PRISMA-rastit Lohjalla 9.5.2013

H16

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,4 km
 
1.   Emil Lönnström OK Orient  FIN  11:14:00   24:05  
2.   Aaro Julkunen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  10:54:00   24:15  
3.   Tuomas Puputti Hiidenkiertäjät  FIN  10:46:00   27:02  
4.   Lari Pernu Espoon Suunta  FIN  10:40:00   27:23  
5.   af Fabian Hällström OK77  FIN  10:26:00   27:45  
6.   Eero Heinonen MS Parma  FIN  10:08:00   28:16  
7.   Jaakko Skog Koovee  FIN  11:08:00   28:17  
8.   Lauri Lavikainen Kymin Suunnistajat  FIN  10:24:00   28:27  
9.   Benjamin Tulonen Hiidenkiertäjät  FIN  10:32:00   29:45  
10.   Juha Rauhala Espoon Suunta  FIN  10:58:00   29:50  
10.   Jonathan Ray OK77  FIN  11:12:00   29:50  
12.   Miska Tervala Rastivarsat  FIN  10:38:00   30:10  
13.   Tuomas Heikkilä Mäntsälän Urheilijat  FIN  10:06:00   30:25  
14.   Jesper Lindahl Akilles OK  FIN  11:02:00   30:45  
15.   Eero Jalli MS Parma  FIN  10:52:00   31:42  
16.   Henri Pasanen IF Sibbo-Vargarna  FIN  11:10:00   31:46  
17.   Aleksi Sorsa Pihkaniskat  FIN  10:34:00   32:09  
18.   Oskari Jumppanen Hyvinkään Rasti  FIN  10:10:00   32:45  
19.   Kasperi Niemi Helsingin Suunnistajat  FIN  10:56:00   32:58  
20.   Sakari Puolakanaho Hyvinkään Rasti  FIN  10:42:00   32:59  
21.   Aleksi Pietikäinen Pihkaniskat  FIN  11:00:00   33:36  
22.   Joona Parjanen MS Parma  FIN  10:28:00   33:50  
23.   Niko Larmala Espoon Suunta  FIN  10:12:00   34:59  
24.   Antti Ursin Lynx  FIN  10:36:00   36:09  
25.   Vinsci Kivinen Hyvinkään Rasti  FIN  10:00:00   37:26  
26.   Erno Koskenmäki Porvoon Urheilijat  FIN  10:04:00   37:33  
27.   Nico Kerkola Suomusjärven Sisu  FIN  11:04:00   38:47  
28.   Miika Vehmas Espoon Suunta  FIN  11:06:00   39:38  
29.   Eero Penttilä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:22:00   39:54  
30.   Dániel Molnár Mäntsälän Urheilijat  FIN  10:44:00   42:55  
31.   Hannes Koljonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:18:00   52:56  
32.   Matias Varonen Leppävaaran Sisu  FIN  10:48:00   1:24:04  
   Markus Nikander Hiidenkiertäjät  FIN  10:02:00   ei läht.  
   André Lindroos OK Raseborg  FIN  10:14:00   ei läht.  
   Matias Arola Paimion Rasti  FIN  10:16:00   hylätty  
   Johannes Louhi Helsingin Suunnistajat  FIN  10:20:00   ei läht.  
   Joona Tynys Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:30:00   ei läht.  
   Atte Hietaoja Helsingin Suunnistajat  FIN  10:50:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English