Lähtöaika | 4,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nikolay Fedorov | Veresk SPb | RUS | 12:00:00 | 42:52 | |
2. | Juha Rantoja | Rasti-Kurikka | 12:00:00 | 43:00 | ||
3. | Ilkka Aakula | Paimion Rasti | 12:00:00 | 50:26 | ||
4. | Kimmo Kuusisto | MS Parma | 12:00:00 | 50:29 | ||
5. | Erkki Tamminen | Suunta Jurva | 12:00:00 | 53:36 | ||
6. | Mikko Viinikainen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 55:42 | ||
7. | Stanislav Kazus | Energotrans Ekaterinburg | RUS | 12:00:00 | 56:02 | |
8. | Olli-Pekka Häkkinen | Saarijärven Pullistus | 12:00:00 | 57:17 | ||
9. | Hannu Tamminen | Suunta Jurva | 12:00:00 | 58:36 | ||
10. | Timo Liukko | Enonkosken Urheilijat | 12:00:00 | 59:09 | ||
11. | Ari Virekunnas | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 1:00:09 | ||
12. | Esa Kuukka | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 1:00:15 | ||
13. | Kari Koistinen | Navi | 12:00:00 | 1:00:34 | ||
14. | Timo Ahonen | Keuruun Kisailijat | 12:00:00 | 1:00:38 | ||
15. | Jouni Iso-Markku | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 1:00:50 | ||
16. | Sergey Bondarev | SPB | RUS | 12:00:00 | 1:01:33 | |
17. | Heikki Korppi | OH | 12:00:00 | 1:02:31 | ||
18. | Arto Hautala | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:04:56 | ||
19. | Asko Senttula | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 1:05:06 | ||
20. | Jukka Salonen | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 1:07:09 | ||
21. | Pentti Nikodemus | Lapin Veikot | 12:00:00 | 1:08:06 | ||
22. | Jaakko Lajunen | Jämsän Retki-Veikot | 12:00:00 | 1:10:26 | ||
23. | Ari Rämänen | Ilomantsin Urheilijat | 12:00:00 | 1:10:50 | ||
24. | Heikki Tamminen | Suunta Jurva | 12:00:00 | 1:11:10 | ||
25. | Ian Simpson | Bay of Plenty | NZL | 12:00:00 | 1:13:42 | |
26. | Hannu Nurminen | Kärkölän Kisa-Veikot | 12:00:00 | 1:13:53 | ||
27. | Reima Piispanen | Saloisten Reipas | 12:00:00 | 1:13:58 | ||
28. | Ari Lahtinen | Päijät-Rasti | 12:00:00 | 1:14:40 | ||
29. | Jukka Syrjänen | Koovee | 12:00:00 | 1:15:31 | ||
30. | Victor Rylov | SPB | RUS | 12:00:00 | 1:15:57 | |
31. | Boris Elfimov | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 1:16:14 | |
32. | Markku Arola | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 1:16:57 | ||
33. | Jan Enegren | Solf IK | 12:00:00 | 1:19:26 | ||
34. | Kenneth Nygård | Solf IK | 12:00:00 | 1:22:12 | ||
35. | Alexander Malakhov | Moscow | RUS | 12:00:00 | 1:22:47 | |
36. | Harri Kuusela | Epilän Esa | 12:00:00 | 1:23:42 | ||
37. | Kari Kantanen | Viitasaaren Suunta | 12:00:00 | 1:24:17 | ||
38. | Andrey Kushnir | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 1:29:02 | |
39. | Yury Kozadaev | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 1:49:29 | |
Hannu Lusa | Rasti-Jussit | 12:00:00 | ei läht. | |||
Eero Nurminen | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | keskeytti | |||
Vladimir Rozhkov | Kaliningrad | RUS | 12:00:00 | hylätty | ||
Seppo Kylliäinen | Lappeen Riento | 12:00:00 | ei läht. |