Lähtöaika | 2,4 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mikko Ahola | Kangasala SK | 12:00:00 | 18:44 | ||
2. | Daniel Koivisto | Kymin Suunnistajat | 12:00:00 | 18:54 | ||
3. | Juuso Lampinen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 19:19 | ||
4. | Justus Vuori | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 19:57 | ||
5. | Veeti Otsamo | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 19:59 | ||
6. | Tobias Ekholm | OK Orient | 12:00:00 | 20:07 | ||
7. | Ville Kinnala | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 20:15 | ||
8. | Peetu Rantala | Kokkolan Suunnistajat | 12:00:00 | 20:35 | ||
9. | Rasmus Ekström | MS Parma | 12:00:00 | 20:48 | ||
10. | Mitri Tuomala | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 20:57 | ||
11. | Konsta Piironen | MS Parma | 12:00:00 | 21:33 | ||
12. | Pyry Seppälä | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 21:51 | ||
13. | Topias Niemi | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 22:10 | ||
14. | Edvin Kuokkanen | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 22:20 | ||
15. | Eric Lönnström | OK Orient | 12:00:00 | 22:36 | ||
16. | Atte Reunanen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 23:25 | ||
17. | Juha Lilja | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 23:30 | ||
18. | Jeremias Joutsensaari | Kangasala SK | 12:00:00 | 23:32 | ||
19. | Joose Nurmela | Kokkolan Suunnistajat | 12:00:00 | 24:03 | ||
20. | Iiro Seppä | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 24:12 | ||
21. | Atte Mattila | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 24:35 | ||
22. | Antti Paasi | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 24:44 | ||
23. | Arttu Korpela | Loimaan Jankko | 12:00:00 | 25:03 | ||
24. | Tuomas Hyytiäinen | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 25:34 | ||
25. | Elias Lehikoinen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 25:39 | ||
26. | Lauri Heinaro | Espoon Suunta | 12:00:00 | 26:36 | ||
27. | Eemi Konttila | Koovee | 12:00:00 | 27:05 | ||
28. | Otso Westerlund | Koovee | 12:00:00 | 29:04 | ||
29. | Valtteri Niska | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 29:28 | ||
30. | Arttu Ylönen | Hyvinkään Rasti | 12:00:00 | 29:34 | ||
31. | Antti Valorinta | Pirkkalan Hiihtäjät | 12:00:00 | 29:41 | ||
32. | Miska Saarnijoki | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 29:49 | ||
33. | Algot Silvennoinen | OK Orient | 12:00:00 | 31:14 | ||
34. | Joonas Ojanen | Hyvinkään Rasti | 12:00:00 | 31:25 | ||
35. | Santeri Hölttä | Hyvinkään Rasti | 12:00:00 | 32:03 | ||
36. | Simo Linnainmaa | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 32:29 | ||
37. | Niko Vaenerberg | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 33:01 | ||
38. | Topias Taubert | Koovee | 12:00:00 | 33:44 | ||
39. | Joonatan Lehtonen | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 35:57 | ||
40. | Santeri Valkama | Koovee | 12:00:00 | 36:10 | ||
41. | Juho Pousi | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 37:50 | ||
42. | Sakari Munck | Espoon Suunta | 12:00:00 | 44:05 | ||
43. | Konsta Mäkelä | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 48:52 | ||
Benjamin Lamberg | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | ei läht. | |||
Santtu Kanerva | Suunta-Sepot | 12:00:00 | hylätty | |||
Lauri Hollo | Espoon Suunta | 12:00:00 | hylätty | |||
Aleks Hiidenhovi | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | ei läht. | |||
Juuso Kaihtela | Rasti-Lukko | 12:00:00 | ei läht. | |||
Mikko Poutanen | Kokkolan Suunnistajat | 12:00:00 | ei läht. |