Lähtöaika | 2,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Taisto Kemppainen | Vaalan Karhu | FIN | 12:00:00 | 15:44 | |
2. | Håkan Björklund | IK Falken | FIN | 12:00:00 | 15:55 | |
3. | Heimo Pulkkinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 16:02 | |
4. | Rauli Helkkula | Turun Metsänkävijät | FIN | 12:00:00 | 16:22 | |
5. | Ensio Lakanen | Vaajakosken Terä | FIN | 12:00:00 | 16:43 | |
6. | Heikki Hillo | Valkeakosken Haka | FIN | 12:00:00 | 17:19 | |
7. | Ari Ovaska | Epilän Esa | FIN | 12:00:00 | 17:54 | |
8. | Kauko Vainiomäki | Suunta-Sepot | FIN | 12:00:00 | 18:03 | |
9. | Markku Sipponen | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 18:25 | |
10. | Lasse Kataja | Suomusjärven Sisu | FIN | 12:00:00 | 18:30 | |
11. | Risto Suominen | Suomusjärven Sisu | FIN | 12:00:00 | 18:31 | |
12. | Heikki Lassila | Pitäjänmäen Tarmo | FIN | 12:00:00 | 18:34 | |
13. | Kauko Keränen | Urjalan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 18:46 | |
14. | Paavo Vesterinen | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 12:00:00 | 19:10 | |
15. | Ari Myllymäki | Kaustisen Pohjan-Veikot | FIN | 12:00:00 | 19:36 | |
16. | Erkki Turunen | Suunta-Sepot | FIN | 12:00:00 | 19:55 | |
16. | Jaakko Lahti | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 19:55 | |
18. | Timo Turpeinen | Vaajakosken Terä | FIN | 12:00:00 | 20:07 | |
19. | Risto Kallio | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 20:09 | |
20. | Juhani Tarvainen | Pitäjänmäen Tarmo | FIN | 12:00:00 | 20:31 | |
21. | Aarne Hurskainen | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 20:47 | |
22. | Raimo Kaukiainen | Hollolan Urheilijat -46 | FIN | 12:00:00 | 20:54 | |
23. | Bo Österbacka | IF Minken | FIN | 12:00:00 | 21:04 | |
24. | Yngve Alexandersson | Närpes OK | FIN | 12:00:00 | 21:15 | |
24. | Pekka Kurikka | Urjalan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 21:15 | |
26. | Hannu Harju | Järvenpään Palo | FIN | 12:00:00 | 21:57 | |
27. | Veikko Pellinen | Joutsenon Kullervo | FIN | 12:00:00 | 22:12 | |
28. | Mikko Sani | Hollolan Urheilijat -46 | FIN | 12:00:00 | 22:17 | |
29. | Keijo Tarvonen | Kangasniemen Kalske | FIN | 12:00:00 | 22:34 | |
30. | Tapio Jyväsjärvi | Mäntän Seudun Eräpirkat | FIN | 12:00:00 | 22:51 | |
31. | Matti Hourula | Ykspihlajan Reima | FIN | 12:00:00 | 23:12 | |
32. | Hannu Siuko | Suunta-Sepot | FIN | 12:00:00 | 24:09 | |
33. | Pentti Niemelä | Laihian Luja | FIN | 12:00:00 | 25:04 | |
34. | Tapio Lahtonen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 25:35 | |
35. | Kalevi Pollari | Ylistaron Kilpa-Veljet | FIN | 12:00:00 | 26:20 | |
36. | Risto Uljas | Rasti-Jyry | FIN | 12:00:00 | 26:35 | |
37. | Jaakko Laine | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 29:11 | |
38. | Pekka Puolakka | Säyneisen Salpa | FIN | 12:00:00 | 30:04 | |
39. | Jarmo Paikkala | Rasti-Jyry | FIN | 12:00:00 | 35:55 | |
40. | Pentti Vaittinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 52:56 | |
Tapio Lindstedt | Oriveden Ponnistus | FIN | 12:00:00 | keskeytti | ||
Heimo Välimäki | Turun Visat | FIN | 12:00:00 | hylätty | ||
Pekka Kerkola | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | ei läht. | ||
Reino Sinnelä | Suomusjärven Sisu | FIN | 12:00:00 | ei läht. | ||
Mikko I Kekki | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | ei läht. | ||
Jouni Moisander | Rasti-Vihti | FIN | 12:00:00 | ei läht. | ||
Matti Mikkolainen | Valkeakosken Haka | FIN | 12:00:00 | ei läht. | ||
Sakari Martikainen | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | ei läht. | ||
Tapio Kukkasjärvi | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | ei läht. |