Lähtöaika | 4,4 km |
5,6 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Essi Rantanen | MS Parma | 12:00:00 | 34:41 (2) | 42:51 | ||
2. | Emilia Ståhlberg | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 34:57 (3) | 43:09 | |
3. | Anni Haanpää | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 33:13 (1) | 44:09 | |
4. | Enni Jalava | Vakka-Rasti | FIN | 12:00:00 | 35:38 (4) | 44:20 | |
5. | Jonna Juva | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 36:58 (7) | 45:15 | |
6. | Riikka Haltia | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 36:29 (5) | 46:08 | |
7. | Roosa Metsola | Kymin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 36:31 (6) | 46:15 | |
8. | Tuuli Heikkilä | Lynx | FIN | 12:00:00 | 37:10 (10) | 46:21 | |
9. | Selja Kaartinen | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 37:57 (11) | 47:05 | |
10. | Essi Roininen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 37:00 (8) | 47:28 | |
11. | Maiju Oksanen | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 12:00:00 | 38:13 (12) | 47:48 | |
12. | Liinu Nummela | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 37:08 (9) | 48:06 | |
13. | Reetta Pakkanen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 39:11 (13) | 48:19 | |
14. | Iiris Taubert | Koovee | FIN | 12:00:00 | 40:11 (18) | 49:41 | |
15. | Henna Yliluikki | Suomusjärven Sisu | FIN | 12:00:00 | 40:08 (17) | 49:46 | |
16. | Heini Rintanen | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 39:37 (15) | 49:47 | |
17. | Iida Heiskanen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 40:13 (19) | 50:16 | |
18. | Venla Kinnala | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 39:57 (16) | 50:23 | |
19. | Tatiana Krylova | Russia | FIN | 12:00:00 | 40:20 (20) | 51:19 | |
20. | Hanne-Line Ekström | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 42:44 (21) | 52:51 | |
21. | Laura Jerkku | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 44:07 (25) | 54:01 | |
22. | Camilla Fingerroos | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 43:47 (24) | 54:16 | |
23. | Anni Kivilaakso | Lynx | FIN | 12:00:00 | 42:52 (22) | 54:57 | |
24. | Heidi Plit | Lynx | FIN | 12:00:00 | 39:13 (14) | 55:28 | |
25. | Inka Antikainen | Turun Suunistajat | 12:00:00 | 44:22 (26) | 55:43 | ||
26. | Sara Jääskeläinen | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 46:00 (30) | 57:03 | |
27. | Miina Rautakorpi | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 42:57 (23) | 57:42 | |
28. | Jenna Himanka | Lapuan Virkiä | FIN | 12:00:00 | 46:47 (31) | 58:00 | |
29. | Terhi Ruponen | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 47:27 (33) | 58:10 | |
30. | Anniina Aaltonen | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 44:29 (27) | 58:28 | |
31. | Escartin Elva Granados | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 46:55 (32) | 59:13 | |
32. | Elsi Pöllänen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 44:58 (28) | 59:34 | |
33. | Sanni Romu | Someron Esa | FIN | 12:00:00 | 49:26 (35) | 1:00:08 | |
34. | Kaisa Hankala | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 12:00:00 | 45:54 (29) | 1:00:28 | |
35. | Johanna Brink | Pargas IF | FIN | 12:00:00 | 49:05 (34) | 1:01:15 | |
36. | Saara Siren | Rasti-Nokia | FIN | 12:00:00 | 50:34 (36) | 1:02:08 | |
37. | Hilla Toivanen | Rasti-Nokia | FIN | 12:00:00 | 51:08 (37) | 1:05:50 | |
38. | Erika Kaustinen | Himangan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 56:05 (38) | 1:06:14 | |
39. | Roosa Pelkonen | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 56:48 (39) | 1:08:16 | |
40. | Pernilla Karlsson | Pargas IF | FIN | 12:00:00 | 59:53 (40) | 1:16:18 | |
41. | Nea Isolähteenmäki | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 12:00:00 | 1:04:32 (41) | 1:18:02 | |
42. | Iida Varmavuo | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 1:05:10 (42) | 1:19:33 | |
43. | Noora Ahonen | Koovee | FIN | 12:00:00 | 1:19:16 (43) | 1:38:00 | |
Salla Pitkänen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | ei läht. | |||
Pirjo Ala-Mäyry | Koovee | FIN | 12:00:00 | keskeytti | |||
Inka Salonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | keskeytti | |||
Joela Väisänen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | hylätty | |||
Anni Malinen | Tuusulan Voima-Veikot | FIN | 12:00:00 | ei läht. | |||
Caroline Högel | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | ei läht. |