Lähtöaika | 1,5 km |
3,6 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kirsi Nurmi | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 11:43 (1) | 26:30 | ||
2. | Tuulia Viberg | MS Parma | 12:00:00 | 11:57 (3) | 27:13 | ||
3. | Anna Närhi | Delta | 12:00:00 | 11:50 (2) | 27:36 | ||
4. | Tiia Miettinen | MS Parma | 12:00:00 | 12:39 (4) | 29:15 | ||
5. | Miina Kanko | Koovee | 12:00:00 | 13:27 (10) | 29:23 | ||
6. | Sari Anttonen | Keuruun Kisailijat | 12:00:00 | 13:05 (8) | 29:50 | ||
7. | Saana-Maria Rahko | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 12:51 (6) | 29:51 | ||
8. | Lotta Karhola | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 12:43 (5) | 29:57 | ||
9. | Julia Björkstrand | IF Femman | 12:00:00 | 12:52 (7) | 30:14 | ||
10. | Mira Kaskinen | Ulvilan Ura | 12:00:00 | 14:53 (22) | 30:20 | ||
11. | Ina Westerlund | OK77 | 12:00:00 | 13:46 (12) | 30:46 | ||
12. | Sonja Kyrölä | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 13:23 (9) | 30:58 | ||
13. | Emma Silvennoinen | Paimion Rasti | 12:00:00 | 13:40 (11) | 31:14 | ||
14. | Sanna Kauppila | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 14:12 (16) | 31:20 | ||
15. | Frida Lönnberg | Pargas IF | 12:00:00 | 15:12 (26) | 31:57 | ||
16. | Reeta Rantanen | MS Parma | 12:00:00 | 13:52 (14) | 32:04 | ||
17. | Ida-Marie Skogvik | IK Kronan | 12:00:00 | 15:04 (24) | 32:40 | ||
18. | Pinja Kurppa | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 15:20 (27) | 33:00 | ||
19. | Sonja Liukkonen | Delta | 12:00:00 | 16:44 (34) | 33:03 | ||
20. | Milla Mattila | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 14:25 (18) | 33:04 | ||
21. | Niina Papinsaari | Kangasala SK | 12:00:00 | 14:29 (20) | 33:06 | ||
22. | Anna Laitinen | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 14:10 (15) | 33:17 | ||
23. | Sanna Minkkinen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 14:54 (23) | 33:20 | ||
24. | Kerstin Uiboupin | Delta | 12:00:00 | 16:10 (31) | 33:27 | ||
25. | Miitu Korhonen | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 14:29 (20) | 33:38 | ||
26. | Anna-Kaisa Asikainen | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 13:49 (13) | 33:47 | ||
27. | Eveliina Hirvonen | Paimion Rasti | 12:00:00 | 14:25 (18) | 33:48 | ||
28. | Tytti Kirvesmies | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | 16:23 (32) | 33:51 | ||
29. | Charlotta Linnaila | OK Orient | 12:00:00 | 14:21 (17) | 33:57 | ||
30. | Milla Saarimäki | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 15:05 (25) | 34:03 | ||
31. | Essi Varjonen | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 15:52 (28) | 34:07 | ||
32. | Laura Juntunen | MS Parma | 12:00:00 | 15:56 (29) | 34:34 | ||
33. | Natalia Kanko | Koovee | 12:00:00 | 35:48 | |||
34. | Eveliina Hasu | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 16:33 (33) | 36:37 | ||
35. | Kristiina Lampinen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 16:05 (30) | 37:01 | ||
36. | Säde Suutari | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 20:38 (38) | 37:42 | ||
37. | Annukka Ojala | Kuusamon Erä-Veikot | 12:00:00 | 17:12 (35) | 38:12 | ||
38. | Kaisa Mäkitalo | Kauhajoen Karhu | 12:00:00 | 23:20 (39) | 41:48 | ||
39. | Vuokko Jurvakainen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 19:11 (36) | 43:00 | ||
40. | Saana Vahvelainen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 20:10 (37) | 43:04 |