Lähtöaika | 2,5 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pyry Hyppölä | Sotkamon Jymy | FIN | 12:00:00 | 20:42 | |
2. | Konsta Kärkkäinen | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 20:58 | |
3. | Sebastian Fingerroos | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 21:03 | |
4. | Markus Simonen | Kalevan Rasti | FIN | 12:00:00 | 21:23 | |
5. | Elmeri Voutilainen | Siilin Rasti | FIN | 12:00:00 | 21:28 | |
6. | Joose Nurmela | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 21:31 | |
7. | Robert Hyvönen | RasTiimi | FIN | 12:00:00 | 21:38 | |
8. | Arttu Lindqvist | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 21:43 | |
9. | Arttu Lukkari | Sotkamon Jymy | FIN | 12:00:00 | 21:57 | |
10. | Elisey Timofeev | Kirishi-Ki | RUS | 12:00:00 | 22:04 | |
11. | Oskari Arvela | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:00:00 | 23:29 | |
12. | Peetu Nurmela | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 23:39 | |
13. | Severi Hölsö | Ylistaron Kilpa-Veljet | FIN | 12:00:00 | 23:44 | |
14. | Topias Helminen | Mäntän Seudun Eräpirkat | FIN | 12:00:00 | 23:45 | |
15. | Kalle Tiitto | RasTiimi | FIN | 12:00:00 | 24:17 | |
16. | Joni Toivo | Kajaanin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 25:55 | |
17. | Elias Liukka | Kalevan Rasti | FIN | 12:00:00 | 26:09 | |
18. | Elias Erkilä | Saloisten Reipas | FIN | 12:00:00 | 26:32 | |
19. | Vili Viitasaari | Himangan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 27:45 | |
20. | Jere Nissinen | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 27:49 | |
21. | Juuso Keinänen | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 28:23 | |
22. | Santtu Kanerva | Suunta-Sepot | FIN | 12:00:00 | 29:14 | |
23. | Valtteri Kinnunen | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 29:28 | |
24. | Aapo Salonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 30:12 | |
25. | Veikko Viitanen | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 12:00:00 | 30:37 | |
26. | Nikolay Antipov | Kirishi-Ki | RUS | 12:00:00 | 30:56 | |
27. | Pieti Liukka | Kalevan Rasti | FIN | 12:00:00 | 31:09 | |
28. | Petka Hummelholm | Kalevan Rasti | FIN | 12:00:00 | 31:17 | |
29. | Eemeli Heino | Riihimäen Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 31:56 | |
30. | Miika Halttunen | Kangasniemen Kalske | FIN | 12:00:00 | 32:40 | |
31. | Rasmus-Wille Hankaniemi | Vesaisen Pojat | FIN | 12:00:00 | 32:47 | |
32. | Elias Kukkonen | Oulun Tarmo | FIN | 12:00:00 | 33:14 | |
33. | Matias Shnoro | Sonkajärven Pahka | FIN | 12:00:00 | 36:03 | |
34. | Olli Jurvakainen | Kiimingin Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 36:23 | |
35. | Valtteri Mäkelä | Pohjankyrön Rasti | FIN | 12:00:00 | 38:33 | |
36. | Leevi Partanen | Raisu Lumous | FIN | 12:00:00 | 40:36 | |
37. | Ville Järvinen | Eura-Kauttuan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 43:28 | |
38. | Kalle Kinnunen | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 45:07 | |
Vacant1 | vac | vac | 12:00:00 | ei läht. |