Lähtöaika | 2,2 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juuso Viskari | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 14:44 | |
2. | Ilari Haltia | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 16:29 | |
3. | Niklas Ekström | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 16:58 | |
4. | Paavo Heinonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 20:06 | |
5. | Sami Raitola | Lynx | FIN | 12:00:00 | 20:16 | |
6. | Jonny Donner | OK77 | FIN | 12:00:00 | 20:32 | |
7. | Veikka Lintula | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 21:24 | |
8. | Wertti Autio | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 21:52 | |
9. | Wille Laitamäki | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 22:18 | |
10. | Aleksi Karttila | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 22:22 | |
11. | Samuli Rousku | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 22:34 | |
12. | Cedrik Sandell | OK Raseborg | FIN | 12:00:00 | 24:41 | |
13. | Santeri Seppälä | Tuusulan Voima-Veikot | FIN | 12:00:00 | 25:14 | |
14. | Matias Maronen | Lynx | FIN | 12:00:00 | 25:18 | |
15. | Joni Loikkanen | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 25:28 | |
16. | Eemi Kankaanpää | Lynx | FIN | 12:00:00 | 25:31 | |
17. | Lauri Puupponen | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 25:38 | |
18. | Oskar Haapala | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 26:29 | |
19. | Eemeli Uusi-Simola | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 26:53 | |
20. | Rasmus Toivanen | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 27:27 | |
21. | Antti Sorsa | Pihkaniskat | FIN | 12:00:00 | 27:30 | |
22. | Kristian Rosenblad | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 27:35 | |
23. | Otso Hursti | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 27:55 | |
24. | Paulus Hanhijärvi | Espoon Akilles | FIN | 12:00:00 | 28:50 | |
25. | Ilari Laakso | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 29:11 | |
26. | Tapio Saarinen | Keravan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 29:12 | |
27. | Lauri Aaltonen | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 30:12 | |
28. | Teemu Annala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 34:26 | |
29. | Atte Nymalm | Pargas IF | FIN | 12:00:00 | 34:33 | |
30. | Olli Forma | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 38:42 | |
31. | Jere Kavander | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 39:33 | |
32. | Veeti Vesterinen | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 41:18 | |
33. | Eero Turkkila | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 41:47 | |
34. | Eelis Erkkilä | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 45:02 | |
35. | Oula Pelkonen | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 59:23 | |
Tommi Liljeström | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | ei läht. | ||
Antti Reiman | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | hylätty | ||
Tobias Söderholm | OK Raseborg | FIN | 12:00:00 | ei läht. |