PRISMA-rastit Lohjalla 9.5.2013

H55

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
6,0 km
 
1.   Jyrki Routsi Hiisirasti  FIN  10:37:00   49:19  
2.   Tapio Markki Espoon Suunta  FIN  10:47:00   50:21  
3.   Tuomo Kauppinen Hyvinkään Rasti  FIN  11:01:00   50:55  
4.   Arto Virtala Laitilan Jyske  FIN  11:17:00   53:09  
5.   Antero Laakso Punkalaitumen Kunto  FIN  11:59:00   53:26  
6.   Pekka Kittilä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:31:00   54:10  
7.   Jouko Karamo Helsingin Suunnistajat  FIN  12:29:00   55:18  
8.   Markku Hämäläinen Rastivarsat  FIN  10:19:00   56:01  
9.   Ilkka Saarimäki Angelniemen Ankkuri  FIN  11:55:00   56:10  
10.   Matti Jokinen Turun Visat  FIN  12:19:00   56:31  
11.   Jari Pellinen Angelniemen Ankkuri  FIN  10:41:00   56:38  
12.   Jukka Saramäki Lynx  FIN  11:27:00   58:28  
13.   Lasse Laaksonen Suomusjärven Sisu  FIN  11:11:00   59:23  
14.   Ilkka Ojapalo Rajamäen Rykmentti  FIN  10:29:00   59:37  
15.   Björn-Erik Wickholm OK Raseborg  FIN  11:51:00   1:00:11  
16.   Eero Nevalainen Pihkaniskat  FIN  10:21:00   1:00:27  
17.   Roy Parnetti Hyvinkään Rasti  FIN  12:23:00   1:01:22  
18.   Kari Ranta-Puska Espoon Akilles  FIN  11:49:00   1:02:10  
19.   Jukka Karvonen Leppävaaran Sisu  FIN  10:33:00   1:02:14  
20.   Veijo Salmi Rajamäen Rykmentti  FIN  10:49:00   1:02:16  
21.   Jarmo Jumppanen Pihkaniskat  FIN  12:13:00   1:02:17  
22.   Kari Virtanen Pellon Ponsi  FIN  11:53:00   1:03:03  
23.   Timo Halla-Aho Alajärven Ankkurit  FIN  11:25:00   1:03:23  
24.   Osmo Ojala Helsingin Suunnistajat  FIN  11:29:00   1:05:12  
25.   Martti Leppälä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:25:00   1:05:18  
26.   Kai Antell Keravan Urheilijat  FIN  10:17:00   1:05:27  
27.   Hannu Arki Turun Metsänkävijät  FIN  10:55:00   1:05:40  
28.   Oleg Popov Pihkaniskat  FIN  11:43:00   1:06:15  
29.   Juha Lahti Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:51:00   1:07:23  
30.   Martin Wickholm IF Sibbo-Vargarna  FIN  12:17:00   1:07:53  
31.   Esa Kuukka Tampereen Pyrintö  FIN  11:23:00   1:09:18  
32.   Erkki Pulkkinen Rasti-Lukko  FIN  12:09:00   1:09:19  
33.   Ari Yli-Kaatiala Lapuan Virkiä  FIN  11:41:00   1:09:43  
34.   Hannu Ruotsalainen Espoon Suunta  FIN  12:21:00   1:09:50  
35.   Kauko Parkkinen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:05:00   1:10:25  
36.   Tuomo Puustinen Pihkaniskat  FIN  10:45:00   1:11:44  
37.   Jaakko Käyhkö RastiPiikkiö  FIN  12:27:00   1:12:53  
38.   Jan Lång MS Parma  FIN  10:11:00   1:13:14  
39.   Jari Vainikka Raisu Lumous  FIN  11:47:00   1:13:20  
40.   Jarmo Lehto Vehkalahden Veikot  FIN  12:01:00   1:13:24  
41.   Tapio Naakka Pitäjänmäen Tarmo  FIN  12:15:00   1:14:18  
42.   Juha Eronen Karkki-Rasti  FIN  11:33:00   1:15:28  
43.   Staffan Pettersson Lynx  FIN  11:07:00   1:18:13  
44.   Erkki Huhtala MS Parma  FIN  11:19:00   1:18:21  
45.   Jouko Lahtinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:03:00   1:20:02  
46.   Karl Nilsson OK77  FIN  10:53:00   1:20:16  
47.   Antero Yli-Ikkelä Akilles OK  FIN  11:37:00   1:20:28  
48.   Ismo Turunen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:39:00   1:20:42  
49.   Timo Kurki Espoon Suunta  FIN  12:03:00   1:20:59  
50.   Harri Lukander RastiPiikkiö  FIN  11:15:00   1:21:16  
51.   Harri Viitasalo Riihimäen Suunnistajat  FIN  10:35:00   1:22:26  
52.   Seppo Kinkki Tampereen NMKY:n Urheilijat  FIN  10:31:00   1:23:26  
53.   Heikki Luukka Hirvensalon Heitto  FIN  11:35:00   1:25:50  
54.   Markku Galkin Espoon Suunta  FIN  10:27:00   1:30:34  
55.   Jarmo Kapanen Riihimäen Suunnistajat  FIN  11:45:00   1:31:59  
56.   Jarmo Laakso Helsingin Suunnistajat  FIN  12:11:00   1:32:44  
57.   Keijo Talja OK77  FIN  12:31:00   1:34:55  
58.   Asko Aavasalo Salon Viesti  FIN  10:15:00   1:37:13  
59.   Pertti Simola Espoon Suunta  FIN  11:13:00   1:38:53  
60.   Antti Virkki Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:23:00   1:41:02  
61.   Hannu Ahlqvist Raisu Lumous  FIN  10:43:00   1:42:46  
62.   Kai Mäkisara Pihkaniskat  FIN  10:59:00   1:46:48  
   Esa Lehto Helsingin Suunnistajat  FIN  10:13:00   ei läht.  
   Jorma Lindeman Rasti-Perniö  FIN  10:25:00   hylätty  
   Jouko Malinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:39:00   hylätty  
   Henry Nyberg OK Orient  FIN  10:57:00   ei läht.  
   Jukka Toikkanen Porvoon Urheilijat  FIN  11:09:00   hylätty  
   Timo Herranen Rasti-Jyry  FIN  11:21:00   ei läht.  
   Kari Pajunen Navi  FIN  11:57:00   ei läht.  
   Tapio Tikkanen Lammin Säkiä  FIN  12:05:00   ei läht.  
   Seppo Krook Rajamäen Rykmentti  FIN  12:07:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English