Lähtöaika | 6,7 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arto Talvinen | MS Parma | 12:00:00 | 48:35 | ||
2. | Olli Ojanaho | OH | 12:00:00 | 52:58 | ||
3. | Veli Kangas | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 53:59 | ||
4. | Lauri Roininen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 55:14 | ||
5. | Eero Saleva | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 57:15 | ||
6. | Akseli Leino | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 57:36 | ||
7. | Nikita Vinogradov | Nord-West | RUS | 12:00:00 | 58:37 | |
8. | Joonas Rantala | Riihimäen Suunnistajat | 12:00:00 | 59:07 | ||
8. | Ville Lampinen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 59:07 | ||
10. | Nikita Stepanov | Nord-West | RUS | 12:00:00 | 1:00:34 | |
11. | Jonas Jern | IF Femman | 12:00:00 | 1:02:18 | ||
12. | Lari Takanen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 1:02:40 | ||
13. | Eetu Holmberg | Ulvilan Ura | 12:00:00 | 1:03:26 | ||
14. | Sampo Hyppölä | Sotkamon Jymy | 12:00:00 | 1:03:28 | ||
15. | Anton Kuukka | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 1:04:24 | ||
16. | Miika Koskinen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 1:04:26 | ||
17. | Aaro Ruohola | MS Parma | 12:00:00 | 1:06:29 | ||
18. | Justus Laitinen | Koovee | 12:00:00 | 1:09:36 | ||
19. | Antti Sainio | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 1:09:37 | ||
20. | Daniil Khodyrev | Prizma-Penza | RUS | 12:00:00 | 1:12:30 | |
21. | Jere Kommio | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:14:12 | ||
22. | Joni Juva | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 1:15:54 | ||
23. | Joachim Harald | IK Falken | 12:00:00 | 1:16:19 | ||
24. | Jonas Björkgård | Kokkolan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:17:04 | ||
25. | Ville Vuorenmaa | Espoon Suunta | 12:00:00 | 1:17:48 | ||
26. | Aapo Lönnroth | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 1:18:41 | ||
27. | Eero Tuomaala | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 1:19:35 | ||
28. | Janne Lousio | Pihkaniskat | 12:00:00 | 1:20:42 | ||
29. | Niko Kauria | Navi | 12:00:00 | 1:23:03 | ||
30. | Riku Juhala | Hiisirasti | 12:00:00 | 1:23:39 | ||
31. | Elias Lehto | Karjaan Ura | 12:00:00 | 1:24:55 | ||
32. | Sauli Pietikäinen | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:25:34 | ||
33. | Niko Viljanen | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 1:25:35 | ||
34. | Jooseppi Kalliokoski | RasTiimi | 12:00:00 | 1:26:53 | ||
35. | Tuomas Kattelus | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 1:27:20 | ||
36. | Markku Bergman | OH | 12:00:00 | 1:27:40 | ||
37. | Aleksi Mäenpää | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 1:27:42 | ||
38. | Viljam Grahn | Närpes OK | 12:00:00 | 1:28:00 | ||
39. | Petrus Hanhijärvi | Espoon Akilles | 12:00:00 | 1:29:01 | ||
40. | Joona Lindroth | Asikkalan Raikas | 12:00:00 | 1:29:09 | ||
41. | Antti Kemppi | Kangasala SK | 12:00:00 | 1:29:24 | ||
42. | Max-Mikael Wörlin | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 1:29:55 | ||
43. | Lasse-Pekka Lahti | Kangasala SK | 12:00:00 | 1:31:16 | ||
44. | Linus Lehto | Karjaan Ura | 12:00:00 | 1:31:28 | ||
45. | Niklas Sarparanta | Lynx | 12:00:00 | 1:34:40 | ||
46. | Niko Herttuainen | Raja-Karjalan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:35:33 | ||
47. | Miika Irtola | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:37:33 | ||
48. | Alexander Myshakin | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 1:39:00 | |
49. | Konstantin Firsov | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 1:39:54 | |
50. | Magnus Struckmann | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 1:43:42 | ||
51. | Joonatan Kivelä | Perhon Kiri | 12:00:00 | 1:46:06 | ||
52. | Jussi Harju | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 1:53:00 | ||
53. | Axel Granberg | IF Femman | 12:00:00 | 1:53:01 | ||
54. | Christoffer Melin | IK Falken | 12:00:00 | 1:53:37 | ||
55. | Joona Leipijärvi | HLS | 12:00:00 | 2:00:44 | ||
56. | Nikita Kozadaev | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 2:05:55 | |
57. | Sergey Gorlanov | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 2:06:56 | |
58. | Dennis Rehn | OK Raseborg | 12:00:00 | 2:07:17 | ||
59. | Ulian Mezentsev | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 2:10:34 | |
Joakim Hakala | IF Femman | 12:00:00 | keskeytti | |||
Matvey Chernenko | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | keskeytti | ||
Lauri Gummerus | RasTiimi | 12:00:00 | ei läht. |