Lähtöaika | 2,3 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jannina Gustafsson | Tuusulan Voima-Veikot | FIN | 12:00:00 | 10:51 | |
2. | Sanni Kymäläinen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 11:18 | |
2. | Elli Peltomäki | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | 11:18 | |
4. | Johanna Hulkkonen | Pihkaniskat | FIN | 12:00:00 | 11:31 | |
5. | Annika Kottonen | Lynx | FIN | 12:00:00 | 11:39 | |
6. | Emmi Mähönen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 11:40 | |
7. | Ella Nurmi | Vaasan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 11:50 | |
7. | Henna Skog | Koovee | FIN | 12:00:00 | 11:50 | |
9. | Suvi Harju | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 12:08 | |
10. | Emilia Hyvärinen | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 12:10 | |
11. | Silja Annila | Rasti-Lukko | FIN | 12:00:00 | 12:13 | |
12. | Anna Kerkkonen | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 12:00:00 | 12:16 | |
13. | Emmi Haavisto | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 12:17 | |
13. | Sara Karvonen | Lynx | FIN | 12:00:00 | 12:17 | |
15. | Marjo Bergman | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 12:00:00 | 12:23 | |
16. | Tuija Kuusela | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | 12:24 | |
17. | Marjukka Hanhijärvi | Espoon Akilles | FIN | 12:00:00 | 12:29 | |
18. | Emma Simosas | OK Orient | FIN | 12:00:00 | 12:30 | |
18. | Ruska Saarela | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 12:30 | |
20. | Anniina Suhonen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 12:31 | |
21. | Elina Lammi | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 12:35 | |
22. | Susanna Forsell | OK Raseborg | FIN | 12:00:00 | 12:36 | |
22. | Marika Suominen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 12:36 | |
24. | Hanna Varjus | SK Vuoksi | FIN | 12:00:00 | 12:47 | |
25. | Sirkku Minkkinen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 12:56 | |
26. | Emilia Teini | Rasti-Lukko | FIN | 12:00:00 | 12:59 | |
27. | Essi Hietaoja | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 13:00 | |
28. | Mirka Suutari | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 13:01 | |
29. | Jenna Ojala | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 13:06 | |
30. | Oona Valkonen | Kangasniemen Kalske | FIN | 12:00:00 | 13:15 | |
31. | Emma Laakkio | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 13:16 | |
32. | Leena Tani | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 13:17 | |
33. | Tiia Ylikangas | Rasti-Kurikka | FIN | 12:00:00 | 13:26 | |
34. | Mikaela Fiskars | OK Raseborg | FIN | 12:00:00 | 13:31 | |
35. | Alisa Raitanen | Tuusulan Voima-Veikot | FIN | 12:00:00 | 13:43 | |
35. | Annukka Hanhijärvi | Espoon Akilles | FIN | 12:00:00 | 13:43 | |
37. | Emilia Sågfors | OK Botnia | FIN | 12:00:00 | 13:48 | |
38. | Aino Vuopio | Pellon Ponsi | FIN | 12:00:00 | 13:56 | |
39. | Emilia Mänttäri | Kuopion Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 14:16 | |
40. | Mikaela Borgman | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 14:24 | |
40. | Mira Räisänen | Saloisten Reipas | FIN | 12:00:00 | 14:24 | |
42. | Pinja Toivanen | Rasti-Nokia | FIN | 12:00:00 | 15:05 | |
43. | Anni Väyrynen | Kymin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 15:42 | |
44. | Julia Järvinen | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 18:12 | |
Katja Heinjoki | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | hylätty | ||
Iida Savolainen | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | ei läht. | ||
Milla Turpiainen | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | ei läht. | ||
Silja Kauppinen | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | ei läht. |