Lähtöaika | 2,5 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Topias Kemppi | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 14:10 | ||
2. | Jerry Hyvönen | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 15:12 | ||
3. | Arttu Peltola | Lynx | 12:00:00 | 15:14 | ||
4. | Lauri Isokallio | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 15:44 | ||
5. | Benjamin Tasa | Kaakon Rasti | 12:00:00 | 15:59 | ||
6. | Aku Koskenvuo | Espoon Suunta | 12:00:00 | 16:05 | ||
7. | Aleksi Välimaa | Rasti 88 | 12:00:00 | 17:26 | ||
8. | Elmeri Syrjälä | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 18:11 | ||
9. | Viktor Asklöf | Lynx | 12:00:00 | 18:38 | ||
10. | Timur Emaldynov | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 19:03 | ||
11. | Simo Klementtinen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 19:18 | ||
12. | Karim Mbembela | Lynx | 12:00:00 | 19:27 | ||
13. | Aapo Maasilta | Rastivarsat | 12:00:00 | 19:41 | ||
14. | Matias Koponen | Lynx | 12:00:00 | 19:55 | ||
15. | Jussi Rantala | OH | 12:00:00 | 19:56 | ||
16. | Vertti Myllärinen | Lappeen Riento | 12:00:00 | 20:06 | ||
17. | Aamos Laavainen | MS Parma | 12:00:00 | 20:29 | ||
18. | Miika Koho | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 20:37 | ||
19. | Alexey Bakhaev | JUVENTA | RUS | 12:00:00 | 20:38 | |
20. | Miska Riissanen | Espoon Akilles | 12:00:00 | 20:44 | ||
21. | Arttu Kulmala | Suunta Sepot | 12:00:00 | 20:53 | ||
22. | Väinö Ristimäki | Kalvolan Keihäs | 12:00:00 | 20:57 | ||
23. | Markus Määttänen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 22:48 | ||
24. | Petrus Tasa | Kaakon Rasti | 12:00:00 | 22:56 | ||
25. | Tuomas Rokka | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 23:14 | ||
26. | Daniel Berg | Solf IK | 12:00:00 | 23:27 | ||
27. | Aatu Niskanen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 23:28 | ||
28. | Otto Soini | Kymin Suunnistajat | 12:00:00 | 23:41 | ||
29. | Petteri Karinen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 24:23 | ||
30. | Anton Leppämäki | Viitasaaren Suunta | 12:00:00 | 24:24 | ||
31. | Nooa Kenttä | OK77 | 12:00:00 | 24:25 | ||
32. | Eemil Peltola | Lynx | 12:00:00 | 24:36 | ||
33. | Juho Hursti | Espoon Suunta | 12:00:00 | 24:42 | ||
34. | Aapo Nurmi | Rastiketut | 12:00:00 | 25:52 | ||
35. | Stepan Kondratjev | SKRUM Moscow | RUS | 12:00:00 | 27:08 | |
36. | Urho Ojala | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 29:40 | ||
37. | Kristten Rohtla | Koeravere | EST | 12:00:00 | 30:04 | |
38. | Oliver Schüle | Koovee | 12:00:00 | 33:12 | ||
39. | Petr Volkov | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | 44:30 | |
40. | Yurij Poljanskij | SKRUM Moscow | RUS | 12:00:00 | 45:37 | |
41. | Leevi Mutikainen | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 51:44 | ||
Tuomas Leinamo | Kalvolan Keihäs | 12:00:00 | ei läht. | |||
Oleg Afanasyev | SARATOV | RUS | 12:00:00 | keskeytti | ||
Luka Kisil | Onego | RUS | 12:00:00 | ei läht. |