Lähtöaika | 2,5 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Olli Ojanaho | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 12:00:00 | 10:27 | |
2. | Samuli Saukkonen | Pihkaniskat | FIN | 12:00:00 | 11:16 | |
3. | Mikko Rahkola | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 12:00:00 | 11:32 | |
3. | Emil Lönnström | OK Orient | FIN | 12:00:00 | 11:32 | |
5. | Lari Pernu | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 11:34 | |
6. | Eero Jalli | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 11:38 | |
7. | Juho Korpi | Länsi-Rajan Rasti | FIN | 12:00:00 | 11:41 | |
8. | Jere Pernu | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 11:43 | |
9. | Tommi Huostila | Lammin Säkiä | FIN | 12:00:00 | 11:52 | |
10. | Henri Pasanen | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 11:58 | |
11. | Atte Hietaoja | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 11:59 | |
12. | Matias Arola | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 12:01 | |
13. | Jesper Lindahl | Akilles OK | FIN | 12:00:00 | 12:12 | |
14. | Aleksi Ilmonen | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 12:00:00 | 12:16 | |
14. | Eero Ylipulli | Vaasan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 12:16 | |
16. | Severi Valkamo | Koovee | FIN | 12:00:00 | 12:21 | |
17. | Joona Huila | Hiisirasti | FIN | 12:00:00 | 12:25 | |
18. | Vili Mustonen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 12:34 | |
19. | Niko Larmala | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 12:35 | |
20. | Juho Ylinen | Mäntän Seudun Eräpirkat | FIN | 12:00:00 | 12:51 | |
21. | Johannes Louhi | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 12:52 | |
22. | Juha Rauhala | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 12:57 | |
23. | Eero Penttilä | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 13:14 | |
24. | Erno Koskenmäki | Porvoon Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 13:21 | |
25. | Jonathan Ray | OK77 | FIN | 12:00:00 | 13:26 | |
26. | Ossi Järvinen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 13:29 | |
27. | Johannes Hyvönen | Solf IK | FIN | 12:00:00 | 13:51 | |
28. | Iiro Kuusela | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 14:00 | |
29. | Anton Storvall | IK Kronan | FIN | 12:00:00 | 14:02 | |
30. | Miika Vehmas | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 14:37 | |
31. | Verneri Nieminen | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 14:43 | |
32. | Otto Hannunen | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 16:25 | |
33. | Elmeri Aikio | Kuusamon Erä-Veikot | FIN | 12:00:00 | 16:55 | |
Benjamin Tulonen | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | ei läht. | ||
Dániel Molnár | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | ei läht. |