Lähtöaika | 4,5 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nikolay Fedorov | Veresk SPb | RUS | 12:00:00 | 38:00 | |
2. | Heikki Korppi | OH | 12:00:00 | 46:33 | ||
3. | Juha Rantoja | Rasti-Kurikka | 12:00:00 | 47:24 | ||
4. | Hannu Tamminen | Suunta Jurva | 12:00:00 | 48:02 | ||
5. | Kimmo Kuusisto | MS Parma | 12:00:00 | 52:51 | ||
5. | Pentti Nikodemus | Lapin Veikot | 12:00:00 | 52:51 | ||
7. | Jaakko Lajunen | Jämsän Retki-Veikot | 12:00:00 | 52:56 | ||
8. | Hannu Nurminen | Kärkölän Kisa-Veikot | 12:00:00 | 53:01 | ||
9. | Ilkka Aakula | Paimion Rasti | 12:00:00 | 53:05 | ||
10. | Erkki Tamminen | Suunta Jurva | 12:00:00 | 54:23 | ||
11. | Ari Virekunnas | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 54:43 | ||
12. | Jouni Iso-Markku | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 55:08 | ||
13. | Mikko Viinikainen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 55:20 | ||
14. | Stanislav Kazus | Energotrans Ekaterinburg | RUS | 12:00:00 | 56:48 | |
15. | Arto Hautala | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 57:30 | ||
16. | Olli-Pekka Häkkinen | Saarijärven Pullistus | 12:00:00 | 58:09 | ||
17. | Eero Nurminen | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 1:00:55 | ||
18. | Esa Kuukka | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 1:01:05 | ||
19. | Jukka Syrjänen | Koovee | 12:00:00 | 1:01:28 | ||
20. | Heikki Tamminen | Suunta Jurva | 12:00:00 | 1:03:43 | ||
21. | Kari Kantanen | Viitasaaren Suunta | 12:00:00 | 1:03:56 | ||
22. | Jukka Salonen | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 1:04:04 | ||
23. | Kari Koistinen | Navi | 12:00:00 | 1:04:26 | ||
24. | Ari Lahtinen | Päijät-Rasti | 12:00:00 | 1:04:48 | ||
25. | Timo Liukko | Enonkosken Urheilijat | 12:00:00 | 1:11:10 | ||
26. | Victor Rylov | SPB | RUS | 12:00:00 | 1:12:05 | |
27. | Asko Senttula | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 1:12:32 | ||
28. | Reima Piispanen | Saloisten Reipas | 12:00:00 | 1:12:51 | ||
29. | Sergey Bondarev | SPB | RUS | 12:00:00 | 1:14:55 | |
30. | Boris Elfimov | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 1:15:27 | |
31. | Timo Ahonen | Keuruun Kisailijat | 12:00:00 | 1:18:08 | ||
32. | Andrey Kushnir | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 1:19:32 | |
33. | Alexander Malakhov | Moscow | RUS | 12:00:00 | 1:20:26 | |
34. | Ian Simpson | Bay of Plenty | NZL | 12:00:00 | 1:20:33 | |
35. | Kenneth Nygård | Solf IK | 12:00:00 | 1:21:33 | ||
36. | Markku Arola | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 1:22:32 | ||
37. | Jan Enegren | Solf IK | 12:00:00 | 1:23:56 | ||
38. | Yury Kozadaev | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 1:26:52 | |
39. | Harri Kuusela | Epilän Esa | 12:00:00 | 1:32:22 | ||
40. | Vladimir Rozhkov | Kaliningrad | RUS | 12:00:00 | 2:27:28 | |
Seppo Kylliäinen | Lappeen Riento | 12:00:00 | ei läht. | |||
Hannu Lusa | Rasti-Jussit | 12:00:00 | ei läht. | |||
Ari Rämänen | Ilomantsin Urheilijat | 12:00:00 | ei läht. |