  
30.   Mika Malinen Helsingin Suunnistajat  FIN  22:11:00   57:29 (30)  1:18:29  
31.   Esa Orava Rastivarsat  FIN  22:32:00   1:02:15 (33)  1:20:25  
32.   Jussi Seppälä Lauttakylän Luja  FIN  21:02:00   1:02:17 (34)  1:21:01  
33.   Ari Hiiri Hauhon Sisu  FIN  20:53:00   59:06 (31)  1:22:02  
34.   Sami Kämäräinen Länsi-Uudenmaan Suunnistajat  FIN  21:32:00   1:03:19 (35)  1:22:38  
35.   Sami Mönttinen Rasti E4  FIN  20:29:00   1:03:44 (36)  1:24:23  
36.   Marko Jaatinen Muurlan Vihuri  FIN  20:50:00   1:01:31 (32)  1:25:17  
37.   Jukka Havento Karkki-Rasti  FIN  21:08:00   1:04:44 (38)  1:25:42  
38.   Mika Laitamäki Hämeenlinnan Tarmo  FIN  20:47:00   1:04:48 (39)  1:25:49  
39.   Jari Kleemola Perttelin Peikot  FIN  21:17:00   1:04:26 (37)  1:27:45  
40.   Harri Salminen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  21:05:00   1:07:52 (41)  1:30:10  
41.   Tero Salonen Hauhon Sisu  FIN  21:26:00   1:09:26 (42)  1:30:26  
42.   Juha-Matti Suominen Laitilan Jyske  FIN  21:38:00   1:09:46 (43)  1:33:00  
43.   Kimmo Kaario Vaajakosken Terä  FIN  20:41:00   1:11:10 (44)  1:34:04  
44.   Janne Pihlajaniemi Vesaisen Pojat  FIN  20:59:00   1:12:38 (45)  1:35:57  
45.   Jani Leppäniemi Vetelin Urheilijat  FIN  21:50:00   1:13:37 (46)  1:37:07  
46.   Mika Juva Muurlan Vihuri  FIN  21:14:00   1:14:32 (48)  1:37:20  
47.   Jarkko Tuomola Someron Esa  FIN  21:35:00   1:18:56 (49)  1:39:53  
48.   Olli Lehtonen Korven Honka  FIN  21:20:00   1:13:48 (47)  1:40:55  
49.   Vesa-Matti Eura MS Parma  FIN  21:44:00   1:07:16 (40)  1:40:56  
50.   Hannu Hiltula Pudasjärven Urheilijat  FIN  21:53:00   1:20:27 (51)  1:41:54  
51.   Timo Suuriniemi Hauhon Sisu  FIN  21:11:00   1:24:29 (53)  1:45:29  
52.   Pasi Saastamoinen Angelniemen Ankkuri  FIN  20:56:00   1:26:21 (54)  1:49:08  
53.   Esa Leppäniemi Vetelin Urheilijat  FIN  20:35:00   1:19:35 (50)  1:50:57  
54.   Seppo Kuusisto Koovee  FIN  20:32:00   1:20:47 (52)  1:51:00  
55.   Tommi Salo Rastivarsat  FIN  21:23:00   1:32:26 (56)  1:56:15  
56.   Pauli Forma Hiidenkiertäjät  FIN  20:44:00   1:27:36 (55)  2:06:58  
   Jaani Lantela Vehkalahden Veikot  FIN  21:29:00      ei läht.  
   Mika Tonder SK Vuoksi  FIN  22:47:00      ei läht.  
   Petri Saari Vaajakosken Terä  FIN  23:02:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English