Lähtöaika | 2,3 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pyry Hyppölä | Sotkamon Jymy | FIN | 12:00:00 | 21:44 | |
2. | Arttu Lindqvist | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 22:03 | |
3. | Kalle Tiitto | RasTiimi | FIN | 12:00:00 | 24:09 | |
4. | Joni Toivo | Kajaanin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 25:40 | |
5. | Sebastian Fingerroos | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 25:47 | |
6. | Arttu Lukkari | Sotkamon Jymy | FIN | 12:00:00 | 26:14 | |
7. | Elias Kukkonen | Oulun Tarmo | FIN | 12:00:00 | 26:50 | |
8. | Rasmus-Wille Hankaniemi | Vesaisen Pojat | FIN | 12:00:00 | 27:12 | |
9. | Peetu Nurmela | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 27:40 | |
10. | Vili-Aleksi Väisänen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 27:41 | |
11. | Juuso Keinänen | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 28:20 | |
12. | Oskari Arvela | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:00:00 | 28:27 | |
13. | Severi Hölsö | Ylistaron Kilpa-Veljet | FIN | 12:00:00 | 30:35 | |
14. | Markus Simonen | Kalevan Rasti | FIN | 12:00:00 | 31:11 | |
15. | Konsta Kärkkäinen | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 32:09 | |
16. | Robert Hyvönen | RasTiimi | FIN | 12:00:00 | 32:44 | |
17. | Joose Nurmela | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 33:26 | |
18. | Valtteri Kinnunen | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 34:26 | |
19. | Pieti Liukka | Kalevan Rasti | FIN | 12:00:00 | 34:29 | |
20. | Petka Hummelholm | Kalevan Rasti | FIN | 12:00:00 | 36:43 | |
21. | Aapo Salonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 38:50 | |
22. | Topias Helminen | Mäntän Seudun Eräpirkat | FIN | 12:00:00 | 42:14 | |
23. | Elias Liukka | Kalevan Rasti | FIN | 12:00:00 | 44:06 | |
24. | Vili Viitasaari | Himangan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 44:16 | |
25. | Miika Halttunen | Kangasniemen Kalske | FIN | 12:00:00 | 52:51 | |
26. | Ville Järvinen | Eura-Kauttuan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 53:38 | |
27. | Valtteri Mäkelä | Pohjankyrön Rasti | FIN | 12:00:00 | 55:53 | |
Vacant1 | vac | vac | 12:00:00 | ei läht. | ||
Santtu Kanerva | Suunta-Sepot | FIN | 12:00:00 | hylätty | ||
Kalle Kinnunen | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | hylätty | ||
Jere Nissinen | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | hylätty | ||
Leevi Partanen | Raisu Lumous | FIN | 12:00:00 | hylätty | ||
Matias Shnoro | Sonkajärven Pahka | FIN | 12:00:00 | hylätty | ||
Veikko Viitanen | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 12:00:00 | hylätty | ||
Elias Erkilä | Saloisten Reipas | FIN | 12:00:00 | hylätty | ||
Eemeli Heino | Riihimäen Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | hylätty | ||
Elisey Timofeev | Kirishi-Ki | RUS | 12:00:00 | ei läht. | ||
Olli Jurvakainen | Kiimingin Urheilijat | FIN | 12:00:00 | ei läht. | ||
Nikolay Antipov | Kirishi-Ki | RUS | 12:00:00 | ei läht. |